kızla aram bozulmuştu olaylar 3 yıl üstüne tesadüfen toparladım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve berkay7743 tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    kız engel atmıştı sebep aynı adda bir hesapta resimlerim ve kızlar vardı bu kızları ben eklemedim ve hesapta benim değil olayın asıl kısmını anlatmaya başlıyım
    benim arkadaşım benim kaslı ve yakışıklı resimlerimi ilk 1.5 yılıma ait resimlerle kızlardan tel numarası alıyor sebebi kız arkadaşına yakalanmadan 5 kızı bir arada idare etmek belkide 5 birini bırakıyor ötekini alıyor listeye aynı anda 5 kız ilk zamanlarda göz yumdum hesapları sildi sanıyordum gizlice devam etmiş
    benim kızda 1 yıldır görüştüğüm kız facede adımı araatırken görmüş tabi ben gizli yaptığı için kıza iftiraa dedim oda engelledi ve terk etti ben engeli asla kaldırmadığını düşünerek aratmadım bugün tesadüfen arattım engel kalkmış arkadaş ekleme açık ilişkisi yok görünüyor yazdım olanı biteni baya detaylı suçsuzum dedim dil döktüm bakalım daha görmedi ne diyecek belli değil onu düşünüyorum ben o ve ondan sonra kaç kızı red ettim 3 hafta önce 2 kız engel yedi bu sayı daha yüksek olurdu ama o engel attıktan sonra ben ortak arkadaş hariç kapadım arkadaş ekleme opsiyonunu listemde maks 15-20 kişi olur o yüzden pek ekleyebilen olmuyor 2 hafta önce engel yiyenlerden biri sarışındı baya güzeldi yinede engelledim bişey beni geri itti demek ki bu kız ve olanlar engeli kaldırdıığı ile karşılaşacakmışım ya forumda bayan üyeler vardır siz olsanız naparsınız 3 yıl geçti çünkü hiç umudum yoktu engeli kaldırdığından birgün her halinle seni beğenirim demişti gerçi sormuştumda bi konuda ilk beni bulan ve tanışmak konuşmak isteyen o idi şimdi durum böyle
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ağustos 2016 ---
    size garip gelebilir ama bir kızda güzellik kadar konuşma tarzı düşünceleri ve karakteri benim için önemlidir

Son düzenleme: 1 Ağustos 2016
  2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    yazdıklarımı görmüş henüz bir cevap yok sanırım sadece yazdığımı görmüş saat daha erken baya uzun yazdım ben hepsini okuyamamış engel basmaması iyiye işaret gibi tamamını okuyup karar verecek yada hepsini okudu kararsız direk hayır dememesi iyiye işaret gibi

3. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    ya bendeki aptallık şifresi unutulmuş facebooka mesaj atmışım 2013 ten sonra girilmemiş öteki hesabı konu kapanabilir hiçbir sorun kalmadı

jRMix bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş