Kıllara Çözüm

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve hsd tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 276 üye.
  1. adanalıcocuk

adanalıcocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dogustan cillop bikac sari tüy var ama olsun ilahi epilasyon :idea: :idea: :idea:

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Killardan rahatsiz olanlar sunuda bilmemi, killar egerki siyah degilse lazer ile sonuc alinamiyor. Lazer isigi sadece siyaha karsi etki gosterir. Bu nedenle tüylere karşı özel seans yapiyorlarki bu bile yardimci olmuyor. Kilin kökü (melanın)siyah olmazsa etki göstermiyor.

HasanB, prsnc ve taylanguney bunu beğendi.
  3. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    ben kadıköyden bu aktarların oldugu balıkçılar çarşısının oralardan bi ot aldım hamam otu diye kokusu çok çok çok kötü evin içine sindi desem yeridir :) ama sonuç güzel bildiğniz gibi tüy dökücü kremlerin hepsinin içinde hamam otu var :) birde veet'in krımızı sprayi cok etkili tavsiye ederim

4. vigro

vigro Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara,izmir,konya
    forumdaşlarım tuy dokucu kremler kılların daha gur cıkmasına sebep oluyormus dogru mu?

5. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    çözüm yok

Arkadaşlar ya sakal gibi 2-3 ayda bir sürekli cildinizi traş edersiniz veya hiç dokanmazsınız olur biter. Kesinlikle ne lazer ne de tüy dökücüler çözüm değli. En geç 1 sene içinde daha fazlası biter vücudunuzda. Yani bunların hepsi kılların kökünü kuvvetlendirir.

6. vigro

vigro Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara,izmir,konya
    o zaman basımıza surelim tuy dokuculeri de kelleşmeyelim :lol:

Ftr_ve_fitness, Nwolf, remzi44 ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  7. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim kafamda bir fikir var daha önce yazmıştım ama nereye yazdığımı unuttum kusura bakmayın.Epilosyon aletleri var yeni çıkan modellerde açıdıtmadan kıllara kökünden çeken makinalar var.Kıl kökten çekim tamamlanınva her gece yatmadan kıl istenmeyen bölgeye Bioder sürülür (çünkü en fazla gece kıllar çıkar.Bioderin üzerinde yazan) Sanırım 6 ay sonra kıllara veda edilir.Saygılarımla Deniz

8. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    dostum o makinalar tüy için :)

kıl dediğin sakal gibi olanlar :p onlarıda o makinalar alırsa 2 gün sonra kontak eder yanar :D

umuutlu57 bunu beğendi.
  9. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Benim karnımdaki ve göğüsümdeki kıllar Belgrad ormanları gibi hem çok hemde kalın. Bende daha ne kadar kalınlaşırki diyerek ilk defa jiletle aldım :idea: ve sonuçtan memnun kaldım. Şimdi 2 hafta geçti ve kıllar yarım santim uzadı. Çok kötü durmuyor, eski hali felaketti. :badgrin: Bir sakıncası olur mu böyle ayda bir jiletle almanın merak ettim. :roll: Sonuçta zaten çok kalın ne fark ederki. :p

10. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Ben agda yaptiriyorum ara sira..bizim kösede Jale Abla var... mesaiden sonra saolsun kirmiyo aliyo iceri..
    valla cok acio ne yalan söylim.. kadinlar nasil dayaniyor hayret.. ama onlarin tüyleri de bizim killar kadar sert ve köklere yerlesik degildir heralde...

baska agda yapan var mi hic ?.. ben kökleri zayiflattigini duydum.. ama tam emin olamadim daha
    cünkü tam bi kere aldirmistim agdayla aradan biraz zaman gecti hastaneye yatmistim bi rahatsizliktan dolayi ve hastanede gögsümü jiletle EKG aleti yapistirmak icin.. hastaneden cikinci komplesini jiletle almak zorunda kaldim ve eskiye döndüm geri...
    2 ay sonra falan kesinlikle tekrar yaptiracagim.. hem killar baya gec cikiyor o zaman

Saygilar

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ben koltuk alına uyguladım ve evet geç çıkıyor jilet ve tüy dökücülerden daha iyi ama çok acı verici ancak ilk 2 veya 3 çekişten sora alışıyor caaarrrrrttt :?

12. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

ben sadece göğüs karın vs. gibi yerlerde uyguluyorum...koltuk altı çok hassas ya...nasıl dayandın.. göğüsde falan o kadar yanmazdı canın

saygılar

13. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    tıp nelere çare buluyo bi şu kılları tamamen yok edemedi. :D şimdi ben merak ediyom hani bu soradan erkekten kadına dönenler varya. Onlardaki kılları nası yok edip adamları kadın görüntüsüne döndürüyolar :roll: acaba o sistemi bizde uygulasak kıllardan toptan kurtulamazmıyız :roll:

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  14. JKellyps

JKellyps Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müzisyen
    Bugün gidip göğsüme ağda yaptırdım. İlk defa olduğu için biraz acıdı.. ilk yapışta katlanırsanız sonra rahatlarsınız.. Ağdayla alınan kılların uçlarının çıkma süresi 1-1,5 ay gibi bir süre alıyor.. ama bunun için de çözüm vaR.. BIODER veya SESU nun kıl çıkmasını geciktirici kreminden kullanırsanız 3 ay gibi bir süre kılsız bir göğüse sahip olabilirsiniz.. Buda bir yaz için yeterli sanırım ;) Komple göğüs 15-20 dakika civarında bitiyor sıcak ağdayla. 30 milyon civarı bir ücret tutuyor. İstanbulda hem bayan hem de erkek kuaförü olup ağda salonu olan her yerde yaptırabilirsiniz. Saygılarr (Daha önce de kendim ağda yapmaya çalışıp deneyimlerimi anlatmıştım, aman haa diyorum sakın ha denemeyin :D )

15. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

valla jale abla 10 milyon aliyodu.. cok aliyon diye kafa tutuyodum..gidim de elini öpim bari

16. JKellyps

JKellyps Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müzisyen
    Kullandığı losyonlara ve ilaçlara bağlı olarak fiyat değişebiliyor. komple göğüs 15-20dkda bitiyor demiştim, bu sadece ağda kısmı. Bundan önce vücudu ilaçlama kısmı var, sonra dezenfektanlar sürülüp pudralanıyor, ağda yapıldıktan sonra kılların açıkta kalan dipleri ve cilt için ayrı kremler sürülüyor. Bunların sebebi de şudur ki.. Ben daha önce kendim yaptığımda vücudum uzun bir süre kıpkırmısı kaldı ve açıkta kalan kıl diplerinden sivilceler çıkmaya başladı.. Kıllar uzamaya başladığında yeni yeni geçiyordu hiçbişeye yaramadı. Ama bu sefer gayet huzurlu bir şekilde geri döndüm :D Ha sivilce bana bişey yapmaz.. Yada zaten bende sivilce çıkmaz, vücudum hassas değildir kızarmaz bile diyorsanız o ayrı, herkesin yapısı değişik ;)

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    valla nerede şu jale abla bizde gidelim :D beleşmiş hakkatten

18. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Izmir'de (; .. Ama Jkellyps'in dedigi mantikli... yani jale abla cok fazla ugrasmaz..önesinden bisey sürer...cart curt alir killari...sonra bi de parlatir... ama bende sivilce falan yapmadi... yapma ihtimali vardir tabi

19. fixxer

fixxer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafiker
    Yer:
    istanbul
    bu göğüs ve karına ağda yaptıranlar bacak ve kollarada yaptırıyor mu?komik olmaz mı diğer türlü?

20. ertan

ertan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar herşey iyi güzel ama epilasyon ve ağda sonrası ne kullanmamız gerekiyor ben epilatör aldım çok iyi çok geç ve yumuşak çıkıyor ama deri tahriş olduğundan dolayı sivilce çıkıyor tek bu soruna engel olamadım bu gibi sorunla karşlılaşan arkadaşlar ne yaptınız? ne önerirsiniz?

Birde lütfen jilet kullanmayın çok kötü görünüyor biraz estetik olalım derken dahada kötü olmayın yani iğrenç ve itici...............

Sayfayı Paylaş