Kıl

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve BURAGBA tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar kıl dönmesi ile ilgili kafama sürekli birşeyler takılıyor 2 dayımda da kıl dönmesi sorunu olmuştu ve o günden sonra kıl dönmesini araştırmaya başlamıştım genel olarak hep sitelerde kıl dönmesinden korunmak için kuyruk sokumundaki kılların düzenli olarak alınması gerekiyormuş ve ben o zamandan beri de tüy dökücü krem ile alıyorum kuyruk sokumundaki kılları yalnız kafama birşey takılıyor lavabodayken tuvalet kağıdı kullanırken bazen oraya tuvaletten kağıdından bir parça takılıyor bugün başıma geldi bu olay mesela bir kıla takılmıştı parça almaya çalışırken kılda koptu ordan nette araştırdım kıl kopmasını biri şey yazmış kıl dönmesi ile ilgili kıl dönmesi kuyruk sokumundaki kıllar ile ilgili değil ordan kopan kıllar ile ilgili felan şeklinde iyice tedirgin oldum dayımlarda da olması bu sorunun iyice tedirgin ediyor beni kafama takıldı bu olay biri aydınlatabilir mi beni ?

2. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim bence kıl dönmesi var doktorada gittim herhalde en sonunda ameliyat olacağım . Öncelikle kuyruk sokumunu tüm erkeklerin temiz tutması gerekiyor gayet yaygın bir hastalık , hastalığın belirtisi kuyruk sokumunda sivilce gibi şişlik oluyor başlangıç evresi yani kısacası.Zaten şuana kadar bu merete yakalanıp ameliyat olmayanda görmedim açıkcası.

Sayfayı Paylaş