1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jinekomasti mi bir baksaniz???? :(((

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve secrethero89 tarafından 28 Mart 2011 başlatılmıştır.

Jinekomasti veya Bolgesel yaglanma??

Anketin kapanma tarihi 27 Nisan 2011.
  1. Jinekomasti

oy sayısı 5
    20,0%
  2. Boglesel yaglanma

oy sayısı 20
    80,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar uzun suredir gogus uclarimda yaglanma var. yasim 22 boyum 1.83 kliom 80.. yagli veya kilolu bir vucudum yok ama agirlik calistikca goguslerim daha da sivrilmeye basladi??ama bodyden sonra goguslerim yusyuvarlak super oluyor,vucut soguyunca tekrar sivri goguse sahip oluyorum. gogusumu siktigimda sadece gogus uclari yumusak oluyor.jinekomastiden supheleniyorum... lutfen bilgili arkadaslar yorumlarini esirgemesin. goruntu jinekomasti mi yoksa bolgesel yaglanma mi???

2. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    normal görünüyor ama vücut yaklaşık %20 oranında yağlı olduğundan öyle görünüyor..Bol bol kardiyo yapmanı tavsiye ederim..

3. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    agirligi birakip kardiyoya basladim umarim duzelir :((

4. Gary

Gary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    sadece yağlı bir vucudunuz var , jinekomasti yazıp googledan görsellere bakarsanız halinize baya baya şükredeceksiniz :)

5. SkinHead

SkinHead Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    doktorada görünebilirsin forumdaki bilgilere çok güvenme bir uzmana danış öncelikle

secrethero89 bunu beğendi.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sanırım jınekomastı googledekı jınekomastım resımlerıne bakarsan yok dersın bendede yok o zaman bendekı sızınkınden kucuk ama genede jınekoamstı var doktora gıtmıstım ıns bu kıs amelıayt olucam sızde yorumları bos verın cerraha gıdın o baksın tek resımle anlasılmaz eller cerrah oyle anlar sonra gerekrıse testler yaptırır

7. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    tüyler alınsa daha iyi görebilirdik. tüylerin içinde bi kırmızı meme ucu var gibi sadece

8. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ameliyatsiz cozumu yokmudur bunun ya??? cok da abartili degil yani benimki ameliyat olmak istemem acikcasi

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hayır amelıyat tek cozum ama sandıgın amelıaytlardan degıl

lokal anestesı yapıyor lıposeksın la yagı alıyor durum cıddıyse meme ucunu yarım daıre seklınde kesıp alttakı yagı alıyorlar youtubeye jınekomastı yazarsan amelıuyatları grursun onceısnı ve sonrasını

ben olucam ınsallah ınanırmısınız kısın gelmesını buyuk heycanla beklıyorum bu ayzda ıdare edıcez artık plajda sorun yaratıyor utanıyor ınsan allah kımseye gostermesın

10. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kardes ufak bir operasyonsa neden kisa kadar bekliyorsunki?? lazerle yag eritme operasyonu hakkinda bilgisi olan var mi??

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1. sı 18 yasındayım bana 19-20 yaşında gel dedı

kışda ben 19 yasıma gırıyorum 28 aralıkta

2. sı maddı durum planlarımı kışa hazırladım. para bırıktırıyorum yanuı

sız kucuk operasyon olduguna ınanmıyorsanız devam edın google ye yaz arastır herseyın cevabı var elbet bu goguslerle mutlu ısen jıno olup olmaması sızın ıcın önemlı olmasa gerek

12. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ben jinekomasti ameliyatını oldum.Fakat ameliyat eden doktor liposuction ile yağ çekimi ameliyatlarında yağın tamamını alamama yada tırtıklı alma gibi sorunlar yaşattığını bazende peptip bağları kuvvetli yağlar tarafından çevrilen yağların lüposuctionla çekilmesinin sorun yaratacağını söyledi.Bende o yüzden normal ameliyat oldum.
    Böyle resimlere bakarak olup olmadığını anlamak çok zor.Öncelikle bi 7 8 kilo verip göğsünüzüde ufalma gibi bir gözlem görücekmisiniz ona bakın.Eğer ufalma yoksa doktora gidin ve muaynesini olun derim.

13. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben 1.80 ken 97 kg dım gıttık doktora var dedı

sımdı 1.83 80 kg yım gogusler aynı yanı jıno varsa kıloyla gıtmez gunelrce kossanızda gıtmez cok gıcık bırsey

xaxas siz amelıyatı normal bıcakla oldunuz demek pekı iz kaldımı kalmıyor dıyortlar ama merak ettım genede

14. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    İz kalmadı ama ameliyat olalı yaklaşık 9 ay oldu ve halen deri sarkması var.Bende bundan daha ileri seviyedeydi toparladı biraz ama kendimi serbest bırakırsam ileriye doğru büzülüyor hala.
    Body yaparak alt kısmını kas kütlesiyle doldurursunuz zaten ben o yüzden hiç sorun etmiyorum :)

15. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    anladım ama sanırım sızn jınokomastı buyukmuskı sarkma olmus? bendekı cok az ama genede ınsan raahtsız oluyor

16. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler... ben bu yaz amerikaya gitmistim orada cok zayiflamistim ama goguslerim yine sivriydi.... bende de jinekomasti var ... cok fazla degil ama yine de var... simdi yine yazin amerikaya gidecegim icin ameliyati bu sonbahara erteliyorum...

cabarov fotolarin var mi bir gorelim seninkinide :)

17. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ne yazıkkı foto yok forumda fotomu ıstemıslerdı bu akşam ceke bılırsem koymaya calısıcam cekebılırım buyuk ıhtımal ama fıotoyu foruma nasıl koycagımı bılmıyorum cekıp ogrenmeye calısıcam

18. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara

Benim Göğüslerde Seninki Gibi Bende de Boy 1.80 Kilo 78-80 Değişiyo İnşallah Jinekomasti Değildir Bu Ara Diyete Girdim Mümkün Olduğu Kadar Yağlı Şeyler Yemiyorum Yada Yağını Süzüyorum Hergün Yarım Saat Kadar İp Atlıyorum İnşallah Düzelir...

Bende de Aynı Durum Var Senin Yorumun da Beni Teselli Etti :D Elektronik Yağ Ölçüm Aletleri Var 1 Lira Falan Atıyosun Geçen Yaz Onda Tartıldım Yağ Oranımı %20 Çıkarmıştı Yağ Oranı Azaldıkça Göğüste Erir Umarım :)

19. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    arakdaşlar jınokomastımı yagmı dıye ıkılemdeysenız doktora gıdın ve baktırın 5 dk da anlıyor zaten kendımızı kandırmaya gerek yok ha yok jınekoamstı degıl derse sporu yapın ama jıno varsa ve sporla erıtırım ben dıye bır dusuncenız varsa hıc ugrasmayın erımez

ben 20 kg verdım doktora gıttıkten sonra gogusler aynı jınokomastı gogusun ucunde olur yaglı ve yumusaktır balon gı sıser bodyden sonra denzıden cıktıkrtan sonra ucu ıncelır ama sonra tekrar balın gıbı oluyor aynı sorun bendekı ıste ıns bu kıs amelıyat olucam

20. emre0zgun

emre0zgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaslar bende çok kilo verdim ama aynaya bakıyorum önceki halimden daha azalmış resim kıyıdan ama bir değişme olduğu belli onceden sarkardi göğüslerin zayıfladım azaldı hintlileri değilim dini yardımcı olurmusunuz resim kıyıdan yakinda

Sayfayı Paylaş