jinekomasti ile ilgili bi sorum olucaktı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve corpsegrinder tarafından 23 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. corpsegrinder

corpsegrinder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben 17 yaşındayım 73-74 kilo boy 1.78 göğsümde biraz yağlanma var kiloluydum eskiden zayıflayınca öyle kaldı doktora gittim ilk başta beyin cerrahına kan verdim beyinde hipofiz bezi varmış falan filan hormonları kontrol eden fındık kadar bi şeymiş her neyse ordaki değerlerin hepsi normal çıktı genel cerraha gittim ultrason çekildim ultrason sonucunda ''her iki meme lojunda cilt,ciltaltı yağlı doku ve diğer yumuşak dokular normal sonografik görünümde izlenmiş olup kistik yada solid patolojik yer kaplayan oluşum,jinekomasti ile uyumlu fibroglandüler doku artışı saptanmamıştır her iki aksillada patolojik boyut ve görünümde lenf nodu saptanmadı'' sonuç böyle ama bu göğsümdeki yağlanma sinirlerimi bozuyo doktor 18de kaybolmaya başlar dedi acaba jinekomasti var bunlar beni mi yiyor :OOOO

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    herhangibir rahatsızlığın yok boy kilo yaş verirsen daha rhat tahmin yürütebiliriz.

3. Arlse

Arlse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 15 yaşındayım 1 sene önce 162 idim 77 kiloydum. şuan 170 im ve 59 kiloyum 70 şınav 30 barfiks 200 bacak kaldırma yapıyorum yağ oranımı ciddi oranda düşürdüm.eskiden bende senin gibi takıntı yapardım.şınav barfiks gibi yağ yakıcı göğüs kaslarını çalıştıran hareketler yaptıkça bunun düzeleceğini göreceksin.hormanlara bile bağlı olsa ciddi sporlardan sonra salgılanan erkeklik hormonu olayı düzeltecektir.17 yaşının sonlarına doğru geçmeye başlar fakat göğüs bölgesindeki yağları eritmen şart.eskiden bendede jinekomasti olduğuna emin gibiydim fakat çalıştıkça göreceksin.. o kilo 69 70 e insin spor yaparak göreceksin. :)

4. nanay67

nanay67 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 17 boyum 1.78 kilom 72 vücudumda gözle görülür bi yağğlanma var göğüsümün sadece uç bölgesinde meme ucum dışarı doğru duruyor sivri bir şekilde ellediğimde acımıyor ama icinde orta büyüklükte bi düğme kadar sertlik var acaba ergenlikmi yoksa jinekomasti olabiilirmi yardımcı olurmusunuz göğsümü ellediğimde sıktığımda normale dönüyor sıcak bi yerde eski şişikliğine geri dönüyor bide denize girince gayet düzgün bi hal alıyor ama yarım saat güneşlenince tekrar şişiyor lütfen yardımcı olun kafayı yicem ... sizce jinekomasti olabilirmii

5. kyaman82

kyaman82 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de var jinekomasti tedavi olmam gerekebilir benimde araştırmalar yaptım gerçi diğer forum sayfasına yazdım ama, ali mezdeği var bilmiyorum ne kadar iyi. Burda onu tanıyan veya iletişime geçen varsa, bize yardımcı olmuş olacaktır. Sitesinide veriyim bilen varsa cevap bekliyorum Jinekomasti Tedavisi Ameliyatı Erkeklerde Meme Küçültme & Dr Ali

Sayfayı Paylaş