Kıllara Çözüm

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve hsd tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 276 üye.
  1. elpenche26

elpenche26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Makine ile alıyorum ama ağdayı becerebilirsem ağdaya geçecem uzun bir süre kullanımdan sonra azalma oluyormuş

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    alakası yok ve çok acılıdır. lazer epilasyon hele çin işkencesi. ama lazer epilasyon kısmen yok ediyor veya azaltıyor o bölgedeki kılları.

3. realite90

realite90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en etkili çözüm söylüyorum kulaklarınız iyi açın HAMAM OTU TOZU acısız zamhetsiz 5 dk içinde tüm kıllarınızdan arının ;)

4. uqur01

uqur01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ADANA
    benimde bir önerım var agdayla aldıktan sonra lımonla aldıgınz yere surun lımon ne alaka dersenız lımon kıl koklerını yakıyormus ve daha az cıkıyormus bende denemedım bı ara denıcem zaten bır cok yontem denemısızdır bunuda denemekten zarar gelmes die dusunuorm. :D

5. cosmicbody

cosmicbody Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    IPL uygulamalarında seans sayıları çok uzayabiliyor ve sonuç etkili olmuyor. 1-2 seans IPL seansına girdim. Sonrasında başka bir merkezde Alexandrite lazer uygulamasına girdim. Alexandrite gerçekten çok daha etkili. 2 seans göğüs bölgesi için girdim, tabii kontrol seanslarıyla 4 seans oluyor bu, sonuç son seanstan yaklaşık 3 ay sonra seyrek tüyler çıktı, Tekrar girmeyi düşünmüyorum çünkü tüy şeklinde olanlar beni rahatsız etmiyor.

IPL uygulaması yaptıracak arkadaşlar için şunu söyleyebilirim; Alexandrite uygulamasına girdiğim merkezdeki kadın aynen şunu söyledi. "IPL e girip gelen kişilerin tüyleri ne tamamen gidiyor, ne de çok kalın oluyor. Orta kalınlıkta tüylere de daha sonra Alexandrite uygulaması daha uzun sürelerde yapmak gerekiyor." Bu nedenle IPL para ve zaman kaybından başka bir şey değil gibi görünüyor.

6. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ya beyler bu hairlessmale.com 'a baktım o merkeze giden hiç mi yok herkes paylaşıyor ama herkes şuna bi bakın diyor.Oradaki yorumları okudum herkes mükemmel diyor(tabi gerçekse yorumlar).Tüm vücut fiyat 100 diyo.Fiyatı üye olmadan göremiyorsunuz ben üye oldum.

7. daimon1

daimon1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Lazer epilasyon yaptırıp memmun kalan arkadaşlar nerede yaptırdıklarını paylaşabilirlermi acaba çok önemli bende düşünüyorum yanlız aklımda biryer yok ?

8. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    sende bizimi yiyosun yapma etme zaten asitli acısı bi ayrı dert adamı öldürür o ya local anestezi bile kar etmez onun acısına ne ettin sen :D

9. daimon1

daimon1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hyper_ aynen ya en sağlamı lazer epilasyonda az önce fiyatlara baktım 2900 filan 6 seans tüm vucut

10. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    6 seansın hepsi 2900 dimi yani öyleyse süper.

11. daimon1

daimon1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dermatec'in fiyatları öyle forumda konu açtım ancak kimse yardımcı olmadı daha önceden lazer yaptıranlar memmun kalanlardan bilgi almak lazım araştırmaya devam ediyoruz bakalım kafa_

12. invincibleson

invincibleson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bende uzun zamandir lazer epilasyon isini arastiriyorum bayada bilgi sahibi oldum bu konuda ,fiyatlar gercekten pahali ancak yaptirmak isteyenler biraraya gelip saglam bi indirim alabiliriz diye dusunuyorum..İstanbul da olup su aralar yaptirabilecek olanlar mesaj atarsa iletisime gecebiliriz.

13. itachi92

itachi92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar iyi günler ben foruma yeni üye oldum ve çoğu türk erkeği gibi kıllarımdan şikayetçiyim özellikle üst kol ve sırt sonunda cesaretimi topladım ve ağda yapmaya karar verdim ancak hangi soğuk ağdayı alacağımı bilmiyorum aranızda kullanan mutlaka vardır neyi kullandığını söylerse memnun olurum:)

14. muzduzgit

muzduzgit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tek basına yapacaksan bosuna uğraşma derim yapamazsın, birinden mümkünse bir kadından yardım al o biliyordur zaten. Yanındaki erkekse Google'da yaz ağda nasıl yapılır muhakkak anlatıyordur bir yerlerde... Ama ağda önerisi olarak ben hazır agda bantlarını denemiştim onlar belki kadınlar için iyidir ama erkekler için sert kılları pek alamıyor gibi o yüzden klasik ısıtılip bez ile kullanılan agdalar bence daha iyi bu agdalarin zaten en pahalısı 5-6 lira kafana göre takil bir de beze ihtiyacın olacak. Onun dışında ağda biraz acılı bir işlem emla diye uyuşturucu bir krem var 25 lira galiba fiyatı, eczaneden alırsan mesela göğüs gibi hassas yerlere yapacaksan bu kremden sür, strec film ile üzerini ört 15 dk bekle, ağda yapması belki kremden dolayı biraz zor olur ama acısı baya hafifliyor. Agdadan sonra bir de karınca yumurtası yağı, ya da bioder serum filan kullanırsan her ağda yapısında kılların biraz daha incelediğini geç uzamaya başladığını fark edersin. Ama dediğim gibi tek basınaysan yapamazsın tavsiye etmiyorum. Kolay gelsin.

15. Yiğit ZENCİR

Yiğit ZENCİR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gıda
    Yer:
    AntaLya
    Tahminen 12-13 yaşLarındayken bir deodrant aLmıştık yeşiL bir kutusu vardı kuLLanmamıştım bi kenarda kaLmış 3-4 senenin sonunda sıktığımda beyaz bir şekiLde sıktı bozuLmuştu sanırım koLumun bir böLümüne sıktım o böLümde hiç kıL yok keşke bütün vücuda kompLe sıksaydım:)

ferdityson bunu beğendi.
  16. efoR

efoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu kıl sorununu bende çok yaşadımda gerçekten gözle görülür derecede azaltan bi yöntem bulamadım yani en etkili olarak herkes ağda diyor,hem uzun zaman çıkmıyor hemde azaltıyor falan muhabbeti varda sürekli almakta dert yani 1 sene falan düzenli aldıktan sonra ilk haline göre %40 falan azaltsa garanti başlıcam.Uygulayan varmı arkadaşlar ?

17. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Ağda en mantıklısı ve ekonomik olanı sanırım bir de tüy dökücü köpük kullananlar var acaba hangisi hâla karar veremedim yahu neyse yaza daha çok var ama Antalya'dayız bize 2-3 ay erken gelecek önerileriniz nelerdir?

18. kerpoo

kerpoo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence tüy dökücü kullanıp bioder kullankılları seyrekleştiriyor tamamen yok etmıyor 4 5 aya sureklı seyrek kıllar oluyo ama pahalı bır tupu 35 tl civarı

19. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    benim koltuk altı kılları çok canımı sıkıyor jilet kullanıyorum fakat iyice genişlediğini farkettim geçen moralim bozuldu ne önerirsiniz arkadaşlar :(

20. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    ağda en mantıklısı, jilet yada tüğ dökücü kullanıldıktan sonra kıllar kalınlaşarak koyulaşıyor, ağda ile alındıktan sonra çoook uzun bir süre idare ediyor ve sonrasında eskisi gibi kalın ve koyu renkli şekilde çıkmıyor tüy şeklinde çıkıyor tekrar ağdalamak çok kolaylaşıyor...

ya ağda yada lazerle yakacaksınız, başka çözüm yok :) tüy dökücülerle uğraşmayın 1-2 haftada gene çıkar en fazla...

Sayfayı Paylaş