Kac Tane Barfiks Cekebılıyorsunuz[Anket]

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve katina77 tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Kc tane Barfiks Cekebılıyorsunuz

1. 0-4 arası

oy sayısı 18
    24,3%
  2. 5-9 arası

oy sayısı 22
    29,7%
  3. 10-19 arası

oy sayısı 26
    35,1%
  4. 20-34 arası

oy sayısı 5
    6,8%
  5. 35-49 arası

oy sayısı 3
    4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. loyol

loyol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence barfikste hızlı çekmekten daha önemli olan yavaş ,ayakları tam anlamıyla serbest bırakarak, tam aşağı inerek, bel vurmadan ve özellikle negatifte yavaş inmektir. Bu şekilde deneyin insanın nefesi kesiliyor. Nizami ve çok yavaş 12 çekebiliyorum.

İlginç videolar izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=YtqW2SYYxP0
    https://www.youtube.com/watch?v=wTOVJhXU5Q0&feature=related
    https://www.youtube.com/watch?v=LYebUSI2bwg
    https://www.youtube.com/watch?v=QAk96ARN1uY

2. cortlak95

cortlak95 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nizami en fazla 12

3. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    10-15 arası deyişiyor,bi ara 63 kiloyken 18 tane çekmiştim yani rekor 18 şuanki kilom 75 max 15

4. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kilom 78....boy 1.80 max 13 tane çekebiliyom......89 kiloyken 3 tane çekebiliyordum........yaşım 13 bu yaşıma kadar en az yaptığım harekketti ama hergün artık deniyorum......haftada 1 tane artırmayı hedefliyorum......amacım 2 ay sonra en kötü 20 yapabilmek :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:05 ----------

pardon yaşım 19 olacak 21 temmuzda.....dünyanın en faydalı hareketlerinden biridir bence.......bir insan kilosunu taşıyorsa bargikste iyi yapıyorsa fittir......gittiğim salonda ilaç kullanan yarmalar var kalıba baksan adam sanırsın barfikte foslar. :badgrin:

5. specialcafe

specialcafe Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    spora başlamadan önce 10 filan çekebiliyordum, şimdi 18 civarı. 20'ye ulaşabileceğini düşünüyorum. 59 kiloyum.

6. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    en son 47 tane çektim spor salonunda tamamen nizami. 5 arkadaşımın beşinin toplamı 40 etmedi :D

7. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    evet izim salondada bir yarma var yirmi yıldır spor yapıo anca 600 çekio:D

8. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    6000 de çeker bi 20 yıl daha uğraşssın YARRRMALARRRRRRRRhyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_hyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:27 ----------

paşyelll nahüyyy :D anlayan anladı tabi :D

9. berkay_1874

berkay_1874 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30-40 tane barfix çeken arkadaş vidio koymamış yha :)

10. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    nedense insanlar 50-60 tane barfiks çeken birinin olmadıgına inanıyor tabi burda genel olarak bu forumda ki insanlar genel olarak hep fazla agırlık az tekrar yapıyor bu yüzden dolayıda 10-20 den sonra barfikste kolları tutmuyor.ben hem fitnees hemde body yaptıgım için vede küçük yaşlardan beri şınav mekik barfiks çektigim için arkadaşlarıma göre fazla çekiyorum.

11. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    inanmamaktan değil.......milette abartma olduğu bir gerçek.......google dan arama yapsınlar bak neler neler bulurlar......rekorlar filan var bayağı......bide millet biraz kıskanıyo 20 üzeri çekenleri :D
    onlara şöyle söylemek lazım nazar etme ne olu çalış seninde olu :DDDD

12. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    aynen öyle :D he yalandan 50 tane çekiyorum diyende vardır ama her 40 50 tane barfix yapan yalancı degildir ben çok çalıştıM ve bunun karşılıgınıda alıyorum.

13. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.80 ben 89 kiloyken 51 şınav çekiyodum ama en fazla 3 barfiks çekiyodum.....şimdi 78 kiloyum barfiksi 4 ayda bayağı geliştirdim ve şimdi 12 tane çekiyorum...... zorlarsam 15 göreceğimi sanıyorum.......bizim balkonda barfiks için güzel bir demir ayarladım gidip gelip çekiyom.....günde toplamda belki yüzden fazla yapıyom.........sabah öğle akşam yatmadan önce canım sıkılınca asılıp kalıyom........düz tutuyom ters tutuyom çok geniş tutuyom dar tutuyom her fantaziyi deniyom resmen :D bayağı faydası olacak bana hedefim 50 civarı yapabilmek 1 yıl içinde.......şınavımıda 100 tane yapacam inşallah........ :D ( bide nerden konu açıyoruz foruma bana öğretebilirmisin yeni kaydoldum) :D

14. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    home ye tıkla sonra hoşgeldin yazan yerin sag tarafında en çok aktif oldugun bölüm diye bi yazı var oraya tıkla. çıkan sayfanın sol köşesinde konu aç yazısınını görüceksin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:35 ----------

barfikste sayıyı arttırmak istiyorsan ilkin dar tutuş yoruldugunu hissettiginde hemen geniş tutuş ve ters geniş ters dar tutuş yapınca sayıyı arttırabiliyorsun.

15. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yardım için teşkkür ederim.......ayrca durup asılayımmı yoksa çekeyimmi dediğin teknikle ?

16. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    abi yere inmede nasıl yapabiliyorsan yap şahsen ben tutuş degişikligi yaptıgım gibi hemen çekiyorum. 10 dar 10 geniş 10+10 da ters yapıyorum 40.

leonidass bunu beğendi.
  17. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol her gün deneyecem :D

18. 3363636

3363636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    playboy
    Yer:
    ankara
    düzenli alkol kullandığımdan ve bel sakatlığımdan dolayı düzenli spor yapamıyorum.sadece günde 100-200 arası barfix çekiyorum.bi ara nizami 30a çıktım.fakat 1 hafta yapmasam 20 22 ye düşüyo hemen.kilo 75 boy 1.78 .Barfix çekenlere tavsiyelerim barfixi çeşitli çeksinler;omuzdan çok geniş tutuş,dar tutuş,demirden parmak uçlarıyla tutunarak(bileğe daha fazla etki etmesi açısından),demiri ense arkasına alarak, zaman geçtikçe parmak tutuşlarınızı azaltın zamanla görceksiniz 2 parmakla bile çekersiniz.Tek elle 3-4 çekebildiğinizde ise tarifsiz duygular yaşarsınız.

van_damme34 bunu beğendi.
  19. medemkas

medemkas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kıbrıs/g.mağusa
    geçen sene salonumuzda çalışan bi çeçen vardı barfiksi beline kadar çekiyordu yaklaşık 20 tane falan daha önce öle çeken görmemiştim.

Sayfayı Paylaş