KİLO 84 HEDEF 70

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve asdursun10 tarafından 20 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. asdursun10

asdursun10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gelişmeleri devamlı aktacam ygs hazırlanan bir öğrenci oldgum içni spor salonuna vaktim yok ama evde cardio uyguluyorum insanity adıda gecen sene falan çoğu kez başlayıp bırakmıştım hadi hayırlısı günlüğü bugün açtım ama insanity 1.hafta bitti yarın 2.haftanın ilk günü tavsiyeleriniz başımın üstüne vücudum kupkuru olsun istiyom amaç minimum yağ oranına inmek

2. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Minimum yağ oranına inmek istiyorsan kardiyoyla bitmez iş, ben de sınava hazırlanıyorum evde, okul derdi yok rahatım evde yapıyorum sporu. Kilon fazla önce onu verene kadar yap kardiyo ama ağırlık antrenmanı da yağ yakmaya bayağı faydası olur. insanity'yi tam bilmiyorum p90x benzeri bişeydi heralde, faydasını görenler olmuştu, özellikle salona gidecek vakti-parası olmayanlar için ideal. Önce kardiyo yap doğrusu bu ama düşük yağ oranı istiyor olsan da hacim istiyor olsan da ağırlık da çalış, eve artırılabilir dumbell iş görür. Ayrıca hacim almadan düşük yağ oranın olsa da hiç belli olmaz. O yüzden ağırlık antrenmanları da yapmanı tavsiye ederim. Sınav için de başarılar. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş