KAŞLARIM AŞIRI KALIN - Bunalımdayım ne yapmam gerekiyor arkadaşlar?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mt34 tarafından 17 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kaşlarım inanılmaz gür ve kalın erkeksin kalın kaştan bişey olmaz demeyin çünkü öyle böyle değil çok çok kalın ve dağınık yani görseniz ne biçim kaş diye dalga geçersiniz içinizden.Kaş birleşik değil ama aşırı kalın, biçimsiz.Gerçekten bazen bunalıma sokuyor nefret ettiriyor insanı kendinden.

Buna bi çözüm ise hala bulamadım kuaföre gitsen doğru düzgün yapamaz rezil bi sonuç çıkar diye korkuyorum.Zaten kaşımı çok inceltmek istemiyorum insana benzeyeyim biraz azalsın kalınlığı ve gürlüğü yeter.

Kuaföre gitsen kaşımı istediğim gibi alsa bile aldıkça daha çok çıkacağından devamlı gitmek ve oraya bağımlı kalmak gerekir kadın gibi.O yüzden kalıcı çözüm arıyorum.

İğneli epilasyon diyorlar ama doğru düzgün bilgi yok kaşı azıcık inceltebilme konusunda , önerilerinizi yardımlarınızı bekliyorum.Lütfen bişeyler tavsiye edin , cımbızla veya epilasyonla kaş incelten falan varsa yardımlarını bekliyorum.

Not: Yöneticiler , biliyorum forumda çok eski bi konu var "kaşlarım kalın" diye onu baştan aşağıya okudum zaten , o yüzden bu konumu kilitleyip arama yapın demeyin alt üstü bi konu forumda yüzlerce kaş konusu yok,rica ediyorum kapatmayın konuyu.

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    lazer tedavisi uygun olur.. iyi bir yere yaptır mutlaka ama.. seansı 20-30 tl falan..

3. SHAPE

SHAPE Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    iğneli epilasyon olabilir. her kıl köküne iğne yapılır etkilidir ama senin istediğin çok ince olmayan doğal sonucu veriyor mu bilmiyorum bence bitane uzmanla konuşmalısın ama iğneli epilasyon etkili bir sonuç.

4. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    benim de aklıma bitek epilasyon geldi.

bazı fırsat siteleri var, isim vermiyim ama hani son günlerde cok revaçtalar sehirlerde fırsatlar sunuyorlar. %50 %60 indirim falan.

çoğunda güzellik salonları anlaşmalı. kız arkadaşım bi sürü güzellik salonuna gidip duruyor oradan alıp xD epilasyon yapanlar da var bayağı ucuza. googledan bak :)

5. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Git bi erkek kuaförüne halletsin işlem bitince de karınca yağı sürer. Halledilir üzülme. Sıkma canını. Bi sorunun kaş olsun ya.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş