KİLO PROBLEMİM

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve vosyl tarafından 20 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vosyl

vosyl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle iyi günler. Ben 15 yaşındayım 90 civarı kilom var ve boyum 1 m 88 cm. Sorunum kalça kısmım ve baldırım aşırı yağlı yani çok büyük; göbeğim ve memelerim aşırı olmasa da yağlı. Ben bunları nasıl eritirim? Artık hayattan soğudum dışarı çıkmaya utanır oldum. Spor yapmak istiyorum nasıl bir program izlemeliyim ve diyet önerileriniz varsa harika olur. Teşekkür ederim okuduğunuz için. :)

2. YABAN

YABAN Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    vucut bir tercihtir kilolu yada zayıf olmakla kımseden utanma öncelikle ama tabiki fit bir vucut cogu kısının arzusudur ve sende arzulamaktan öteye gecip adım atmak ıstıyosun bence basarmanın yarısını yaptın şekerli yiyecekler öncelıkle azalt bi anda kesebiliyorsan kes de sımdı bi anda kesiceksin sonra diyet sürdürebilir olmıcak ve spor a yazıl hocan zaten kardio ve agırlık calısmalarıyla kısa sürede eritir ve kaslanmaya baslarsın suan para yoksa bile sabahları yürüyüşler koşular ve saglıklı yiyeceklerle belirli bir diyet ( 3000 kalori ihtiyacınsa 2750 kalori al) az bilgimle sana yardımcı olmaya calıstım. uzman birisi degilim ama birazdan gelirler bende corbada bir tuzum olsun ıstedım

Sayfayı Paylaş