Kafamdaki supplementler ve kullanma şekli ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Chaqy tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Chaqy

Chaqy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 senelik muay thai- mma geçmişim var , bununla beraber 4-5 aydır da haftada 3-4 gün düzenli olarak agırlık çalışıyorum.(Boy 1.72 kg 64) Kilo almak ve kas kütlesi inşa ederek hacimlenmek istiyorum mümkün olduğunca az yağlanarak.. Kendimce supplementler belirledim önümüzdeki hafta alıcam ancak şuan nasıl kullanacağım konusunda kafam karıştı.İçlerinde gereksiz , fazla veya az gördüğünüz supplement var mı ? Aşağıya supplementleri yazıyorum nasıl kullanmam gerektiği konusunda tavsiye verirseniz minnettar olurum. İyi forumlar..

Not: Haftada 2 gün MMA ve 3-4 gün body yapıyorum şuanda.

Optimum nutrition %100 whey 2.5 kg
    Optimum creatin 300 gram
    Hardline progainer 4.5 kg
    Xpro Amino 6000
    Hardline vitamin ve mineral
    Hardline Glucosamine Chondroitin MSM 180 tb

Kafamdakiler bunlar. Almamı önerirseniz Optimum nutrition Casein proteinde alabilirim gece için. Görüşlerinizi bekliyorum :)

2. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Düzgün beslen + düzgün ant yap + whey al yeterli.

3. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    gainer creatin + whey iyi hacim yapar duzenlı kullan cokda kullanma mesela ant. sonra 2 olcek gainer al ant. once 5 gr creatin al gainerin içine 1 olcek whey karıstır oyle yap vitamin mineral de kotu bi seçim olmaz biraz daha hızlanır gelişimin.

Chaqy bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmende ne gibi eksiklikler var ki bu kadar supplement kullanmak istiyorsun. Yazarsan yardımcı olmaya çalışalım.

5. Chaqy

Chaqy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Ağır ve fazla antrenamn yapıyorum.Sadece Whey yeterli gibi gelmiyor bana :S

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:38 ----------

Teşekkür ederim tavsiye için :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:40 ----------

Aslında gayet iyi beslemeye çalışıyorum kendimce , düzenli olrak her gün 3-4 yumurta beyazı ve 1 sarı yiyorum. Bol makarna tavuk , fındık , badem yemeye çalışıyorum.Bol su içiyorum.Hızlı bi metabolizmam var ve body dışında yaptığım MMA idmanlarında hem çok kalori yakıyorum hemde ister istemez kas yıkımı oluyor. O yüzden şöyle sağlamca bi supplementle destekliyip sonuç alayım istiyorum :)

Sayfayı Paylaş