kafası karışık.Yardım lütfenn..

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve ragla tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ragla

ragla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hepinize merhaba.
    uzun zamandır bu forumda dolaşıyorum ama hepsi sanırım birbirine girdi bana hangisi çare bilemiyorum.1.5-2 yilda toplam 11 kg verdim gerek yürüyüşlerim gerek gece yemelerime dikkar etmem ve spor yapmamdan kaynklı profesyonel yardım almadım ne beslenmede ne sporda, ama artık almalıyım ve buraya yazmaya karar verdim.
    boyum 1.71 kg 72.5
    Kendimle ilgili bir kac şey paylaşmak istiyorum.geniş omuzluyum ve üst bölgem alt bölgeme göre baya fazla.göbek mide kol ve etrafından daha fazla şikayetim var.şuan haftada 3-4 kere spor yapabiliyorum spor programi:20-25 dk aerobik 40-45 dk pilates.isin icinde agirlikta var 2 kg dambilla. 3-4 ay icerisinde verebildiğim kadar(7, 8 ) kg vermek özellikle kol göbek mide kısmını inceltmek istiyorum. Yani kisaca bunu yapabilmem için bir beslenme listesi ve spor programi rica ediyorum sizden.işin ehli insanlarsiniz, şimdiden teşekkür ediyorum yardimlariniz için..

2. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    kol inceltmek lafını ilk defa senden duyuyorum millet büyütmek için uğraşır kaç cm ki kolun ? uzun zamandır dolaşıyorsan forumda bu soruların cevabı var zaten kilo başı 2 gr protein 3 gram karb al 0.8 de saglıklı yag al bıde kalori hesabı yap fatsecretten olay tamam işte demekki iyi okuyamamıssın :D

3. ragla

ragla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun .bu kadar ukala olmana gerek yok. Ben tam cevap alabilmek için sorunumu açık açık yazdım yeni başlık açtım.anlayamadigim için sordum, cevaplamak(cevaplamakta değil yaptığına anlam veremedim )zorunda degildin neden buna mecbur hissettin kendini.bayan-erkek farklı bu konuda siz ne kadar kaslı ve şişmiş kol istiyorsaniz biz ince kol isteriz ve sıkı. 32 cm.

4. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    çook özür dilerim ben senin bayan olduğunu görmemişim bi an kendimi yeni başlayanlar bölümünde sanmışım ve orada bu soruların cevabı olduğu için böyle bi yorum atmışım çooooook özür dilerim :D

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Her bunye farkli cevap verir bencesabirli olun ve gittiginiz salonun antrenorune guvenin airlik calismasini arttirabilirsiniz sekle girmede daha cabuk yardumci olur yuruyus bacakla yapiliyor bana ust govde lazim dusuncesiyle yanilmayin yuruyun

Sayfayı Paylaş