Jeff Seid

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve uMadBro tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 50 üye.
  1. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Büyüme hormonu boy da uzatıyor unutmayınız. Ve hala bu adama doğal mı diyorsunuz ? %5 yağ ile bu kütle. Adam testosteron manyağı. Kusura bakmayında ne kadar 13 ünde baslarsa baslasın o kadar az yağ ile öyle kütle doğal olarak olmaz zaten doğal olarak yağ oranını %7 nin altına çekmek çok çok zor bir durum. Artık profesyonel sporcularda doğallık tartısması yapmayın...

2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Muazzam bir vücut gerçekten hedefim desem yeridir. videolardan anlasıldıgı kadarıyla karakter olarakta oldukça iyi birisi

3. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Doğal ya da değil, sonuçta çok estetik bir vücudu ve gerçekten iyi bir kütlesi var mı var. Halkımızın insanları karalamakta, ötekileştirmekte üstüne yok, azıcık takdir etmek çok mu zor. Bir kere de gereksiz tartışmalara girilmesin yahu!

kpalan1222 bunu beğendi.
  4. kpalan1222

kpalan1222 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Polis
    Yer:
    Elazığ
    Adamdaki bilek(kemik olarak) genetiğini çok iyi anlatıyor zaten.

5. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    12-13 yasindan beri sizede dayasinlar growth u sizinde boyunuz 1.85 olsun:)
    aileden cok zengin diye biliyorum, sans iste

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
  7. emrebalcı

emrebalcı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Vücut olarak jeff ile zyzz karşılaştırılamaz jeff daha iyi ama zyzz daha sempatik gelir bazılarına göre o iş başka. Tebrik etmek gerek, çocuk gerçekten iyi genetiği güzel.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:54 ----------

Bu arada jeffin ölçülerini bilen var mı? Omuzu çok geniş duruyor beli ise kusursuz derece

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Lazar angelov daha iyi karın kaslarına sahip eğer illa karşılaştırıyorsanız birileriyle.

ayrıca boylarını steroidle uzatıyor bu adamlar her iddasına girerim. jeff seidi hiç sevmiyorum zyzz çok daha fazla severim.

Lorethlorien bunu beğendi.
  9. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Zyzz de bu eleman da apaçinin önde gideni. Ayrıca ikisi de steroid kullanmıştır. Doğalsanız ve iyi bir genetiğiniz varsa, muazzam beslenmeyle ancak 10 senede bu adamın vücuduna sahip olabilirsiniz.

Ha şu da var, steroid kullandı diye sarf ettiği emekleri çöpe atamayız. Kütleli ve define bir vücuda sahip. Takdir etmek gerekir.

10. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Neden her iyi vucudu olana steroid kullanmış diyorsunuz adam zaten zengin istedigi suplementi alır istedigi beslenme programını uygular onu geçtim adam gibi bi antrönörle çalışır hareketleri nizami şekilde yaptıran bi antrönör aadam çocuklugundan beri bu işle ugraşıyor bana göre steroidsiz bu vucudu yapmış olabilir siz 17 18 yaşında başlarken bu spora adam çocukken başlamış yapmayın bunu artık tamam siz bu vucudu elde edemiyorsunuz diye bari ona buna kir atmayın

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    steroid kullandı demek kir atmak demek değil sokaktaki insan tamam iğneyi bastı oldu der ama buradaki bilgili insanlar steroid kullandı derken tv karşısında kola cips yiyerek bu vücudu yaptı demiyor kullansa bile yine çok büyük bir emeği var hatta bu işi hobi olarak yapandan bile fazla prolar onca sakatlık geçiriyorlar ben bu adamın vücuduna bakınca yılların emeğini görüyorum birde bu adama ve zyzz'ye apaçi denilmiş yukarda asıl apaçiler yazın olmayan kaslarını göstermek için t shirtünün kolunu kıvıranlar yol ortasında durduk yere millete sataşanlar 3.sınıf mafya filmlerine özenip dayı dayı gezenlerdir adamın imkanı var tabiki discoyada gidecek kızlarlada çıkacak siz yapamıyorsunuz diye adamı kıskanmanın ne anlamı var

Son düzenleme: 12 Ekim 2013
  12. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Apaçi derken? işte sen ve senin gibi insanlar yüzünden gelişemiyoruz.Düşünce yapımız değişmiyor.Ankara'da Kızılay Meydanında 25 cm kollarıyla Demet Akalın Remix dinleyip dans edenlerle bu adamı kimse ama kimse karşılaştıramaz.Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.

13. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ben zaten steroid kullanmış demiyorum apaçide demiyorum marc fitt ve seid favorim

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    apaçi konusunda sen demedin zaten ben onu diğer üyeye yazdım sonuç olarak steroid konusuna dönersek kullansa bile emeği var bunu bilmek gerek

15. emrebalcı

emrebalcı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ölçüleri yalnız çok iyi şimdi buldumda tabi ne kadar güncel bir ölçü bilemiyorum. İstediğim ölçüler var jeff'te çok iyi yav.

Height: 6’0 – 183 cm
    Weight: 185 lbs. 84 kgs
    Neck: 17"
    Chest: 47"
    Shoulders: 52"
    Arms: 18"
    Forearms: 15"
    Waist: 30"
    Calves: 15.5"

16. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    belkide çoğu kişinin saklayarak yaptığı işleri çekinmeyerek gösterdiği için bu kadar kötü oldu ZYZZ.

gece hayatında aktif olması bu kadar neden tepki alıyor anlayamıyorum herkesin kendi hayatı.

R.I.P Aziz...

Son düzenleme: 13 Ekim 2013
    Lorethlorien, ABEKAYNANA ve .ZYZZ. bunu beğendi.
  17. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ozellikle zyzz, gerek hareketleri gerek danslari gerek stili ile apacinin onde gidenidir. Bu konuda tartismam kimseyle. Fakat hem o hem de jeff iyi vucutculardir. Steorid kullanmis olmalari bu gercegi golgelemez.

Kiskanan yok adamlari. Banane kizlarla cikiyorsa sanki biz cikmiyoruz:)

buraksaibot bunu beğendi.
  18. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Herkesin görüşüne saygı duyarım senin Zyzz'i apaçi veya başka bir şekilde görmen arkasındaki binlerce destekçisinin bakış açısını varolan gerçekleri değiştirmez.Sen ve senin gibi insanlar yargısız infaz yapıp damga koyar.Senin gibiler bir insanı gerçekten tanımadan sadece fiziksel görünüşüne göre karar verir.Neyse off topic yapmayalım.Rahmetlinin dediği gibi Haters gonna hate !

rockybalboa7 bunu beğendi.
  19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yahu fitness ve bb dünyasında sadece zyzz çılgınca yaşamadı hepimizin bildiği Arnold Schwarzeneggerde tıpkı zyzz gibiydi gece hayatı desen vardı çok kız arkadaşı oldu çılgınca hareketleride vardı bir videosunda luna parkta çocukça eğlendiğini gördüm bunlar kötü bir şey değil ve hepimizin istediği şeyler hemen apaçi damgası vurulmamalı sonuçta zeki çalışkan hırslı girişimci biriydi parası imkanıda vardı eğlenecek ne yapacak somurtup bir köşede oturacak hali yok ya neyse zyzz gibi olmak apaçilik oluyorsa evet apaçiyim arkadaş bu arada zyzz gibi yaşamak derken sadece kızlarla çıkmayı demedim onun gibi lüks evde yaşıyormusun lüks barlara gidebiliyormusun çok uğraşmadan kızlarla çıkabiliyormusun bunlar önemli yoksa günlerce aylarca bir kızın peşinde dolaşarak zaten tavlarsın neyse fazla uzatmayalım benden bu kadar iyi forumlar

Son düzenleme: 14 Ekim 2013
    Lorethlorien, ABEKAYNANA ve muti5757 bunu beğendi.
  20. unborn31

unborn31 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Zyzz ile bu oğlanın karşılaştırılması kötü olmuş. Genetiği ile, boyun uzunluğu, trapezleri ve karın kasları ile uzun uzun saymaya gerek yok bütün olarak tartışılmasız eşsiz ve kusursuz bir vücut zyzz.

Adım gibi eminim hiç sevmeyenler, apaci vs gibi alakasız yorum yapanlar bile içlerinden böyle bir genetiğe sahip olmanın hayalini az da olsa kurmuştur. :)

Şahsen onun gibi genetiğe sahip olsaydım düşünmeden bende vururdum steroid.

Can Emre Arslan ve ABEKAYNANA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş