Kafa ve alın terlemesine nasıl bir çözüm sağlayabilirim ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve ultravioleT tarafından 12 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ultravioleT

ultravioleT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaş (22)
    Vücudumda genital bölge koltuk altı göğüs boyun sırt her türlü yerden terliyorum zaten gerek spor gerek sıcak veya kaygı durumlarında hep yaşadığım bu illetten artık kurtulmak istiyorum. hepsini geçtim tek tedavi istediğim nokta kafa ve alın terlemesi sosyal yaşantımın önüne geçiyor bu durum. berber de traş olurken kısa bir yürüyüş anında insanlarla muhabbet ederken kalabalık ortamda vs. artık terlemeye karşı anksiyetem oluştu önüne geçemiyorum maalesef lütfen yardımcı olun abimlerim ablalarım kardeşlerim.

2. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Marmarste bir doktor var terlemeyle ilgili araştır istersen benim ablam olmuştu küçük bir ameliyat ama 5 bin kadar tutuyor

3. ultravioleT

ultravioleT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kalıcı bir çözüm mü çünkü kafa ve alın terlemesi ameliyatı sadece 6 ay süre sonunda tekrar eski haline geldiğini okumuştum bir yerde

4. Lie

Lie Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    -
    Driclor adli ürünü araştırabilirsin. Bendeki koltuk altı terlemesini çok güzel engelledi.

5. Akalinu

Akalinu Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bu ameliyatı yapan türkiyede sayılı kişilerden ablam 5 sene önce yaptırdı onunda elleri terşiyordu artık hiç terlemiyor vücudu sadece ağır apor filan yaparsa normal insan gibi
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Haziran 2019 ---
    Kafasına nasıl sürecek onu

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında kötü birşey değil terlemek, şu yaşıma kadar çok sorun çektim terlemeyle ilgili yaz kış çok rahat terliyorum bende, vücuttaki yağ azaldıkça terlemede azaldı bende, şu sıralar sadece koltuk altı sırt filan terliyor baya, onun çözümü de benim için ter belli etmicek t shirtler, takıntı yaptıkça stres daha çok terletir alışmaya bak doğal birşey

7. ayıyogi

ayıyogi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    eğer terlemezsen sıkıntı var zaten.Bende de vardı bu. ilaç yan etkisi yüzünden çok terliyordum kışın karda terliyordum herkez paltoluyken.ilacı bıraktıktan sonra da anksiyete yaptı.terleme fobisi oldu .d bir psikiyatriste görünsen iyi olur bence.akışına bırak terlıyorsan terle bırak başkaları rahatsız oluyorsa da olsun psikolojik vs de geç umursama tedavisi bu

Sayfayı Paylaş