1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jinekomastimiyim ve vucut tipim duzelirmi?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ozan3555 tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ozan3555

Ozan3555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar vucudum cok bicimsiz goguslerimin yag orani cok fazla sadece yag mi yoksa Jinekomasti denilen hastalik mi bilmiyorum anlayan varsa banada anlatsin lütfen ve vücudun sekle girmesi icin ne yapabilirim 17 yasinda 70 kiloyum ve yaklasik 1.85 boyundayim neler yapmam gerekir lutfen yardim ediin.simdiden tesekkurler.

Ekli Dosyalar:

2. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Vücudunun şekillenmesi için spor yapacaksın, çalışacaksın, araştırıp öğreniceksin, beslenmeni yoluna koyacaksın. Kas kütlesi kazanırsan daha rahat anlaşılır jinekomasti olup olmadığı. Kas kütlen çok az. Ama olabilir doktora görün kafaya takıyorsan göğüslerini, ama öncelik yağ yakımı + vücut geliştirme

3. Ozan3555

Ozan3555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle bilgi verdigin icin cok tesekkur ederim. Bu sureci hizlandirmak icin yapabilecegim bisey varmidir yani yag yakip ve kas kutlesi kazanabilmem icin kullanmam gereken ilac,protein tozu vb seyler gibi.

4. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hiçbir şey için acele etmemen gerekiyor bu acelen nedir? İşe aceleyle başlarsan yarı yolda bıkar bırakırsın. Bıraktığınla da kalırsın. Hiçbir şey hemen olmaz her şey zamanla. Gözünü korkutmadan önce başlamalısın.

5. Ozan3555

Ozan3555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklısın ama malum yaz geldi üstümden ceketi cikartmaya dahi utanıyorum.kendime olan özgüvenim kalmadı resmen.acelem bu yüzdendir.bu arada benim icin önerebileceginiz diyet programi varmidir.

6. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Karbonhidratı düşük düzeyde tut, şeker tuz ekmek çıkar hayatından içinde lif olan besinlerden tüket ve yağ yakmaya bak. Ağırlık da eklersen yağ yakımını hızlandırırsın bir ayda yapabileceğin çok bir şey yok maalesef

Sayfayı Paylaş