Kıvanç Tatlıtuğ bir deri bir kemik kaldı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Phil_Heath tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Yazık adam dukan diyeti sayesinde hızlı kilo kaybetti fakat büyük bir kısmı kastan gitmiş .
    İsteyerek yaptı herhalde .

2. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
  3. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    bazen turk ınsanlarını anlamıyorum.

adam sanat ıcın bıseylerle ugrasıo o adam ezel ıcın 10 kılo almasada kuzey guney ıcın forma gırıp ıyı bır vucuda sahıp cıkmasada yenı fılmı ıcın 75 e dusmesede sızın veya benım hayatında goremeyecegı parayı bır yılda kazancaktı ama oyle yapmadı cunku ısıne sahıp cıkıyor deger verıyor kenan gıbı takım elbıseyı gıyıp benzer rollerı oynamıyor c. bale yapınca adam yapmıs helal olsun oluyor turk yapınca tuh kaka oluyor.

kuzey guneydede yaptıgı vucudada yok efendım tukr ınsanı bılgısız dıosunuzda merak edıyorum forumda kac kısının oyle estetık vucudu varkı yanı tamam bı auer degıl hatta yanınada yaklasamazda adam bısıler yapmıs ayrıca o unlu yanı su ıcse kıvanc su ıctı turkeyede bı unlunun vucut yapmasıda nadır bısı oldgundan ılgı gormesı gayet dogal . adam ne guzel sıne deger verıyor destek olsak ayıp olur sankı :)

4. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Adamı kötüleyen felan yok niye kilo vermiş niye böyle işlere kalkışıyo diyende yok.Vücudunun son durumuna yorum yapıyoruz eski haline göre erimiş bitmiş kimse niye böyle yapmış demiyo zaten ki ben gibi herkeste takdir ediyodur.Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu gibi adam zor gelir Tükiye'ye.Adama yakışan rol bu kalkıp Kenan'ı komedi filminde oynatamazsın ki çekilen son filminde farklı bir role bürünüyo.Adamların şöhretleri Türkiye sınırlarını aştı çamur atan varsada istediği kadar devam etsin bişey değişmez.Saygılarımla..

Sayfayı Paylaş