Judo Gi Tavsiyesi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Abraksas tarafından 7 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Abraksas

Abraksas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, judoya başlamayı düşünüyorum. Judo kıyafeti yani judo gi konusunda kafam biraz karıştı. Gittiğim spor kulübünde bunu verecekler mi bilmiyorum. Verseler bile ne kalitede bir ürün vereceklerini bilmiyorum. Belki de satmaya çalışabilirler. Bu durumda kendim kaliteli bir ürün almak istiyorum diye düşündüm. Belki de bir süre sonra almak istersem diye internette araştırma yaptım. Bu işte iyi olan Japon markaları var. Fuji, Mizuno gibi markalar öneriliyor. Zaten Türkçe bir kaynak bulamadım. Bu önerileri de yabancı forumlardan bulabildim. Sıkıntı da burada başlıyor zaten. Bu markaları Türkiye'de satan bir site bulamadım. Ayrıca dilimizde judoyla ilgili bir kaynak bulmak bile neredeyse imkansız. Şehrimde bile sadece 1 tane judo dojosu var ve mecburen oraya gitmek zorundayım. Genelde çoğu sporda en azından uzmanlaşmış bir site bulabiliyordum. Ama bu spor için onu da bulamadım. Türkiye'de satılan birkaç judo gi var ama bu markaları hiç duymadım ve açıkçası kalitesinden şüphe ediyorum. Bazı ürünler de anormal pahalı ve görünce şok oldum. Yurtdışından Türkiye'ye gönderimle alabileceğim bir site de bulamadım. Ne yapmalıyım, yardımcı olabilir misiniz?

Sayfayı Paylaş