Jinekomasti Şüphesi???

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve archangel tarafından 28 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. archangel

archangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar kolay gelsin. Vücut geliştirme sporuna yeni başladım, sitenizi uzun süredir takip ediyorum fakat daha yeni üye oldum. Yaş 22, boy:180cm kilo 68, kilomun düşük olmasına rağmen göğüslerim düz değil bir garip duruyor. Jinekomasti olma ihtimalim var mı acaba? Yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

• net.jpg
      net.jpg
      Dosya Boyutu:
      61,2 KB
      Görüntüleme:
      417
    • net2.jpg
      net2.jpg
      Dosya Boyutu:
      28,2 KB
      Görüntüleme:
      414
    • net3.jpg
      net3.jpg
      Dosya Boyutu:
      30,5 KB
      Görüntüleme:
      477
  2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Yağ oranı yüksek olan herkes Jinekomasti mi var diye düşünüyor.

Yağ oranını düşürmen gerek, eğer hala göğüs uçları öyle kalıyorsa o zaman Jinekomasti'den şüphelenebilirsin. :)

archangel bunu beğendi.
  3. archangel

archangel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap için teşekkürler, sanırım biraz skinny fat dedikleri vücut tipine sahibim, uzun süredir aklımda olan bir şey, buraya sormak geldi ilk aklıma.

4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Hiçbirimiz doktor değiliz en doğru teşhisi doktorun verecektir. Plastik cerrahına baktırmanı öneririm. Göğüs ulturasonuylada meme bezlerinn ne durumda olduğu aşşağı yukarı belli olabilir. Bende zayıfım senin gibi benim memelerimde seninkinden biraz daha fazla olucak şekilde yağlıydı. Bence seninkide aynı şekilde sınırda olabilir eğer imkanın varsa ve çok rahatsız oluyor git doktora kontrol etsin ameliyat etsin ben oldum çok memenunum çokda kolay bir süreçti. Ama düzgün bir beslenmeyle gidebilecek birşeyse uğraş derim. Bu arada ben ameliyat olmadan önce bu kış full spor yaptım sende bir uğraş başta derim.

5. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Eğer doktor onaylı jinekomasti oluşumu var ise,diyet,spor veya herhangi bir farklı metod ile bu sorun ortadan kalkmaz,yaşım 25,14 yaşında beri jinekomasti taşıyan biri olarak bunun garantisini sana verebilirim,fakat benim gözlemlediğim çok ufak bir görüntü var ve rahatsız edici büyüklükte değil,ama rahatsızlığı senin sosyal hayatını etkiliyorsa ameliyat tek çözüm,basit bir operasyon.

archangel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş