Kafamdaki soru işaretleri

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve trompifon tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. trompifon

trompifon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,
    Kendisini "hoca" sanan spor salonu hocalarından bıktım ve son çareyi buraya sormakta buldum. Umarım birisi yardımcı olabilir.

2-3 aylık bir temelim var 20 yaşındayım ve vücudumu body hocaları gibi değil de bir futbolcu, koşucu gibi bir vücuda sahip olmak istiyorum, bunu salondaki hocama söyledim, bana sabit bir çalışma rutini verdi ve bende başladım, göğüs, ön kol, arka kol çalışıyorum her gün aynı program.
    Merak ettiğim şey şu, ben futbolcu, koşucu bir vücuda sahip olmak istiyorum demek bu programı kullanmayayım mı demektir acaba? Yoksa 3 ay hocanın verdiği program çalışışacak temel yapılacak kaslar şişecek ondan sonra mı gösterdiğim vücut şekline göre bir programa mı gireceğim?
    Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ama insan aldatıldığını düşünmüyor değil, acaba hocanın verdiği programa devam mı edeyim? 3 ay sonra vücut hazır olduğunda mı istediğim vücut programına girmeliyim yoksa en baştan mı gireyim o istediğim vücudun programına?

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bence hocalarina camur atmadan önce vücut gelistirme konusunda biraz daha Bilgi edin.bu yazdiklarindan hem bu spor hakkinda hicbirsey bilmedigin fakat hocalarinin söylediginede inanmadigin ortaya cikiyor.

3. trompifon

trompifon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam zaten çamur atılacak bir durum var mı diye soruyorum bir nevi. Yani başta bu program uygun mudur yoksa belli bir süre mi istenilen vücut tipine göre bir programa başlamalıyım? Ya da en baştan mı istediğim şekle göre mi başlamalıyım onu merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş