Kafamda sorular var :/

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TahaMert tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. TahaMert

TahaMert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2015-02-18 20.28.37.jpg 2015-02-18 20.29.08.jpg Oncelikle iyi aksamlar herkese s.a.Arkadaslar ben 5 aydir vg yapiyorum.Öncesinde 7 senelik profesyonel dövüş gecmisim var.Benim derdim şu.Vucudumun şekli gozume bazen iyi bazen kotu gorunuyo.Suan 1.77 yim 81 kiloyum ve yağlgorunuyo.yım.Hayatim boyunca hep karnimda yag vardi.Daha nasil bi karin genetiim var onu bile bilmiyorum yani.Ve gogus genetigim berbat gibi geliyo bana.Belkide gercektende oyledir.Bu konuyu bu kadar kafama takma nedenim ise bu benim meslegim olacak.Besyo okuyacagim ve personel coach olmak istiyorun.Daha sonra vucudumu gelistirerek fitness model olmak istiyorum.Amacim bu ve her gun daha fazla kafama takiyorum.Sizce şuan bi definasyona girmelimiyim Vucut genetigimi tam olarak gormem icin?Yaglar giderse gogus genetigim ve karnım tam olarak ortaya cikar.Yada bi sure daha bulka devam edip alttaki kaslari biraz daha mi gelistiriyim? (4 aydir bulk yapiyorum)..Şimdiden cevaplariniz icin tesekkurler..

Sayfayı Paylaş