Kötü arkadaşlarımın bana çektirdiği sıkıntılar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mcyaralıbodyci tarafından 22 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Benim bir kız arkadaşım vardı.Kıza yan gözle hiç bir zaman bakmıyordum.Bi sevgilisi vardı.Aynı sınıftaydık sevgilisi kızı aldattı ve kız ondan ayrıldı ve benim bi arka sırama oturdu lisede.Ve biz kızla çok yakın arkadaş olduk.Kıza kötü niyetle bakmıyordum sadece arkadaşım gibi görüyordum.Ve çok güzel konular konuşuyorduk bir takım sıkıntılarımızı konuşuyorduk.Benim de bir sevdiğim oldu bende Misal Sevdiğime bende karşılık bulamadım gibisinden bu yeni arkadaşımla çok mutluydum.Çok eğlenceli bir kızdı.Ama diğer kızlar ve diğer erkekler bizi çok kıskandılar benim kıza hiç kötü niyetin olmadığı halde kıza yavşadığımı söylemişler kıza ve kız da saf buna inanmış bende bende benim yanımda söylediler.Ve bende çok sinirlendim.O kızla konuşuyorduk internette dedi ben hep onlaydım asla seninle olmam dedi bende sana benim sana yavşadığımı söylediler dedim öyle bir şey yok dedim ama inanmadı.Beni engelledi daha da görüşmüyoruz kızı dolduruşa getirdiler bu yüzden arkadaşımdan oldum ne yapmalıyım arkadaşlar yapmalıyım kız şimdi bandırmada ve bana çok uzak

2. furkannzmn

furkannzmn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Valla dostum kız inanmak istemiyorsa bir şey yapamazsın. Telefon numarası varsa son defa şansını dene.

3. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    lisede mi okuyorsun?

4. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    knk anladığım kadarıyla daha yaşın 20 den büyük değil lise 3 e filan gidiyorsun , sal bu işleri asıl olay ünide başlıyor şuan sadece kendini üzersin

5. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bu eski bir olay şimdi 22 yaşındayım ama kız uzakta olmasına rağmen mesajlaşıyorduk benim şehrine geliyordu ara ara ailesi buradaydı ama aileside gidince daha buralara gelmez oldu.bende mesaj yoluyla görüşüyordum ama kız dolduruşa gelince ben hep onlaydım deyince engeli bastı instagramdan ve facebook tan takip etmeyi bıraktı
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2020 ---
    Şimdi ikimizde üniversitedeyiz.

ahmet377 bunu beğendi.
  6. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    hocam sizi çocuk zannettim benden 2 yaş büyük çıktınız, saygılar abim... valla ben olsam salardım çünkü daha önce benzeri bi olay başıma geldi allahın dombilisi için kendimi aylarca paraladım elde var 0

mcyaralıbodyci bunu beğendi.
  7. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Ben senin yerinde olsam bırakırdım demek ki en başından beri sana güvenmemiş birinin senin arkadan attığı iftiraya inanıyorsa kusura bakma ama gerçekten sıkıntılı biriyiymiş bir de sen anlatmaya çalışırken olayı engellemesi üff. Sana tek taysiyem o kızı s.et ve o arkandan iftira atanlara siklemediğini göster o zaman peşini bırakırlar

mcyaralıbodyci ve ahmet377 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş