Kızların kaslı erkekleri itici bulması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pollysad tarafından 12 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    ya ben anlamadım. Çevremdeki hangi kıza ideal bi fizik göstersem hepsi ama hepsi itici buluyor. Hani kalkıp Olympia ların resminide göstermiyorum ki. Gösterdiğim adamlar hep fitness model, inanılmaz estetik adamlar. Benmi anlayamıyorum arkadaslar kızları? yani yanlıs anlamayın erkek halimle ben bile hayran hayran bakarken vücutlara, asıl kızların hayran kalması gerekirken tık yok. Hayır yani hepside yalan söylüyo olamaz sanırım. sizin çevrenizde böylemi?

2. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen abi benim çevremde de bir kısmı öyle neden itici buluyorlar anlamış değilim.

3. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Dostlar yanlışınız var. Birçok kız arkadaşımın da ortak olarak söylediği şey şu: kadınların hepsi kaslı-fit erkek sever. Ama sevmediğini söylerler.
    Böyle yapınca sanki tüm kaslı erkekler peşlerinde de onlar seçmiyor algısı yaratıyorlar. Kaslı erkek 100kg obez kızı ne yapsın allah aşkına.

Constance bunu beğendi.
  4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ambalaj hiçbir şeydir, içerik herşey :) Beğenilme arzusu ile yapmaktansa, kendimiz olmak en iyisi. Birde kişisel tercih ve zevkler üzerine fazla tartışmaya gerek yok bence.

5. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bir tüyo vereyim ; kızlar babalarına aşıktır ve tercih ettikleri erkekte babaları gibi olur. :) Babalarına bakın nasıl bir vucutları var, kızlarda o şekilde bilinçlerinde erkek imajı oluştururlar.Kimsenin babası kaslı ve fit değil, dolayısıyla tercih edilmeme durumu buna endeksli...

MrDiyar bunu beğendi.
  6. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Çok doğru bir noktaya parmak basmışsın yıllardır bildiğimiz yöntemlerden ama geçerliliği %99.9 şahsen deneyimledim sesi,karakteri,konuşma tarzı,görüntüsü babalarına benzeyen erkeklerden daha çok hoşlanıyorlar,bazen istisnalar oluyor onlar da babalarıyla çok vakit geçirmeyen kişiler genelde.

metinav bunu beğendi.
  7. QuheyLaN

QuheyLaN Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    "Kedi ulaşamayacağı ciğere mundar der." Ne güzel söylemiş atalarımız... :)

NeverEnough ve MrDiyar bunu beğendi.
  8. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında tam olarak bundan dolayı itici buluyorlar. Biraz kaslanıp azıcık define olunca kendini ulaşılmaz sananlar yüzünden :)

Constance bunu beğendi.
  9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    şişkin kastan ziyade fit form seviyorlar.

10. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep

Kardeşim kızların itici bulmasının sebebi şu, sen mesela diyorsun ki erkek halimle ben bile hayran hayran bakarken vücutlara kızların hayran kalmaması normal değil. Sen mesela şu an işten anlayan birisi gibi düşün kendini, onlar işin içinde olmadıkları için onlara tuhaf geliyor. Sende sanayii'ye gitsen araçtan anlamayan birisi olsan adam orada araban üzerinde sanat yapar ama sen anlamadığın için sana tuhaf gelebilir. Yani işin içinde olmamaları nedeniyle bu şekilde düşünmekteler diye düşünüyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ocak 2020 ---
    Kesinlikle bu da tamamiyle zamanında özgüven sahibi olmayıp da kendini vücudu yüzünden değersiz hissedip sonrasında da senin de belirttiğin gibi "Biraz kaslanıp azıcık define olunca kendini ulaşılmaz sanan" kişiler oluyor.

Pollysad bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş