Jinekomasti

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Uğurcan Ateş tarafından 6 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Uğurcan Ateş

Uğurcan Ateş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar spora yeni başladım ve jinekomastiyim sanırım tam bilmiyorum fakat bu jinekomasti spor yaparak geçer mi ve birde Omega-3 ün jinekomastiye iyi geldiği söyleniyor doğrumu doğruysa kaç para bu omega-3(göğsümde ağrı falan oldu spor dan dolayı)
    Boy:170
    Kilo:66
    göğüs:86 civarı çıktı

2. Ozan555

Ozan555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    15 yaşındaysan Jinekomasti olsa bile geçebilir birkaç seneye. Ama kilon normal görünüyor sanırım jinekomasti. Buradan birşey söylemek zor tabii.

Jinekomasti sporla geçmez. Sporla yağ kütlesini yakabilirsin halbuki jinekomasti meme dokusudur yağ değil. Omega 3 yada başka birşey, ergenlikte kendiliğinden geçmedikçe ameliyat dışında çözümü yoktur. (atlet vb. geçici olanlar dışında) Spor yapmaya devam et, çok takılma bu konuya iyi günler

3. Uğurcan Ateş

Uğurcan Ateş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki ben sporda göğüs kası yaptığımda bu jinekomasti ne kadar engel olur birde 1-2 seneye geçti diyelim göğüs kasına birşey olurmu

4. Ozan555

Ozan555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Göğüs kasının gelişmesine engel olmaz. Normal şekilde gelişir kasın ama normal görünmez tabii üstündeki kütleden dolayı. Geçincede geçmiş olur kasa herhangi bir etkisi yoktur. yani yap sporunu sen ama göğüs kaslarının çok büyüyüp memelerini daha çok kadınsı gösterme gibi bir ihtimali de unutma. Çok takılıyosan bu konuya doktora danış

5. Uğurcan Ateş

Uğurcan Ateş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Diyelim dediğin gibi oldu ben o jinekomasti ameliyati olursam o kadınsı görünüm gidermi (jinekomasti normal geçmezse)
    Birde jinekomasti geçti diyelim halen kadınsı bir görünüm olurmu?

Sayfayı Paylaş