jinekomasti

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve kratosanonys tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Yas 17 kilo 75 boy 180 bir suredie bb ile ugrasiyoeum cok sismandim 90 kg dim.baya dustum kas filan yaptik sizce jinekomasti mi yagmi[​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] ilk halimde bu
    [​IMG] sizce jinekomastiniyim gecermi antideprashan hap kulandim bundan 1 yil once soyle bir gelisme var eski fototaflarin her birinde birer kademe duzeldi suan demesem fark etmiyorlar sadece alt gogus calis diyorlar alt gogus kasi almadiginida biliyorum karnimda yag var vücudum hala yagli bulkda oldugun icin sizce definasyonda.nasil olur gecermi yagmi yoksa

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    En saglam bilgi doktordan alinir, hatta usg yapilarar.Ancak zaten kotu bir goruntu yok calismaya devam et sikinti yok bence.

3. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Tabiki dokto. Istiyorum gitmeyi ama zamanim yok Kan tahlili yaptircam gidemiyorum

4. Enes6094

Enes6094 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Önceden yag kutlen fazla oldugu icin jinekomasti varmis gibi duruyormus zaten resimlerde de goruldugu gibi erimis biraz daha yag kutleni azaltirsan hic birşey kalmaz iyi calismalar kolay gelsin

ahmet377 bunu beğendi.
  5. JungBullen

JungBullen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Photograpter
    Yer:
    Berlin
    hic bir problem yok sende! Spora devam et gogus ve sirt gun asiri zamanli calis sende hayret edeceksin :) fast food kesinlikle yeme hormonlu ozellikle israil ve amerikan mali urunleri yeme kullanma, Benimde goguslerimde yaglanma vardi 90 kilo iken kilo spora basladim kilo verdim 80'e dustum memeler kaldi jinokomastimi diye dokora gittim tahlil felan doktor yolladi beni manyakmisin sen diye duzenli 8 ay anrenman yaptim hic birsey kalmadi BB devam et! kardiyo ihmal etme! ozellikle bacak calis bacak kasi testesteronlari uyardigi icin daha iyi sekilleniyormus vucut kolay gelsin.

ahmet377 ve gtmahlitas bunu beğendi.
  6. Cr0w

Cr0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar surede oldu bu yag yakma degisimi? Nasil bir program uyguladin bahseder misin

7. JungBullen

JungBullen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Photograpter
    Yer:
    Berlin
    1.Un, Tuz, Yag bunlari hayatindan cikart BU COK ONEMLI!
    2. Sabah kalkinca ilik suya 1 - 2 damla limon damlat bal ekle ve ic, sinav cek (cekebildigin kadar)
    3.antrenmanlarinda gun asiri gogus ve sirt calis (1 gun sirt birgun gogus) (cunku sirt ve gogus gerilerek on tarafta duzlesme sagiiyor)
    Bu sekilde 6 ayda duzene girer ama azim kesinlikle ara verme!

Keremozerr bunu beğendi.
  8. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti de göğüsler karşı cinsimizin göğüslerine benzer (kusura bakmayın en doğru tabir bu şekilde diye düşündüm) ve erkeklerde oldumu bu hastalık topak yuvarlak aşağıya sarkık şekilde meydana gelir sizin bu hastalıkla alakaniz yok sadece biraz yağ var ikimizin vucut tipi benziyor bazı insanlarda göbeğe kalça ya vururken kilo bazı insanlardada göğüs un iri gozukmesine neden olur tabi zamanla yağ oranı düşünce sporda devamlılığı sağlayınca hiçbir sorun kalmayacaktır beslenme de en önemli etken tabiki.

kasmıodane? bunu beğendi.
  9. izmir_musty

izmir_musty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nasıl kilo verdin. Bana anlatır mısın biraz.

10. vulgaris

vulgaris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam daha 17 yaşındasın benim de aynı sorunum vardı. 21e 22ye kadar dokunma vucuduna bekle bi tam otursun. sonra doktora görünürsün. 3 yıl ameliyat olacam diye gezindim etrafta üniversiteye başladığımdan beri. bekledim 3 yıl kadar şimdi ise normal haline döndü. düşün bir de kick-boks ve basketbol geçmişim vardı.

11. Stsoner

Stsoner Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Nasıl kilo verdiğin hakkında biraz bilgi verirmisim

12. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Kaç aydır bu foruma girmiyordum 15 yaşından beri jinekomastiyim gitmedigim yer kalmadı en sonunda aşırı uzman bi doktor buldum tedavi etti ve genlerimde oldugunu söyledi diğerleride bu acıklamayı yapmıstı ama babam ve amcamda 20 yaşlarında gecmler başlamıs askerlıkte rezil olcak :D

13. aliburak05

aliburak05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti yok sende.Bende var umuduyla gitmistim doktora fıss hic bise cıkmadı tahlillerde.Suan fitness yapıyorum 6 ay oldu.3 ay bi zayıflama donemi 3 ayda kas donemi. Suan yagda var kasda ama kas agırlıklı onceki halim cok berbattı,suan kare oldu ama yag var biraz bu senin motivasyonunu bozmasın;)

14. bodyformen

bodyformen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 17 boy 1.82 kilo 90-94arası acaba jinekomastimiyim yağlı bir vücudum var

15. aliburak05

aliburak05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardesim gidin hastaneye endokrin bolumune test yaptırın neyde utanıyorsunuz bende yaptırdım cıkmadı.Eger useniyorsan gogusune bastırınca agrı hissediyosan yada cok acayip buyukse vardır.Oyle kucuk goguslerde cıkmıyor bu hastalık.

Sayfayı Paylaş