kıza açılma durumu yardım edin

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Kağan09 tarafından 8 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar merhaba yaşım 17. Bi kızdan hoşlanıyorum 9. sınıf. Açıkçası kıza açılamıyorum diyalog bile kuramıyorum çünkü ortak arkadaşımız vs. yok. 1 kere diyaloğumuz oldu o da okulla ilgili falan filan. Doğruyu konuşmak gerekirse pek tip yok bende. Kız güzel ama çok da değil. Yani kimisi bu kız sana bakmaz der kimisi de bu kız mı güzel şimdi der. Bakar mı bakmaz mı pek bilmiyorum açıkçası ama kafamı kemiriyor bu durum. Tecrübeli abilerim vardır diye açtım bu konuyu. Şurda alt üstü 1.5 ay kaldı. Seneye üni sınavı var staj var. Ama kabul etse çok iyi anlaşıcaz gibi çok masum bi kız. Lütfen tavsiye verin bkliyoum

2. Lie

Lie Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    -
    Bu kız bana bakmaz vs kafasından kurtulman gerekiyor öncelikle. İlik gibi kızlar yakışıklı olmayan erkeklerim etrafında dört dönüyor. Bu iş kendini sunmakla alakalı. Yakışıklılık diğer şartlar aynı olduğunda çok büyük avantaj evet ama ne bileyim yakışıklı değilsindir ama ağzın çok iyi laf yapar o açığı kapatırsın. Kıza açılmak derken kızla flört etmeden direk senden hoşlanıyorum benimle çıkar mısın tarzı mı yazacaksın? Ortaokulda falansan belki işe yarar :D Şaka bi yana kızla hiç bi muhabbetin yokken açılırsan sonuç hüsran olabilir. Bi yerden muhabbet kurup flört edip ilerlemen gerekiyor. Orası da senin hayal gücüne kalmış biraz. Sınıfındaki erkeklerle samimiyet kurup arada sınıflarına gidip kızla yakınlaşmaya mı çalışırsın veya ders çalışırken yakalayıp şu konuda ben de eksiğim ya beraber bakalım ;) mı dersin bilemem.

Constance bunu beğendi.
  3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    teklif et kabul ederse mutlu olursun etmessede içinde kalmaz yapmamak en kötüsü

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Gorilla'nın dediğinden çok diğer arkadaş Lie'yi dinle derim. Git gide bilinçli hareket etmemiz gerek, öyle benimle arkadaş olur musun dersen kaybedersin. Ancak, kız ile konuşmak için birşeyler saçmalaman gerek. Tabii belli bir çerçevede mesela kız yanından durduk yere geçerken hiç birşey söylemezse sen "sana da günaydın" de. Sana da iyi dersler falan de. Öğrencisin yani kolay gelsin falan diyemezsin :)

Lie bunu beğendi.
  5. Lie

Lie Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    -
    Bu tarz şeylerde diğer erkeklerden farklı olmak gerekiyor. Emin ol ortalama bir kıza günde en az 2-3 erkek yazıyor. Selam çok güzelsin, çok harikasın senden hoşlanıyorum konuşalım vs. şeklinde. Senin onlardan farklı olman lazım. Özgüvenli ve hafif küstah şekilde yaklaşman gerekiyor. Ama işin dozajini çok abartmamak kaydıyla. Kızla ilk konuşmalanda hayır veya evet diyebileceği şekilde konuşma mesela. Ders çalışırken kızı gördün kıza gidip benle birlikte çalışmak ister misin demek yerine "aa ...'mı çalışıyorsun ben de çok eksiğim o konuda sen zeki kıza benziyorsun anlatırsın bence bana ;) " Bu tarz şeyleri aklında bulundur ve vakit kaybetmeden işe koyul. Diyelim ki reddetti -ki edebilir- nolacak 1-2 hafta adın geçer en fazla "şu çocuk da bana yürüdü haa" diye. O yüzden kasmaya gerek yok. Burada teorik şekilde konuşuyoruz ama bunları pratiğe nasıl dökeceğin senin elinde. Sanki gündelik bir iş yapacakmış gibi git ve yap. Kafanda büyütürsen elin ayağına dolaşır.

zRedDragon ve Constance bunu beğendi.
  6. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle cevaplayan herkese teşekkürler. Dedikleriniz bencede gayet mantıklı fakat şöyle bir sorun var. Ben öyle biri değilim :( Yani durduk yere günaydın,iyi dersler vs. diyemem çünkü kızı tam tanımıyorum vereceği tepkileri kestiremiyorum. Teneffüs harici göremiyorum, binalar bile farklı aslında 15 dakka bile bir yerde otursak yaparım bu işi gibi ama öyle birşeyde yok. Ne yapmalıyım bilmiyorum

7. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kanka bir an kendimi okuyorum sandım :D.

Kanka ben öyle biri değilim demek konusunda haklısın ancak bu senin elinde olan birşey bizim dememizle değişeceksen, başkasının sana tavsiyesi üzerine de kolayca değişebilirsin demektir. Ki, bu da mantıklı bir davranış değil yani. Afedersin de kıza yavşıyor olmayacaksın sana da günaydın dersen, sana da iyi dersler dersen. Ben şahsen bu durumu kızlara sana insanlığı öğreteceğim diyerek ört bas edebiliyorum. Yani kendine bunu bahane edebilirsin. Kızı tanımadığın için bu durumdasın zaten tanısan az çok kendi fikirlerinde olur. Tanımadığın için buraya bu konuyu açıp fikir alma gereksinimi duydum :). Tenefüste kızın yanına gidip saçmalayabilirsin. Zaten saçmaladığın sürece konu konuyu açar ve kızlar konuşur konışmayı da sever yani. Sen 1 söyle o 2 söylesin. :)

Lie bunu beğendi.
  8. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yanında sürekli arkadaşları olduğu için konuşmak mümkün olmuyor pek. Aynı sınıfta olsak çoktan konuşmuştum zaten fakat ancak tenefüste görebiliyorum o da sadece görebiliyorum .)) 5 dakka konuşabilsek yavaştan bağlarım bu işi ama bakalım. Bi gelişme olursa yazarım

9. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    - bakarmısın ?
    - buyur ?
    - ben 12-b den kağan istersen instagramdan veya wp den konusuruz.
    - hayır teşekkürler / olur vereyim.
    lisedeyken sadece şu diyalogla 7 denemeden 3 kız düşürmüştüm. başarı şansı düşük 1.5 aylik bi zamanin var risk almaya değermi bilemem.
    kaldiki zaten bu kizlarla ciddi duşunsem boyle basit bi diyalogla girmezdim mevzuya onuda hesaba kat seviyorsan araya bi arkadaş sok tanişma sureci başlat yanmasın hayaller.

10. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kesinlikle öyle birşey yapmam, öylesine bişi değil zaten. Sevgili olalım 1 hafta sonra ayrılalım kafasında değilim

11. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Son güncelleme atmak istedim. Bir kaç kişi vasıtasıyla kızı sordum soruşturdum. Hiç alakası olmayan insanlara durduk yere mesaj atmalar, yavşak tiplere yazılmalar falan. Ben anlık kapıldım öyle fakat tanımadan kimseye birşeyler beslememek lazım. Ayrıca tip para falan belki ama şimdiki kızlar nerde yavşak var onu seviyolar. Neyse ki iyi oldu, kafam rahatladı

mcyaralıbodyci ve Güç aşkı bunu beğendi.
  12. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    iyi kardeşim, eğer ki kızı tam anlamıyla çözebildiysen senin adına sevindim :) ve ayrıca birşey söylemem gerekiyorsa senin de karı kız ayağın olmasını istiyorsan serseri görünmen gerek öyle değilsen bile . "şimdiki kızlar nerde yavşak var onu seviyolar." sen de farkındasın ki :)

13. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    eyvallah abi sağolasın. Anlık kapılma diye nitelendiriyorum ben bunu, normalde hiçbir kıza böyle bağlanmam ama bu kızda farklı bi aura var heralde. Ama yapacak bişey yok, öyle bir tip değilim ben. Zaten yaşımda küçük, ilerde gönlü güzel biri çıksın karşıma yeter

14. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ilk adımı sen at ve instagrami kullan

15. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    abicim iyi hoş diyorsun da ilk adımı nasıl atıcam, nasıl diğerlerinden farklı şekilde yaklaşıcam sorun burda. Ayrıca kızın instagramına bakıyorum, fotolarının altına erkekler kalp atıyor bu da karşılık veriyor aynı şekilde. Onun dışında her teneffüs erkeklerle konuşuyor arkadaşça da olsa. Böyle olunca soğuyorum ama bi göz göze gelince başa dönüyor her şey. Bilmiyorum, yapacak bir şeyim yok şuan

16. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Amacın kıza aşık olmak mı yoksa vakit geçirmek mi? Yaşın genç, kendini kaptırmadan güzel vakit geçirmeye bak. Kız güzelse git tanış. Nasıl mı tanışacaksın? Saat sor, dersler hakkında bir kaç soru sor, hoca hakkında soru sor. Senin yaratıcılığına kalmış. Bunlar çok kısa sohbetler olsun. Maksat kız seni hafızasına atsın. Daha sonraki günler kızı gördüğünde günaydın, iyi günler, merhaba falan diyerek tebessümlü bir şekilde esenleşme ver. Böyle aradan 1 hafta gibi bira süre geçtikten sonra zaten konuşacak ortamı yakalarsın. Ve o yalakalar gibi kızların peşinden koşma, bırak onlar senin peşinde koşsun. Peşinden koşmaları içinde en başta kendine güvenmen ve bir ağırlığının olması lazım. Kızlara çok güzelsin falan deme. Bunlar basit ve gereksiz laflardır. Kızlara değil vücuduna yatırım yap. Bu sayede taliplerin artacaktır. Ağlaklar gibi kızların peşinde kendini paralama.

Constance, Lie, OKR ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bundan 1 hafta önce 5 günlük bir ilişkim oldu nasıl başladığını anlatayim ben sana;
    Teneffüslerde geziniyorum öylesine arkadaşlarla bi kiz dikkatimi çekti ve bakismaya başladık ama kızda benle aynı düşünceleri paylasiyodu ki yoğun bir şekilde bakisiyoduk :D herneyse durumun ciddi olduğunu anlayan ben kiza instagramdan istek attım ve bu 2 3 gün kenarda bekledi. Daha sonrasında kız story atmıştı bende story ile alakali mesaj yazdim ona oda niyeti benimkiyle aynıymış ki konusmayi sürdürürdük derken sevgili olduk ve hayal ettiğim biri gibi cikmayincada 5 gün oldu olmadı ayrıldım. Aslında sana demem o ki bir kızla tanisip konuşup sevgili olabilirsin bu hiçte zor birşey değil fakat bu kız muhtemelen tanımadığın birisi olacağı için ona hayal dünyanda farkli kişilikler yükleme yoksa hayal kırıklığı yaşarsın

18. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Nerede okudum hatırlamıyorum ama "Görüntüye hayran, düşüncelere ve kişiliğe ise aşık olunur" diye özetlenebilecek bir söze denk gelmiştim. Hayranlığı, hoşlanmayı sevmek ile karıştırmayın gençler :) Hayatın keyfini çıkarıp yapmak istediklerinizi yapın ki, sonradan ulan keşke yapsaydım demeyin :)
    Kendin olarak yaklaşacaksın, aslında çok basit ama bir yandan da dünyanın en zor işi :)

19. Kağan09

Kağan09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Amacım vakit geçirmek, sevgili yapmak değildi gerçekten sevmiştim çünkü. Bugün story attı ben de bir kaç bişi yazdım, erkek arkadaşım var konuşmamız doğru olmaz dedi ben de kusura bakma dedim bitti konuşma. Okulda her tenefüs birileriyle konuşması, şakalaşması, instada herkesi takip edip fotosunu beğenmekle zaten kendini belli etmişti. Ama ne bileyim 1 dakkalık diyalogta beni kendine aşık etmişti resmen. Yapacak bir şey yok malesef. Verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler fakat bi anlamı kalmadı :)

20. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Bu devirde kuru sevgi karın doyurmuyor maalesef. Ah bu yeni nesil yok mu hep teşhircilik hep bi ilgi çekme cabası hep aynı yapmacıklık. Allah sonumuzu hayretsin.

Boşver zaten öyle kızdan sana hayır gelmez anlattığın kadarıyla. Temiz birine benziyorsun böyle kal boşver onları.

Kağan09 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş