Jinekomasti şüphesi?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Morebash tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Jinekomasti var mi?

1. Var

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Yok

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim jinekomasti şüphem var. Ancak göğüs ucumda bir sertlik hissedilmiyor. Bir kaç doktora gittim ameliyata gerek yok dediler. En son doktora ısrar ettim tamam röntgen çekelim bakalım dedi. Röntgen çektirdim ve jinekomasti olmadığını ameliyata gerek olmadığını diyet ve sporla göğüslerimin küçülecegini söyledi. Ancak ben ikna olamiyorum ve jinekomasti oldugumu düşünüyorum. Sizler de bakıp yorum yaparsaniz çok teşekkür ederim. Eger sizde jinekomasti var derseniz doktora ısrar edip ameliyat olucam yoksa sıkı bir diyet spora başlıycam. Lütfen yorum yapın teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Var gibi duruyor ama doktor rontgen sonucu yok dediyse yoktur ancak liposuctionla icindeki yagi temizlerler param var diyosan yaptirabilirsin

3. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar konuya hakim birileri yorum yaparsa çok sevinirim

4. django14

django14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimki seninkileden küçüktü ameliyatını oldum jinekomasti var dedeiler suan cok iyi.bence başka plastik cerrahiye görün derim bence var.en azından meme dokusu yoksa bile yağ var liposact,on yaparlar

Sayfayı Paylaş