Kız Hakkında Acil Öneri Yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Semih Ylmaz tarafından 23 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abi bi kız sevdim akrabamın karısının kız kardeşi yani baldızı bu kızla birçok yerde karşılaştık pas vermedim ama bana birgün piknikte eğlenmiştik onun akşamı facesi çalınmış ablasının facesinden yazdı telefonunu aldım cnm cicim demeye başladı okul zamanında kız bana ilk aşkım canım dedi beni kendine bağladı yanyana geliyorduk misafirliğe gidiyorduk felan benim yaş 17 kızın 18 orasıda var kızla işte düğünde kına gecesinde beraberdik dışarı çıkıp gediriyordum neyse biz bunla 2 haftadır görüşemiyoruz 2 gün önce gece sahura kadar canım ciicm aşkım ertesi gün 1 de kalkıcam dedi saat 7 de wp ye girdi bende instagramı açtım bi baktım sevdiceğimi seviyorum yazmış bende bütün gün onu düşündüm bana yazmışdır sandım bi sordum bilmesen daha iyi olru aramıza mesafe koyalım biz arkadaşız kimseye söleme aramzıda bişi geçmedi dede dedi kızla öpüştüm vs vs ve arkadaşız olaya bak kıza mesaj atıyorum takmıyor görüldü oluyor en son dedim benim sana verdiğim değer kadar sen bana vermiyormuşsun hadi bb yazmak istersen yazarsın dedim hoşlandığı çocukta akrabam gelde kızma Ramazan ramazan kıza 3 gün öcne 25 tl attım neti bitti diye sağol aşkım oldu şimdi kimseye söleme aramzıda olanları diyor kıza arkadaşlarım yazma dedi ama ben sürekli yazdım engellemiyor sms ve wp yazılarım gidiyor wpde hep mavi tik olarak bırakıyor dün gece 16 tane mesaj attım mavi tik oldu en son netini kapattı sms atıyorum cevaplamıyor soruyorum neden böyle bircevap ver bari diyorum takmıyor benim kıza misafirliğe gidince kız bana nasıl davranıcak merak ediyorum kızı cidden sevdim kızın cidden kalbini davranışlarını sevdim 3 gün önce telefonla konuluyordum iftardan önce ne zaman gelceksin felan diordu şimdiki halime bak kıza aşkım canım meleğim btnm demekten başka bir suçum yoktu bir önerisi olan yada bunun bir düzene girebilceğini düşünen varsa Önerisini yazsın cidden çok kötü durumdayım kızla dışarda buluşamıyorum sebebi kız eniştesinin yanında çalışıyor ama saaat 5 de sana döncem cnm diyip saat 7 de bunun olması 2 saat içinde ne değişmiş olabilir yardımlarınıızı bekliyorum

2. 4EverLegend

4EverLegend Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    birader sen bu kızları adam yerine koyulmaycağını anlayamamışsın. önündekilere bak.17 yaşındayım diyosun,önünde daha onlarcası var rahat ol sen. ayrıca istediğin kadar uğraş sana böylebi hareket yapan kız sana dönse bile ondan hayır gelmez. kendine iyi bak iyi forumlar.

3. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Kız güzel kullanmış

4. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Ah bu ergenler :) 3-5 mesajla aşktan kıvrandırıyor kızlar dimi :) 18'imden sonra aklımın başına geldiği, 10 senedirde çok işime yarayan şeydir. Sevmemek için elinden geleni yapacaksın. Buna rağmen o kıza aşıksan o kızı kaçırmayacaksın. Ama 3-5 mesajla ah yandın, ay tutuştum, vay ben naparım onsuz :D Kendi hallerim geliyor sizleri görünce gülüyorum lan ne aptalmışız diyorum. Geçecek :)

Nanza ve OttomannSlapp bunu beğendi.
  5. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yerinde olsam rezil ederim ailesine felan söylerim ve bu kızdan sana yar olmaz onu da belirteyim dostum

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim bende artık o gözle bakmıyorum kıza akrabam diye dün misal iftar yemeğinde yanyana geldik ne o yüzüme ne ben onun yüzüne baktım kuzeni aldım çıktım dışarı evde demiş canım sıkıldı dışarı çıkalım felan bende haline üzüldüm insanlık ettik hani anlarsınya yazdım bugün 1 haftadır yazmadı mdiye telle aradım konuştum yoo mutluydum ayaklarına yattı halbuki bana bunu ablası söledi felan wp durumunu sevgilisine göre düzenlemiş yazcam tmm diyordu 5-6 mesaj attım mavi tik bana gelmeyene ben gitmem kaybediyorsa o kaybediyor benden daha bişi çıkmaz ona ben insaniyetimi kullanıp batmasın diye uğraşırım sadece gerisi onun çiziceği yol dicek bişi yok konuyada yorum atan atabilir nasıl yazdığı önemli değil zaten kızı bitirdim gözümde sadece akrabam diye tutuyorum konuşmaya çalışıyorum başka bişi yok yani artık

7. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sana bişey diyeyim s.et benimde bir akrabam ile yaklaşık bir senelik ilişkim oldu ama acıyla sonlandi genelde sıkıntı oluyo iyikide olmamış senin adına sevindim çünkü ileride çok fazla sorun yasayacaktin kardeşim boşver hayırlısı buymuş şunu bil allah seni o kahpeden kurtarmış yat kalk dua et

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Kız milleti kardeşim çok tersten yemişizdir ama onlar da yaptığını çekiyor birgün. Az daha kurnaz davransaydın da kanmasaydın keşke diyeceğimde her aşkım canım diyen sana kör kütük vurgun sanma dostum. Bir dahakine daha dikkatli olursun :D Sevgilerle.

9. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sağol kardeşim :) bana sabah akşam kendi yazıyodu daha takmamaya başlamıştı son zamanalr zaten şimdide dedim akrabayız ona göre konuş seni daha o gözle görmüyorum dedim nokta benimle iyi geçinsin ona zarar gelmez zaten :)

OttomannSlapp bunu beğendi.
  10. Şebek

Şebek Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Mesaj atma ustune dusme onsuzda hayatin devam ettigin hissettir kacan kovalanir sen ustune dustukce o kacicak rahat ol biraz

Sayfayı Paylaş