Kürekçi Arkadaşlar Yardıma İhtiyacım Var?(Ergometre Kondsiyon Küreği Tavsiyesi)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve by_rappe tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. by_rappe

by_rappe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba bir süredir ev ortamında ağırlık çalışıyorum artık ağırlıkları satıp eve onların yerine birtane kondsiyon küreği yani ergometre almayı düşünüyorum. Ancak ergometre fiyatlarına baktım fiyatlar çok oynak 200e de 2000 e de var. benim bütçem 400-450tl civarı. Özellikle kürek sporu ile uğraşan arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum bu fiyat aralığında hangi ürünü alayım sizce? ve de ek olarak bu alet çok verimli olurmu sizce çünkü ağırlıkları satıp bunu alacağım ve ful bu alet ile çalışacağım

2. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    amaç kardiyovasküler sistemi geliştirmek ise ergometer bu iş için çok uygun. ancak rowing ağırlık antrenmanı yerine geçecek bir şey değil. düzenli olarak ağırlık çalışan biriyseniz mutlaka kas ve kuvvet kaybı yaşarsınız. concept2 en çok bilinen tercih edilen marka. indoor rowerlarına bakabilirsiniz ama biraz pahalı.

3. by_rappe

by_rappe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Concept 2 ye baktım ancak çok pahalı malesef. ben daha çok 400-500 civarı birşey arıyordum. amacım kas artışı yaşamak ve hacimlenmek. ek olarak da sağlık için diyebiliriz. Testosteron ve Gh seviyesini max seviyede tutmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş