Jeremy Yost Başaran adam!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    P90x programı ile hayatı büyük bir değişime giren bu adam Jeremy Yost verdiği yağlar ile hayatına yeniden başlamış.
    https://www.youtube.com/watch?v=xCI7k4sZqsA&feature=related
    yukarıdaki videoda yaptığı herşey anlatıyor. 180 lbs kaybetmiş düşünebiliyor musunuz? bunu başarabilmek büyük cesaret istiyor.P90x programı ile en fazla kilo veren insan belkide 364 gün içerisinde bunların hepsini yapmış.Ve bizim ülkemizde hala kilo vermek (yağ vermek) konusunda problem yaşıyan insanlar var bu adamın azmini , düzenli çalışmasını başarısını örnek almanızı istiyorum arkadaşlar.Başkası yaptıysa sizde yapabilirsiniz!

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Çok ilginç ya :D

SiR_Arawn bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence çok ilginç olan şey insanlar o kadar fazla yağlıyken bu spora kendini adıyabiliyorsa bizim ülkemizde neden bu hırs yok.Problem ne? P90x programını türk birinin yazmamış oluşu mu? mantıksız kaçar bu soru :D ha yabancı ha türk bu programı herkes kullanabilir malzemeler ve cdleriyle başarıyı vaad eden bir program definasyon için.Ve en sevdiğim yanı Cardioyu insanlara koşarak , bisiklet binerek sevdirmiyor değişik hareketler yaparak sevdiriyor.Türk insanı çoğunluk bu forum üzerinde yok karnımdaki yağlar gitmiyor yok kalçada genetik yağ var gibi değişik yağlanma ile ilgili kilo vermeme sorunu paylaşıyor eminim ki birazcık hırs ve bilgi ile o yağları yenebilirler ama en yakınlarına koşuyorlar.Yağ aldıranlar bile var :D sağlıklı vermek varken...

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Haklısın. Türkler genellikle üşengeç oluyor bu konud****arşı komşudan biliyorum bana dedi ben spor salonuna gelsem zayıflamama yardımcı makineler var mı dedi. Bende dedim koşu bandı,bisiklet felan var kardiyo için. Ben öyle aramıyorum. Benim aradığım şöyle ben yatıcam bir yere o makine beni titreticek ve yağlar yanıcak reklamlarda görüyoruz ya hep.........

:D

rockybalboa7 ve SiR_Arawn bunu beğendi.
  5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca