Kıllara kesin çözüm DERMONOX

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Jesse_James tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    EPİLASYON - AĞDA - SİLK EPİL DÖNEMİ BİTTİ !

Tüylerinizi tamamen yok eden bu mucizevi ürün tüm testlerden başarı ile geçerek, son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. Tüyleri dökmez, azaltmaz. Tamamen yok eder. Ürünümüz sadece bitkisel karışımla hazırlanmıştır. Hiç bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Sağlığınıza hiç bir yan etkisi bulunmaz.

DERMONOX Bacaklardaki kıl ve tüylerde,Göbek ve Göğüs bölgesindeki tüylerde,

DERMONOX Koltuk altı ve Bikini bölgesindeki Kıl ve Tüylerde,Yüzdeki zayıf tüylerde.

DERMONOX Erkeklerde Yanak Bölgesi,Koltuk altı,Sırt ve Hassas Bölgelerde kullanılabilinir.
    Deneylerden Başarıyla geçmiş tek üründür..

- Ürünümüz tüyleri tamamen yok etmeye yardımcı olur.
    - Cildi pürüzsüz bir hale getirir.
    - Ciltte bulunan gözeneklerin kapanmasını sağlar.
    - Bay ve bayan için kullanıma uygundur.

DERMONOX vücudunuzda istenmeyen tüylerin çıkmasını engelleyen yep yeni bir üründür. Hiçbir yan etkisi olmayan doğal bir üründür. Tamamen bitkisel karışımlardan elde edilmiştir. Bay ve bayan için kullanıma uygun unisex bir üründür. Vücudunuzun her bölgesinde çekinmeden kullanabilirsiniz. Deneyip memnun kalmazsanız, ücretinizi hemen geri iade alma hakkına sahipsiniz. SITESINDEN ALINTIDIR.

sitesi nbpdermonox.com ben de sıparıs verdım arkadaslar 49 tl kılları kestıkten sonra ustune suruyorsunuz ... yanında cılt maskesı de hedıye edıyorlar ..

2. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Resmi site bu gözüküyor

http://www.dermonoks.com/

verdiğin sitede www bile yok nasıl emin oldun doğru söylediklerine :) balon bir üründür

Azi bunu beğendi.
  3. HarryBlade

HarryBlade Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Deneyen olursa..

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Daha önceleride karınca yumurtası yağının bu etkileri gösterdiği iddia ediliyordu ama balon çıkmıştı. Kullanan olursa paylaşsın bu başlıkta.

5. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

arkadasım lutfen zeka sevıyenızı her yerde bellı etmeyın www yazılmadan da cogu siteye gırersın ki bunun normalde basında www var bu urune aıt 3 tane sıte var google yaz bak. urunun adı dermonox ken nasıl olur da dermonoks orjınal sıtesı olur . urunun orjınal sıtesı bu fırmanın adres bılgısıne kadar herseyı mevcut ama dıgerlerınde sadece resımler ... ben forumlar da gordum bazı arkadaslarımızında muzdarıp oldugu bır konu oldugu ıcın ekledım

Efrahim bunu beğendi.
  6. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Zeka seviyene başlatma şimdi terbiyessiz herif,birşeymi dedik nasıl emin oldun diye sordum www olmadan tabiki giriliyor sayfalara ama sayfa gelince normalde www da gözükür,senin verdiğin linkte sayfaya girince gözükmüyor ayrıca çok basit bi sayfa o yüzden emin olamadım ben başka varmı diye baktım o site daha gerçekci geldi.

Azıcık insanlıktan nasibini alsaymışın iyiymiş.

Azi bunu beğendi.
  7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    o değilde site dolandırıcı gibi. temaları çok amatör hiç beğenmedim. eczanelerde falan varsa ordan almak en iyisi.

Azi, ParZ, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    yav ben o sitenin pazarlamacisi falan deilim arkadaslar urun hakkinda sagda solda iyi duyumlar aldim sadece arastirdim baktim ve 3 site var ve hepsi ayni fiyat ayrica yazdigim sitede adres bilgisi falan da var gidip kontrol etmedim ama en azindan digerlerindeki gibi sadece mail adresi yazmiyor siz bilirsniz karar sizin yani

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:21 ----------

sorus sekline dikkat et o zaman ben urun hakkinda her yerde yazan bilgiyi yazdim ve baana gercekci gelen siteyi paylastim balon bir urun olduguna sadece www yok diyerek karar veriyorsan urun icerigine falan bakmadan zaten konusmaya gerek yok

9. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Ciltte bulunan gözeneklerin kapanması pekte iyi birşey olmasa gerek :)

Azi, CranTz, Cattleya ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. denizxz_e

denizxz_e Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    kesinlikle bende onudicektim Ciltte bulunan gözeneklerin kapanması demek o cildin ölü cilt olması demek değilmidir ,hamur gibi cilt vs , işe yarıyorsa kullanmayı düşünüyorum fiyat felan nekadar acaba

11. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    deneyen olursa merakla bekliyorum

12. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bunlara inanmayın hamamotundan farkı yoktur işe yarasa önceden bulunurdu ve insanlar lazere para dökmezdi ;)

13. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    caga bılmeden yazmayın ben kullanmadım cok arastırdım tatmın edıcı bılgıler bulamadım ama hamam otuyla uzaktan yakından alakası olmayan bır urun hamamotu derı ustundekı kılı yakı ve bır nevı tras etmıs gıbı kopmasını saglıyo bu urunde ıse tras edıyosun veya agda veya epılasyon ondan sonra ustune suruyosun kı bırdahakı cıkacak kıl sayısı azalsın bu traslama ıslemınden sonra uygulanan bır urun ben tesadufen tuy dokucu krem ararken buldum paylastım burda

Sayfayı Paylaş