Jinekomasti ameliyatı sonrası göğüste çöküntü!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rainawon tarafından 3 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. rainawon

rainawon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba bundan yaklaşık 1 hafta önce jinekomasti ameliyatı oldum iki göğüsümdende çok büyük parçalar çıkarıldı ve Göğüsümde çökme meydana geldi inanın göğsüme bakmaya korkuyorum kendi kendine düzene girer mi?

2. Gdamn

Gdamn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    merhaba kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldin,çökme derken neyi kast ettiğini tam olarak anlamadım daha detaylı anlatabilirsen yardımcı olurum.

3. rainawon

rainawon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İki göğüsümde de bildiğiniz içine göçük oluştu şuan moralim gerçekten çok bozuk lütfen yardımcı olun

4. Gdamn

Gdamn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    ben jinekomasti ameliyatını olduğumda ''göçük'' diye tabir edilen bir olay yaşamadım ama korseyi çıkardıktan sonra fazlasıyla ezik vardı yani derim kemiğime yapışmıştı ve 1 ay içerisinde düzelmişti,anladığım kadarıyla'da seninki'de buna benzer bir durumdur,kesinlikle 1 ay içerisinde oradaki bütün dokular kendini yeniler,senin bahsettiğin olayda buna benzer bir olay değilse en güzeli doktoruna bir gözük onun anlatacağı şey'de benim anlattıklarımdan uzak değildir ama canını sıkma :)

5. rainawon

rainawon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doktorla konuştuğumda biraz kilo fazlam olduğunu kilo verirsem düzeleceğini söyledi ama bugün kalktığımda bandaj biraz oynamıştı ve göğsümü o halde görünce içimi çok büyük bir korku sardı allahım bu nasıl düzelecek diye.Umarım doktor dediklerinde haklıdır çünkü ufak bir göçük değil çok büyük yağ parçaları çıkarıldı

6. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kaç cc yağ çıkardılar biliyormusun ve bende oldum ameliyat ama benimki liposuction ameliyatıydı zaten sendede büyük ihtimalle önce lipo yapıp sonra meme bezlerini almışlardır. Benim meme bezinde sorun olmadığı için almadılar. Benim bildigiğim meme bezi alınınca orda çukur oluştuğu ve zamanla dolabiliyormuş sanırım ama sıkınca falan yine göçük gözükebilir tabi ve biraz daha zaman geçmesi lazım ameliyatın tam sonucunu görmen için.

7. rainawon

rainawon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meme dokusuyla birlikte alındı ve ameliyattan sonra yağları poşette verdiler bize. yaklaşık 600 700 gram vardı

8. xIPaNx

xIPaNx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam naptınız geçti mi göçükler bende de var şuan çok moralimi bozuyor öyle aşırı değil ama yarım cm 1 cm arası çökük var sol memede sadece meme bezini aldılar etrafında yağ var hala onları sporla eriticem

Sayfayı Paylaş