Kahvaltıya alternatif içecek hazırlamak?

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve ghosttr tarafından 30 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    Sabahları kalktığınızda kahvaltı yapmak istemediğiniz olmuyormu?
    Kahvaltıya alternatif olarak, bir karışımdan oluşan, bir içecek hazırlamak mümkün mü ?

2. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    altarnatif olarak bi içecekler ihtiacyını karşılamamnın çok mümkün ve sağlıklı olabilecegini düşünmüyorum . Bi bakıma belki ihtiyacılarnı karşılarsın , dayarsın protein tozunu weight gaineri protein karbo ihtiyacın olur ama o zaman da sağlıklı olmaz bence . Günün en önemli öğünüdür kahvaltı , öyle veya böyle sağlam bi kahvaltı aışkanlıgı edinmeden sağlam bi vucutta yapmakta zorlanırsın ;)

3. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    bundan 1 veya 2 sene öncesine kadar pastorize yumurtalar vardı hemen hemen tüm büyük marketlerde satılan onlar şu an olsa at sütün içine bir tane yumurta akı bir muz biraz nesquık bir iki kaşık bal al sana bomba gibi kahvaltının yerine geçecek bir içecek ama bu ve buna benzer bir sürü tarif zaten forumda mevcut onların arasından kendine en uygun olanı seçebilirsin.bunun içinde forumu biraz araştırman yeter;)

4. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    Valla araşttırdım ama bulamadım(benmi yanlış aradım)
    ("kahvaltı" yı denedim "kahvaltı yerine içeçek" denedim "alternatif kahvaltı" aradım "kahvaltı yapmak istemeyenler" arattırdım) :(
    Ama vediğin cevap bile bana yeterli süt bal yumurta muz mix tarzı şeyler deneyeceğim,
    sanırım bomba bir kahvaltı yerine geçer.
    SAYGILARIMLA

5. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ben elma suyu içiyorum, fakat şalgam suyu mükemmel derecede iştah açıyor özelliklede acılı olanı, tabi sabah acılı şalgam suyu içmek pek normal birşey değil fakat, Adanalı olunca insan, Adanaya özgü lezzetli yemekleri her öğün yiyebiliyor, Adana Kebap gibi :)

6. Quattroporte

Quattroporte Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kahvaltı yerine 2 kaşık syntha 6 üçüne 4-5 çay kaşığı da nesquiki ekliyorm bunu 300-400ml yarım yağlı stle karıştırıp içiyorum. Hem karbonhidratı yüksek hem proteini bence her zaman olmas da kahvaltı için ideal bi tarif...

Sayfayı Paylaş