1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Johnnyr5

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve johnnyr5 tarafından 11 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Johnny,
    ii oldugun suphe goturmez.. bicepts icin
    2-3 haftada bir kez, bicepts rutinine baslamadan once, 1-2 tekrar anca yapabilecegin kiloyla, 2 tekrar barbell curl yap, 10 sn dinlen bir 2 tekrar daha.. Sadece 10 saniye dinlenerek 8 tekrarı tamamla.. sonra rutin antremanina, her zamanki kilolarinla dewam et.. Biceptslerini sok eden bu hareket, büyümeleri icin uyarılmayıda tetikleyecek.. TAbi beslenme ve dinlenme konusunda sorurnun yoksa

Saygılar

Bozo-Baku bunu beğendi.
  2. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    yarın kol çalışıyorum ve bu dediğini deniycem, bicepsleri ısıttıktan sonra en baba ağırlıklarla 2 şerlikten 10 saniye arayla 8 tekrar yapıyorum doğru anlamışımdır umarım..beslenme dinlenme tamamdır yani en azından günde almam gereken protein ve karb. miktarını alıyorum,her adeleye dinlenmesi için en az 2 gün veriyorum vs vs.. bi de bunu deniyim saolasn..

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Johnny, ben de bi ara biceptslere takmıstım kafayı, bu sayede bi basamak atladım diyebilirim.. Mutlaka dene..
    ewet dogru anlamıssın, ama kiloyu cok ii sec, o iki tekrar da bile seni cok yormalı... ozellikle sonlara dogru hic kalkmıyor gibi olursa hafif belden yardım alarak ( hileli kaldırıs) yap, ama en onemli nokta, cok yawas bırak, yani direnc goster agirliga...
    1 ay sonra sonucları yazarsın

Saygılar

4. volgym

volgym Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmit
    dostum vücudunun yapısı iyi ama biraz trapezler boş kalmış onlara ağırlık verirsen ve bisepslerini o kadar yormazsan daha iyi olur çok gelişsin diye de gerektiğinden fazla set uygulama istersen biraz dinlendir böylelikle gelişim daha iyi devam eder

5. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    tamamdır pump..yanlız 3-4 ay önce kol günümde belimden kuvvet aldığım için belden bi rahatsızlığım olmuştu 1 hafta gidememiştim,arada yüklendiğimde hala çok az bi his oluyo o yüzden yardımlı çalışıyorum artık,bele binebilecek ağır kilolarda destek alıyorum bunu da o şekil yaparm sanırım.deneyip sonuçları yazıcam sağol.

6. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    evet haklısın dostum salondan da trapezlere ağırlık vermemi söylüyolar ama işte omuz günü son hareketim 3 set trapez(barı ayakta çeneye kadar kaldırıyorum sanırım adı upright row). başka yararlı hareket tavsiyelerin varsa buyur..

7. roofrider

roofrider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum gayet ii gordum seni.. ozellikle gogus gelisimin oldukca goze carpıo.. Gogus antreman programını paylasırsan eminim banada cok yarıcak ;) benimde takıldıgım yer gogusler , hoca 6 hareket ıceren bi progrm verdi hacim yapma kilo almaya yonelik bi program ii gibi gozukuor;

1.incline dumbell
    2.icline press
    3.fly
    4.bench prss
    5.dipps
    6.(adını hatırlamıouurm dumbella yatarak süeter diolar snrm)

fakat bench prese vazla bi efor , guc kalmıo ilk 3 hareketten sora :D

Kollarda gelişme problemım var demissin..Ben gene 6 hareketli bi biceps programıyla calısıourum onceki calısıtıgm 3 hareketli programa gore gelisme oldu.. Bende fazla hareketın gelişmede problem yaratcagını dusunurdum fakat tersine cok yararını gordum.. istersen onuda yazabilirim bi dene istersen.. Gogus konusunda yardımını bekliourum :D

8. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    eyvallah roof.öncelikle şunu söyliyim ben bayadır bicepslerde 5 hareket falan yapıyordum fakat 9. ayıma girdiğim şu sıralarda son zamanlarda pek gelişme olmadığını farkettim yoksa bana da bu çok setli biceps programı 7-8 ayda 6 cm kazandırdı.ama senin de kol programını görmek isterim.
    göğüs konusuna gelince programım şu;

4 set olimpik barla bench press
    4 set yana açma
    3 set üst göüs( barla )
    3 set pullover(sanırım senin süeter dediğine tekabul eder)
    son olarak ta 3 set,yapabildiğim kadar dips

diğer göğüs programnlarıyla kıyaslayacak durumda değilim çünkü herkese her program yarayabilir bilemiyorum ama senin fotoları gördüm sen de yağsız ve zayıfsın benim tavsiyem bu programı denemen ben 3-4 aydır bu göğüs programını kullanıyorum(gerçi ben de son zamanlarda gelişim yavaşladı die yakınıyorum ama sanırım bu,programla deil de biyerden sonra gelişimin yavaşlamasıyla alakalı)

9. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    arkadaşın yardımına bence flexor çözüm bulur yalnız daha kapsamlı fotolar koy bence.Yoksa program yazamaz...

10. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    valla buyursun baksın bi,yardımı olursa sevinirim..daha kapsamlı foto isterse de koymaya çalışırım..

11. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    bence flexor hocamıza özelden bir mesaj at yardım edecektir...

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    dostum bilgilerime saygı duydugun için teşekkur ederim. umarım gunun birinde bizde senden yararlanırız seninde dediğin gibi detaylı fotolar olursa daha iyi proğram çıkarırız (dostlarımla beraber) ben proğram işini biraz fazla ciddiye aldığımdan hatasız ve verimli bir çalışma yapmam için ön arka sağ ve sol cepenin resimleri olursa bulmacayı daha rahat çözerim

13. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    selam hocam saolasın, önden fotolar var önceki sayfalarda,arka fotomu şimdi koyuyorum ama sağ ve sol cepheden foto yok,kısa zamanda çekmeye çalışırım eyvallah.

14. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    İlk baştan özür dilerim flexor hocamızdan isminizle hitap etmişim.Kusura bakmayın...Tecrübelerinize saygım sonsuz.Antrenör olmak kolay deil...Tecrübe arttırırsak eğer bende fayda sağlamaya çalışırım elimden geldiğince.off-topic oldu kusura bakmayın bidaha olmaz...

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hiç önemli degil kardeşim nasıl hitap ettiğin :D zaten hepimizin buradaki amacı belli yazılarda vasıf kendini belli ediyor. sen nasıl ogreniyorsan bizde öğreniyoruz ben hep su mantıkla gitmişimdir herkes bilgilidir herkesten ögrenilecek şeyler vardır ve herkes kendini farklı yonde geliştirmiştir burada olmamızın amacıda herkesi birleştirip tek beyin yapmak.. benim için bilmeyen diye birşey yok öğrenmemiş öğrenmeye vakit bulamamış var burada herkesin altın gibi bilgi ve birikimleri var bunu parayla yada baska birşeyle almak imkansız :)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  16. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    resimleri beklemedeyiz :)

17. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    resimdeki arkadaşın sahip olduğu kasık çizgisi için yapmadığım şey yok yine de olmuyor teknik çalışmak şart ancak neler yapmak lazım illa doğuştan anatomik bi yapı olması şart mı!!!

18. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Incline bi sehpaya yatıp bacaklarını birlestirerek yukarı kaldırıp indir, ama topukların sehpaya degmesin indirip kaldırıken

1 ayın 25 günü bu hareketi yap, sonra aynanın karsısına gecip bak..
    soka gireceksin :)

19. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    dostum mide için arada bir 3 setten mekik çekmekten başka hiçbrşey yapmıyorum..bunu da o kadar ender yapıyorum ki şaşarsın..hatta 1-2 aydır mekik yapmıyorum diyebilirim yani benimki heralde yapıdan kaynaklanıyor ama pump ın verdiği tavsiye eminim işine yarayacaktır kolay gelsin.

20. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    slm Johnnyr5 doğru düzgün derin bir kasık çizgisi yapmak istiyorum aynen seninkiler gibi!teknikleri nelerdir arkadaşlar ...

Sayfayı Paylaş