Jinekomastiyle Alakalı...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Haxcı tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    2 yıl önce jinekomasti ameliyatı oldum.Ameliyattan sonra net bir şekilde küçülme olmasına rağmen tamamen istediğim seviyede değildi.Memenin içinde hala alınmamış meme dokusu var gibi geliyordu ve hala da öyle olduğunu düşünüyorum.Çünkü pembe olan kısımda hala hafif bir büyüklük,çıkıntılık var.

Ameliyat sonrası kontrollere gittiğimde bunu doktoruma söylemiştim.Hala tam bir erkek memesi olmadığını ufakta olsa içerde bir meme dokusu olduğunu düşündüğümü söyledim.Doktorumsa her seferinde hayır senin göğüslerin kaslı diyerek geçiştirmişti.Bende bir süre sonra sormayı bıraktım.Doktorumun bilerek mi bilmeyerek mi öyle dediğini bilmiyorum ama kastan dolayı böyle olduğunu düşünmüyorum.Göğüsüm kaslı olsa göğüsüm büyük durur ama pembe olan kısım yine küçük durmaz mı ? Bende pembe olan kısımda da hafif bir büyüklük var.

Size sormak istediğim şu.Ben bu ameliyatı bir prof.dr.ye oldum.Yani bir profun yanlış söylemiş olması normal mi yoksa beni mi kandırmaya çalışıyordu ? Mememin içinde hala biraz doku olduğunu düşünüyorum ve ameliyat sırasında tüm dokunun alınmamış olma nedeni ne olabilir ?

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    başka bi doktordan randevu alip git bakalim o ne diyecek bu doktor seni başindan savmiş olabilir cunku coğu doktor bi ameliyat eder seni mesela ve sen bi sorun yaşadiğinda gururuna yediremez hatasi olduğunu kabul etmez basima geldiği için soyluyorum. ama başka bi doktora gittiginde sifirdan bakar sana dogrulari soyliycektir.

3. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Evet hocam zaten tekrar ameliyat olmayı düşünüyorum.Bu sefer en az 2-3 farklı doktora gidip hepsinin yorumunu duymak istiyorum.Benim merak ettiğim şu.Ameliyatı özellikle kademesi yüksek bir profa oldum.Hani prof böyle bir hata yapabilir mi ? Yani sırf doktor prof diye acaba ben mi yanlış düşünüyorum diyorum ama yok yani harbiden içerde alınmamış meme dokusu var.Bu belli oluyor.Ki bu da yapılacak zor bir hata değil.Ameliyat sırasında tüm dokuyu almadığını görmüyor mu bu adam ? Hani tüm dokunun alınmamasına bir anlam veremedim.

Sayfayı Paylaş