John Cena Gibi Olmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tankdream tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    İnternetim gitti cvb yazacakken aynen şunları yazmıştım:"Neden acaba Umur35 üstüne alınmazken konuda dalga geçenler üstüne alındı?"diyecektim ki internet gelince yorum yazmışsın.Ben kimseye hakaret etmedim.Eğer ortama kahve ağzı giriyorsa bunu söylemek ağırlık değil doğru olandır.Ayrıca yazımdaki tek ağır yer "Ukala" kelimesi.En sonda yazdıklarım ortamın kahveye çevrilmemesi yönünde telkindi,kişisel birşey söylemedim.Neyse gerekli olanı yöneticiler yapacaktır.

2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    onun gibi olmak bunun gibi olmak :D başlangıcta herkes böyle konular açar ..tamamen toplumun bu sporlara bakışıyla alakalı şişme adamlar iğleni vucutlar vs eksik saçma sapan bilgiler :) hiç kimse bir başkası gibi olamaz :) genetigi hayat tarzı çalışmaları beslenmesi vucudu orantılı geliştiren yüzlerce faktör var :) en iyisi fit bakımlı hoş duran bi vucuda sahip olmak zaten profesyonellik cok aşırı bi nokta bizler için :) herkese iyi çalışmalar..

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Inan ne demek ıstedıgını hıc anlamadım.. :S

Benım ıcın ıyı bır sey mı dedın kotu bır sey mı cozemedım?.. :)

Ben dalga gecmedım kı bu konuda..
    Sen "asıl dalga gecenler ,yanı umur, ustune nıye alınmıyor" mu demek ıstedın yoksa "dalga gecmeyenler ustune alınmıyor zaten" mi demek ıstedın..

Kusura bakma cıdden anlamadım ve adım gectıgı ıcın yazıyorum..

Son düzenleme: 22 Haziran 2010
  4. ImpacT

ImpacT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Profosyonel

Arkadaşım John Cena Profosyonel güreşe başlamadan önce profosyonel bodybuilder'dir. Eğer onun gibi olmak istiyorsan BB'ye hayatını vermen gerekir.

5. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    adam bana etmediği hakaret kalmıyacak ukala vs. diyecek ben terbiyeni takın dediğimde uslüp bozuk oluyor öylemi ? benle kişisel bir probleminiz varsa pm atın her konuda karşıma gelipde saçma sapan ithamlarda bulunmayın

6. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    en nihayetinde hiçkimse hiçkimse gibi olamaz herkes kendisi gibi olur arkadaşlar bide kimse yanlış anlamasında durumdan vazife hiçkimse hiçkimseye etik dersi vermeye kalkmasa daha doğru olur herkesin üslubu anlatımı ve tarzı farklı olabilir hakaret ve küfür olmadıkça ufak ironiler terbiyesizlik olarak nitelendirilemez diye düşünüyorum

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Dostum benım tartısma cıkarmak gıbı bır amacım yok ama neymıs o "vs vs'nin ıcerıgındekı hakaretler", ukaladan baska gormedım ben..

Baska bır sey yazmadıgını sende bılıyorsun da bılerek kelıme oyunu yapmaya calısıyorsun dıyecegım ama bunun boyle olmasını dılemıyorum, her hangı bır seyden oturu sinirli oldugunu dusunmek ıstıyorum..

Sorunun sadece senın "terbıyenı takın" demen olmadıgını da soyledım ben, sana soyledıgım haketmeyen ınsanlarla dalga gecmeyın..

Haaa o kısı verılecek cevabı da hak etmıyorsa dırek cıkın konudan dalga gecmeden demek ıstıyorum..

Bu arada "sacma sapan ıthamlarda bulunmayın" demek kusura bakma ama bana kullanmıs oldugun kotu usluptur.. ;)

Edit: Ufak ıronıler olsun olsun da, ufaktanda onerıler olsun.. Hıc degılse ufaktan.. Neyse.. Erdınc'ın de bu mesajını okuduktan sonra sahsıma bır sey yazılmadıgı veya yazdıklarım ıma edılmedıgı surece bu konu hakkında daha fazla yazmam herhalde, cok aklıma takılan bır sey olmazsa.. Burada yazdıklarımızda ınsanların gozune batıyormus demekkı kotu anlamda..

Son düzenleme: 22 Haziran 2010
  8. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Bu kadar tartışma çıkaracak bişeye dönüşeceğini bilsem hayatta böyle bişey yazmazdım ama benimde canım sıkıldı artık yani bakıyorum foruma 1 aylık 2 aylık 3 aylık sporcuların saçma sapan sorularına dünya kadar yorumlar yapılıyor tartışmalar açılıyor. Ben 3 seneden beri sürekli olarak bu sporu yapan biriyim ve spora başladığımdan beri aktif olarak bu siteyi takip ediyorum, okuyorum bir sürü şey öğreniyorum ve bu siteye 2010 yılında üye oldum üye olmamın nedenide artık sporda bellir bir noktaya geldiğimi düşünerek bu spor için kendimi yorum yapabilecek kapasitede görmemdi. Belli bir süre sonra aynı soruların ardarda sorulduğunu özellikle acemi sporcular tarafından gördüm ve artık bundan sıkıldım bu yüzdende böyle bir yorum yaptım maksadım kimseyi aşağılamak değildi. Ama bana veya başkasına ''Ukela'' , ''Basit'' diyen bir insan kendini kahraman yerine koyarak ve son derece ''Basit'' bir uslupla ağzına geleni söyledi. Bu insan haklı görüldü bizim yaptığımız ufacık bir şaka yerin dibine gömüldü ben 25 yaşımdayım bu söz bana veya başkasına söylenmiş olsun forum ortamında söylenemez gelip bunu benim yüzümede söyleyemez bu zamana kadar kimse benimle böyle konuşmadı bundan sonrada konuşamaz ben üstüme düşeni yaptım kendimin hatalı olduğunu düşündüğüm kısım için özür diledim ama KötüÇocuq özür dileyeceğine hala savunma ve tartışmayı uzatma peşinde herkes yaptığı hatayı bilsin karakterli olsun özür dilesin bu konuda daha fazla uzamadan kapanıp gitsin... Spor dostluk ve barış için diyoruz. Burda havadan yere insanlar tartışma çıkarıyolar ve bunu yaparkende tatmin oluyolar.

cadocx bunu beğendi.
  9. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Senin dalga geçmediğini o yüzden de üstüne alınmadığını belirttim.Çünkü üstüne alınacak bir durumun yok.Ama nedense bazıları üzerlerine aldılar ve sert bir şekilde ortamı gerdiler.

10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar neyse birbirinizin canını sıkmayın konu olacak herkes aynı konuda birleşecekler sanal ortamda ne kadar bağırsakta,sinirlensekte elimize bişey geçmez..yaşım 28 belki konuda geçen arkadaşlar benden büyüktür küçüktür..haddim de değildir akıl vermek ama gerek yok kırmaya biribimizi...konu kapatılsın kalp kırmaya değmez...

SAYGILAR...

11. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Biz burada şuanda gayet normal üsluplu tartışıyoruz onu belirtmek isterim öncelikle.Kimse o şekilde konuşmamış olabilir seninle konuşamayacakta olabilir.Onlar senin kendi egosal çatışmaların.Ama bir insan birşey demişse o söylenir.Üstelik ben hakaret etmedim.Sen 3 yıllık sporcuysan ve bilginle bilmeyen birini eziyorsan hafif dalga geçiyorsan,Ukalasındır bu net ve açık.Yani bir insana insan demekte mi ayıp?Ayrıca ukala demek büyük bir hakarette değil.Bilmişlik yapmak demek.Sanki küfür ettik anlamıyorum.Ayrıca sporculuk dostluk çok güzel şeyler ama bunlardan bahseden birinin ne olursa olsun yeni başlayan birine şakaylada karışık böyle şeyler söylememesi çelişki değil mi?Tamam hata yaptığınıda kabul ettin.Çok güzel bir üsluplada cvb verdin.Ama bunları geçelim herkes hata yapabilir.Bende ukala kelimesini kullanmasam iyi olurmuş.Ama bunu kullandım diye özür dilemem çünkü insana insan demek ne zamana kadar ayıp oldu?Öyleysen öylesindir.Ama genede hafifletip birşeyler söyleyebilirdim onun için üzgünüm.Ayrıca Erdinç haklı olabilirsin bende insanların üslubuna karışma taraftarı değilim ama burada yeni doğmuş bir bebek(yeni soporcu) ten bahsediyoruz.Çok kişi gördüm başlayıp 1 ayda bırakan.Onlara doğru bilgiyi net vermezsek olmaz,o küçücük ironiden çok şeyler çıkarır.Biz ne yaptığımızın farkında olmayız ama o çok şeyler çıkarır.Gerçekten 1 yılda çok irileşebileceğini sanar.Çünkü insan bilinçaltı olarak buna inanmak ister.Ve başlar.Bakar 1 ayda gelişmedi bırakır.Ben sadece bu hassas durum için uyardım.

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    lütfen bu tür konular açılmasın artık..kimse kimin nekadar zamanda ne olacağını bilemez..
    lütfen daha ayakları yere basan sorular soralım..

lionking35 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş