KİCK BOX'A UYGUNULUGUM VE STREET WORKOUT

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve DONETELLO tarafından 18 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DONETELLO

DONETELLO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese merhabalar benim bir kaç sorum olucak ben forumdan bir abiden yardım alarak street workout yapıcam calisthenics deniyordu sanırım aynı zamanda kick boks yapmak istiyorum ancak profosyenel değil kendimi korumayı öğrenicek kadar olması yeterli ancak vücut geliştirmede ilerlemek istiyorum herneyse konumuza dönelim sorum şu boyum uzun kick boksda bana bir avantajı yada dez avantajı olurmu ve zayıfım hafif siklet olacagım buyuk ihtimal uygunmuyum
    BOY:184
    KİLO55​

2. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Kendini savunmak istiyorsan kick box yapmak zorundasın ama sevmedigin içinden fazla gelmeyen bir sporda da başarılı olamazsın kiloyu düzenli beslendikce illaki alırsın ondan yana sorunun olmaz boy ve kilona gelelim boyun güzel kilo biraz az ama daha esnek ve hareketli olursun dediğim gibi zamanla kilo alırsın kiloyu kafaya takma yapacaksan da muay thai öneririm
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Nisan 2016 ---
    Kendini korumayı öğrenecek kadarini halledersin o sorun değil önemli olan bıraktıktan sonra ben biliyorum dedikten sonra teknikleri unutmamak . Açma germe hareketlerini yapmak esneklik kayıp etmemek body veya e bileyim çoğu vücut geliştirme spor sanatı senin hareketlerini hantallastirir diye düşünüyorum kendi hocam ve bir çoğu hem vücut geliştirme hem dövüş spor sanatı ile ilgilenen arkadaş hoca ve cevrem bu görüşte adamım

Sayfayı Paylaş