Jennifer ve ahmet

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jkdo tarafından 22 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    Küçük Ali okula basladigindan beri her gün ögretmeni Aysel hanima gidip,
    - "Örtmenim beni yanlis sinifa koydunuz, benim yerim birinci sinif degil, ablam üçüncü sinifta ama ben en az onun kadar akilliyim, hiç olmazsa beni üçüncü sinifaalin" diye sikayet edermis. Bundan sikilan Aysel ögretmen bir gün Ali'yi kaptigi gibi okul müdürüne çikmis ve olayi anlatmis. Okul müdürü:
    -"Peki" demis, "Bu çocugu bir imtihan edelim, yeri üçüncü sinifsa o sinifa koyalim" ve baslamis sorgulamaya,
    - Iki kere iki?
    - Ali hemen"Dört" demis,
    -"Sekiz kere dokuz?"
    Ali hemen -"Yetmis iki" demis,
    -"Kaç mevsim var?"
    Ali hemen -"Dört" demis.
    Bu sirada Aysel hocada
    -"Müsaade ederseniz bir kaç soruda ben sorayim" demis ve sormus:
    -"Söyle bakalim Ali, ineklerde dört tane ama bende iki tane var, bu nedir?"
    Ali hemen
    -"Ayak" demis, Aysel hoca sormus
    -"Peki senin pantolonunda olupta benim pantolonumda olmayan sey nedir?"
    Ali hemen yanitlamis -"Cep".
    Bunun üzerine Aysel hoca dönmüs müdüre,
    -"Uçe koyalim hocam" diyecekken
    Müdür, Aysel hocanin sözünü kesmis,
    -"Hocam, bu çocugu üçe degil besinci sinifa koyalim, zira son iki suale ben dogru cevap veremedim

Delik Yok
    Bu dünyada iki samimi arkadaş varmış. Bunların dünya görüşleri birbirlerine tersmiş.
    Biri, namazında niyazında, dünya malında gözü olmadan, içki içmeden, karı kızla yatmadan camiden çıkmaz, öteki ise onun yapmadığı her şeyi yapar yaptıklarını yapmazmış.
    Derken sefahat düşkünü erkenden ölmüş.
    Aradan yıllar geçtikten sonra sofu olan da ölmüş. Sofu doğrudan cennete gitmiş. Ağaçlar altında yatıyor yiyor içiyormuş. Aklına arkadaşı gelmiş. Meleklere sormuş cehennemde olduğunu isterse ziyaret edebileceğini söylemişler.
    Bu da kalkmış arkadaşını ziyarete gitmiş. Bir de ne görsün, arkadaşının elinde nadide Fransız şarabı, koynunda cennette bile bulunmayacak derecede güzel bir kadın.
    Sofu hayretle:
    - Bu nasıl iş? Sen dünyada da sefa sürdün burda da sürüyorsun. Nerede Allah'ın adaleti, diye sormuş.
    Arkadaşı derin bir ah çekerek "Bu benim için büyük işkence..." diye yanıtlamış.
    Sofu yeniden "Bu nasıl işkence??" diye sormuş.
    "Sorma..." demiş arkadaşı. - Bu şişeyi görüyor musun? Bunun dibi delik.
    - Ya o güzel kadın? diye atılmış sofu.
    Cehennemdeki arkadaşı iç çekerek:
    -Ah, ahhh, onun da dibinde delik yok.

3 Delikci memet
    Yeni evlenen çocuk cinsellik ile alakalı hiç bir bilgisi yoktur, kız da bir o kadar saf, ilk gece ne yapacaklarını bilmeden oynaşırlar. Sabah olduğunda babası oğluna sorar ne oldu ne yaptın.?
    Oğlu cevap verir valla henüz birşey olmadı, ama çok yakında olur der babasına. Ertesi gün olur babası yine sorar ne oldu.? Cevap yine aynı bişi olmadı.
    Aradan birgün daha geçer, babası yine sorar oğluna ne oldu.
    Oğul bu sefer farklı bir cevap verir. Valla bayağı yumuşattım yakında kesin delerim der.
    Aradan bu şekilde birkaç gün daha geçer, ama hiç bir değişiklik olmaz sonunda babası oğluna der.
    Bak oğlum, bizim köyün altındaki köyde namlı bir adam var namınca ona delikçi Mehmet derler, istersen onu kimse duymadan çağırıp şu işi hallettirelim yoksa rezil olucaz elaleme. Oğul tamam der ve babası haber yollar delikçi Mehmete, adam gelir akşama eve ve derki beni bu gece yeni gelinle yalnız bırakın, sabaha işi bitirmiş olarak size teslim ederim der, bizim kör cahillerde tamam derler, adam zaten hovardanın önde gideni namı ile delikçi Mehmet, sabah olur delikçi gelinin işini bitirmiş vaziyette babaya teslim eder, üstüne üslük yaptığı hizmetin ücretinide alır ve çeker gider. Akşam olduğunda yeni damatla yeni gelin yalnız kalırlar bu arada gelin işi öğrendi tabi tecrübe sahibi oldu, nede olsa yeni damada her şeyi neyi nasıl yapacağını gösterir ve sabah olduğunda babası tekrar sorar ne oldu oğlum tamammı damat cevap verir.
    Ya baba tamamda ben göbekten uğraşıyodum delmeye bu adam çok aşağıdan delmiş ya. Babası cevap verir o *****enk ananıda ordan

Jennifer ve Ahmet
    Jennifer Lopez ve Ahmet (Türk erkeğini temsilen) bir gemi kazasi
    neticesinde issiz adaya duserler.

Ne yapsinlar can sikintisindan sabah aksam sevisirler. Ancak bir sure
    sonra Ahmet , durumdan zevk almamaya baslar .

Jennifer cildirir, Ahmete ne oldugunu sorar, ne isterse yapabilecegini
    soyler.

Her turlu fantaziye açık olduğunu, her seyiyle emrine amade oldugunu,
    nerede hata yaptiysa duzeltmeye calisacagini anlatir. Ahmet inatla
    Jennifer'a "İstedigim seyi yapabilmen mumkun degil" der.

Jennifer caresizlik icinde israr eder ve her seyi goze aldigini soyler.

Ahmet en sonunda bir denemeye karar verir... Once Jennifer'ın saclarini
    kisacik keser. Sonra ceketini giydirir. Kestigi saclardan biyik yapar.

Jennifer, ne oldugunu anlamaya çalisirken Ahmet onu mumkun oldugu kadar
    erkege benzettikten sonra aksam olunca sahile gelmesini soyler.

Aksam olur ve Jennifer erkek kiliginda sahile gelir bakar ki, Ahmet
    mukemmel bir raki sofrasi hazirlamis ve masayi mezelerle doldurmustur.

Ahmet ve Jennifer masaya otururlar. Ahmet elini Jennifer'ın omzuna atar.
    Bardagini Jennifer'ınkine tokusturur ve soyle der: "Ulan Cemal bir aydir
    kimi goturuyorum soylesem inanmazsin !!!

http://www.komedimerkezi.com/komik/category/5/18/33/50/50/

Sayfayı Paylaş