Kız Arkadaşıma "Değişik" Doğum Günü Hediyesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pulbiber072 tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Olur Mu Ki?

1. Güzel Olur

oy sayısı 7
    46,7%
  2. Saçma Olur

oy sayısı 8
    53,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz bu sene sonu kısmetse iş ciddiye binecek (Bunu deme sebebim çok değer verdiğimi bilmenizi istemem ve ona göre cevaplayarak anketteki seçeneklerden birini işaretlemeniz) Doğum gününde onun adına Tema Vakfı aracılığıyla 100 tane fidan diktirmek ve doğum gününde eline "kağıt" parçası yani sertifikayı tutuşturmayı düşünüyorum :) Ama mutlu olur mu olmaz mı bu kadar sene birlikte olmamıza rağmen pek emin olamıyorum. Türkiye geneli kızların psikolojik durumuna genel bir gözle bakarak bana cevap verirseniz çok sevinirim :)

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Abi bu hediye kızı senin için özel hisettirmez ki ? Verdiğin hediye ile özel hissetmeli. :D

Pulbiber072 bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    insanın karakterine göre hediye vereceksin, ülke şartlarını boşver. sen yine fidanını dik ama, müstakbel yenge hanımın nelerden hoşlandığını en iyi sen bilirsin.
    mesela bana doğum günümde genelde kebap siparişi gelir. hiçbir hediye beni 2 porsiyon ciğer kadar mutlu edemez.
    üniversitede bi kıza gönül vermiştim. daha ayarlayamamışız. doğum günü geldi çattı. tabi ben de metelik yok. arkadaşlar toplandı herkes hediyesini takdim ediyor. kimi saat, kimi pahalı bir parfüm, kimi marka bir kıyafet.... hatun da zengin zaten.ben ise bir gün önce bir arkadaşın yanına gittim. incik boncuk yapar bu arkadaş. dedim ki bana bir bileklik yapmayı öğret. 2 saat öğretti. bugünün parası ile 1 liralık malzeme ile bileklik yaptım.utana utana uzattım. kız diğer tüm hediyeleri bıraktı. benim hediye başını döndürdü. "ayyyyy sen mi yaptın bunu!" he dedim ben yaptım. ondan sonra kızı ayarladık işte :)

yusufincikli, Sporcu35, Aykut Can ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    film yap izleyelim yaver abi :D şaka bir yana harbiden doğayı felan seviyorsa hoşlanıyorsa iyidir ama ilgilenmiyorsa değişik bir durum çıkabilir ortaya bu işler biraz arkadaşlarında dediği gibi ilgiyle vs alakalı mesela bana bir takımımın formasını al o pahalı telefondan saaten daha mutlu olurum onun gibi düşün kendini onun yerine koy

Yaver27 ve Kontrol35 bunu beğendi.
  5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Türkiye geneli kızların psikolojik durumuna genel bir gözle bakarak bana cevap verirseniz çok sevinirim :)
    Yukarida bu yazdigina dayanarak,objektif bir sekilde,türkisch bayanlari genel olarak göz önüne olarak diyorumki,
    Yüzüne cok sevinmis hatta ve hatta bu hediyeye bayilmis gibi görünücek fakat icinden büyük bir hayal kirikligi yasicaktir,malesef simdiki bayanlar maneviyattan cok maddiyata deger vererek,feysbuk da twetterde yada diger sosyal aglarda aldiginiz hediyenin resmini cekerek
    Bakiiiinn sevgilim(nisanlim,erkek arkadasim)bana ne almisiiisss diyerek teshir etmesinden hoslaniyorlar.Bu benim genel görüsümdür kimseyi elestirme maksatli degildir karar sizindir:)

6. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Ayni sahne kaygisizlar dizisinde eleman yapmisti :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    eski kafa kızların hoşuna giderdi böyle şeyler. şimdi aynısını yapsan, o bileklik ipini ağaca asıp adamı sallandırırlar..

neverbackdown. bunu beğendi.
  8. Balkesteron

Balkesteron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sen ona çok değer veriyorsan oda sana çok değer verir bu yüzden hediyenin ne olduğu farketmez..

9. alimakyol

alimakyol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    valla hocam biraz bütçe ayırıp parana kıyabilirsen boğazda lüks bir yatta doğum günü kutlaması organize edebilirsin. son yıllarda iyice popüler oldu zaten bu.. yemeksiz ya da yemeksiz olarak yapabilme şansın var ve istersen firmalardan sadece yat kiralama hizmeti alıp geri kalan her şeyi kendin yapabilirsin..
    fiyatlar hakkında ön bilgi almak istersen https://www.yatkiralama.net/dogum-gunu.html adresine bakabilirsin.

10. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Hediye olarak aksesuar alabilirsin bence mesela parfüm alsan, kolay biter, kıyafet alsan eskir, yıpranır, ama bir saat alsan bir saat ile kıyafetin ömrü bir değil bir yüzük veya bileklik veya kolye bu tür şeyler herzaman yanında yük olmadan taşıyabileceği ve hoşuna gidebileceği şeylerdir.

11. ilaydaak

ilaydaak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Bence pek mutlu olmaz tabi sevdiği şeyler bağlı ama doğum günü için biraz saçma gibi. Saat veya altın kolye gibi bir şeyler bakabilirsin bence, özellikle https://www.zelyum.com/urun.php?Idd=44141 böyle bir saat yani fiyatı pahalı diye attım sonuçta calvin klein yani buna daha çok sevinir eminim. Uygun bir şey arıyorsan tabi daha uygun fiyatlılar var bakabilirsin.

Constance bunu beğendi.
  12. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    kesinlikle katılıyorum söylediğine.