kız arkadaşı :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Sergio_Aguero tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Ne jileti bırak sakalı felan babyfacesin işte daha ne:)Kendine güven git konuş yazmak doğrudur aynı zamanda çok kolaydır ama o an geldiğinde olaylar çok farklı gelişir.O anda işi kıvırabilmektir zor olan kendimden biliyorum:).Emin ol şu forumdaki herkes ilk deneyimlerinde senin yaşadıklarını yaşamıştır Danny Boy dışında ondan şüpheliyim anne karnında bu işe başladığını düşünüyorum:D En temelden başla ve git kendine bi kaç kız arkadaş edin onlarla muhabbet kur yavaş yavaş alış kızlarla konuşmaya arkadaşlığınız ilerler zaten.Konuyu açarsın sonra tanıdığın düzgün birileri varsa tanıştır diye.Ufaktan deneyim kazanmaya başlarsın.İlk başlarda sıkıntı çekersin ama katlanman lazım artık yapacak bişey yok.Verilecek en iyi tüyo arkadaşlarında söylediği gibi aynı ortamdayken çok takma ve hiç bi kızın peşinden koşma.Yoksa bu zaten cepte diyip başka diyarlara yelken açıyolar.Diyeceklerim bu kadar.Saygılarımla...

2. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bi arkadas tenis demis bende havuz diyorum :D sevgili kismi size kalmis ama kesinlikle arkadas oluyosunuz havuz sosyallesmek ve cevre edinmek icin mukemmel biyer bikactanede zayifliktan gozukn baklavaniz varsa ohooo :D zaten olay bitmis

3. unique29

unique29 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özetlemiş :)

Sayfayı Paylaş