KİLO ALMAK İSTİYORUM

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pataboom tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pataboom

pataboom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi günler 18 yaşındayım 1.80 boyundayım kilom 63-66 arası kilo almak istiyorum dışardan besinler ile yani supplemenler ile öğrenciyim hesaplı olucak bir şey istiyorum yardım olurmusunuz teşekkürler kendim yiyorum ama alamıyorum Amatör kümede futbol oynuyorum fazla iyi beslenemiyorum mağlum öğrenciyim her öğün yemek yiyecek ne vaktim var ne de param

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Paran yoksa suplemente bulasma beslenemiceksende yapicak bi sey yok suplement sadece para israfi olicaktir.

3. dedication

dedication Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    18
    Ben supplementin para israfı olacağını düşünmüyorum. Genel konuşmayayım ama bende 1.80 boyunda 68 kilodam 73 e çıktım nasıl mı çıktım ? Whey 3 matrix aldım bi tane sabah 1 ölçek antreman dan sonra 1 ölçek aldim. Şunu söylemeliyim beslenme olarak ne varsa onu yerdim ve bu 3 ögünü gecmezdi.ama yine de genel konusmamak gerek

4. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Ya tabi gereksiz degil yanlis anlasilmasin :) ama beslenmen olmadikca genetik olarak falan iyi degilseniz beslenmeye onem vermeyip 1-2 olcek whey alip pekte bi sey beklememek gerekir. :D

5. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Supplement gereksiz deil ülkemizde gereksiz.Çünkü Yurtdışında 50 dolar olan şeye biz 200 tl veriyoruz , gocunmam diyorsan al.Ayrıca kilo almak istiyorsan günde en az 5-6 öğün baktın gene olmuyor 7-8 öğün tabi ne yediğinde önemli :)

6. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Alinicaksa Genrise ve hardline alinmasinin taraftariyim ben gayet iyi urunler bence orda gozumle gordum bir cheat vlogunda 25 dolora aldigi optimum burda en az 150 tl ve hayla onlari zengin ediyoruz sacmalik bence turk markadi kullanalim ki firmalar gelissin daha ilerlesin bence bu benim gorusumdur :)

7. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Türk Markalarıda Hammaddeyi dışardan sağlıyor , supplement fiyatının düşmesi için hammaddeyi burda üretmeleri gerek.

8. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Tabiki hardline almanyadan degussadan mi ne getiriyodu elbette onlarda kazanc sagliyor ama tamamen urunu ordan alinca daha fazla kazanc sagliyolar bende o yuzden turk markalarina talep artarsa belki bi 5 yil sonra falan kendi ham maddesini uretebilirler.

Sayfayı Paylaş