Kız Hakkında Acil Öneri Yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Semih Ylmaz tarafından 23 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abi bi kız sevdim akrabamın karısının kız kardeşi yani baldızı bu kızla birçok yerde karşılaştık pas vermedim ama bana birgün piknikte eğlenmiştik onun akşamı facesi çalınmış ablasının facesinden yazdı telefonunu aldım cnm cicim demeye başladı okul zamanında kız bana ilk aşkım canım dedi beni kendine bağladı yanyana geliyorduk misafirliğe gidiyorduk felan benim yaş 17 kızın 18 orasıda var kızla işte düğünde kına gecesinde beraberdik dışarı çıkıp gediriyordum neyse biz bunla 2 haftadır görüşemiyoruz 2 gün önce gece sahura kadar canım ciicm aşkım ertesi gün 1 de kalkıcam dedi saat 7 de wp ye girdi bende instagramı açtım bi baktım sevdiceğimi seviyorum yazmış bende bütün gün onu düşündüm bana yazmışdır sandım bi sordum bilmesen daha iyi olru aramıza mesafe koyalım biz arkadaşız kimseye söleme aramzıda bişi geçmedi dede dedi kızla öpüştüm vs vs ve arkadaşız olaya bak kıza mesaj atıyorum takmıyor görüldü oluyor en son dedim benim sana verdiğim değer kadar sen bana vermiyormuşsun hadi bb yazmak istersen yazarsın dedim hoşlandığı çocukta akrabam gelde kızma Ramazan ramazan kıza 3 gün öcne 25 tl attım neti bitti diye sağol aşkım oldu şimdi kimseye söleme aramzıda olanları diyor kıza arkadaşlarım yazma dedi ama ben sürekli yazdım engellemiyor sms ve wp yazılarım gidiyor wpde hep mavi tik olarak bırakıyor dün gece 16 tane mesaj attım mavi tik oldu en son netini kapattı sms atıyorum cevaplamıyor soruyorum neden böyle bircevap ver bari diyorum takmıyor benim kıza misafirliğe gidince kız bana nasıl davranıcak merak ediyorum kızı cidden sevdim kızın cidden kalbini davranışlarını sevdim 3 gün önce telefonla konuluyordum iftardan önce ne zaman gelceksin felan diordu şimdiki halime bak kıza aşkım canım meleğim btnm demekten başka bir suçum yoktu bir önerisi olan yada bunun bir düzene girebilceğini düşünen varsa Önerisini yazsın cidden çok kötü durumdayım kızla dışarda buluşamıyorum sebebi kız eniştesinin yanında çalışıyor ama saaat 5 de sana döncem cnm diyip saat 7 de bunun olması 2 saat içinde ne değişmiş olabilir yardımlarınıızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş