Jay Cutler

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Despo tarafından 31 Ağustos 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Günther'in vücududa çok orantılı bir vucut.şampiyon olacak potansiyel var.Cutler Ronnie Gunter üçü arasında geçecek

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Günther'in beli kalın, kalflari zayif.
    Bence cokta orantili bir adam değil, ama boyu uzun, endamlı bir adam.
    Bence Cutler'a rakip olamaz.

3. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Bencede kesinlikle rakip olamaz.Cutler birinci olmali bence en orantili vucut Cutler da :)

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    adamda oyle bir omuz varki belinin kalınlığı diye birsey kalmıyor bisepsine hastayım onun bence 1-2 sene sonra kafa tutacak
    hemen hemen tum dergileri ve reklam şirketlerini işgal etmiş durumda beyazların gururu diyebiliriz

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Üstad, omuz diyorsan, alası Jay Cutler'da var, çatısı mükemmeli hem Jay 3 yaş daha genç Günther'den, gerçi tip, ve karizma olarak kabul etmek lazım Günther önde, ama vücut kalitesi olarak, Jay bence çok daha ön sıralarda.

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Karasan: sen degilmisin, olympia tarihinin haksılıklarla dolu oldugunu soyleyen... Gunther bu sporu kesinlikle daha ii temsil eder ve beyaz perdeye de Arnold'dan sonra en cok yakısan adam olur. Her ne kadar calf ve hamsteringde hic bi zamna Cutlerla yarısamasada... 2005 te cok buyuk yol katetti, 2 sene sonra Mr. Olympia diyorum
    Bu arada Jay in belini 2005 olympiada gormelisin, COK deforme olmus cok kalınlasmıs, 3-4 sene once dediginde haklısın beli cok inceydi digerlerine gore ama simdi asla degil, Ronnie ye yaklastı.. bunun tek sebebi daha da hacim koyabilmek.. Ronnie ile yarısamaz.. Gunthere gelirsek, unutmayın ki.. 300 pundun uzerinde olympia a katılmıs arkadas.. bildigim kadarıyla bu konuda ilk...

Bu arada off the topic: Karasan ben seni Kaan Kural (NBA uzmanı)'a benzetiorum ( tip olarak deil , allah korusun) .. cok bilgili biri ama ne derse tersi cikiyor, ugursuz gelior hafiften, kendi de kabul ediyor :p , sen de Jay jay diye diye adamı olympia yaptıramaycan :p :p :p

Saygılar kardes

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bir itirafta bulunayım Pump Forever, ben ne Jay'dan ne de Günther'den haz ediyorum, ciddi anlamda uzak adamlar bana.
    Ben hala Sergio zamanında 70'lerde kalmışım, o zamanın vücutları mükemmeldi.
    Simdilerden Darreem Charles'i begeniyorum, adamin bicepsleri mükemmel, simetrisi harika.
    Gerci oda ihtiyarladı yakında bırakır.
    Günther'e gelince, sempatik adam kabul ama beli beni rahatsız ediyor, quadricepleri cok cok iyi, bicepleri cok güzel, göğsüde sağlam.
    ama omuzları düşük, dediğin gibi arka bacakları ve kalfları problemli.
    Jay Cutler, bugün sistemin istediği adam, ve unutmamak lazım ki, boyuna göre kilosunu hesaplarsak, hala Günther'den çok ötede.
    Adamda 1.75 boy var, 280 pound falan giriyor neredeyse yarışmalara.
    Günther 1.86 en azından, 11 santime, en az 40 pound sığar.
    Bu arada 300 pound üzeri ilk yarışan sanırım Lou Ferrigno'ydu, 1992 Olympia'da, ama tabii kondüsyonu pek iç açıcı değildi.
    Walla bana kalsa, deca-dianabol-primo gibi ilaçlardan ötesini yasaklardım, 70'lı yılları hasretle anan, nostaljik bir spor severim :lol:
    Saygılar benden bu arada ;)

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Kel Kafalı Jay Cutler

9. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    yeni şampiyonumuz...

eeeeee arkadaşlar yeni şampiyonumuzun başlıı ikinci sayfada kalmış:)
    jay hakkındaki yorumları tekrar bu başlıkta toplayalım bence..
    ben kesinlikle bu sene şampiyonluğu hakettiğini düşünüyorum..
    ronnie ve günter hayal kırıklığı yaratsa da diğer rakipleri gerçekten çok yol katetmiş...
    yarışma gerçekten çekişmeli geçmiş..
    ben jay ve yaşamı hakkında bi kaç yorum yapiim izlediim videolardan..
    jay'in eşi geçekten onun herşeyi antremanda yanında.. özellikle yemek konusunda eşini çok taktir ettim doğrusu çünkü adam her saat başı yemek yiyor ve görüntü ne zaman evini gösterse eşi mutfakta yemekle uğraşıyo..
    burdan jay'in eşine +rep vermek istiyorum.. her zaman eşinin yanında olduu ve ona destek olduu için..
    allah hepimize böyle bir eş nasip etsin:) neyse konu dağılmasın..
    jay hergün 10-12 öğün yemek yiyor diğer bi başlıkta yazdıım gibi 1000gr karbo 300-400gr protein tüketiyor..
    bazen 3 bazen de 4 gün sabah aç karınına cardio yapıyor.
    sabahları 12yumurta beyazı 2 sarısı sütlü ballı yulaf bir muz 4 pirinç keki bir fincan kahve..ilk öğün 200gr karbonhidrat..
    idmandan sonra 60 grlık protein tozu alıyor..2 paket yulaf ve iki yemek kaşığı ballı götürüyo yanında yine 5 tane pirinç keki.. bu öğünde 200gr karbo almaya özen gösteriyor.
    günün ikinci idmanından önce 6 onzluk bir kırmızı et tüketiyor... bundan bir saat sonra da 5 onzluk tavuk göğsü götürüyo..yanında iki tabak pirinç ve sebze..ve tekrar salona gidiyor.. salondan gelince tekrar ikinci öğünün aynısını tüketiyor..1 saat sonra da 5 onzluk kırmızı et yiyor(kırmızı et tüketimini yarışmalardan önce yapmıyor off-seasonlarında kırmızı et yiyor)
    bu öğünden sonra da eşiyle birlikte dışarıda yeme yiyorlar bu da tahminen suşi oluyor :D
    eve geldiklerinde tekrar tavuk göğsü ve yulaf tüketiyor yatmadan önce de mutlaka yumurta beyazı tüketiyor..ve son olarak da protein tozu alarak yatıyor..
    kalori hesabı yapmıyor..ama günlük kalori ihtiyacının %20sini yağlardan karşılıyor..ve bu yağlar da kırmızı etten ve yumurta sarısından gelen yağlar..kızartma ve fast-food gibi alışkanlıkarı yok..
    yarışma öncesi tavuk göğsü ve kırmızı et yerine balık yumurta ve protein tozları alıyor..
    ilginç bir şey daha var forumda konusu olmuştu gece kalkıp gainer içmekle ilgili..jay sabaha karşı 2de ya da 4te kalkıp 40gr protein 60 gr karbo ve 6gr yağ içeren bir gainer karışımı alıyor..bunun dışında b vitamini c vitamini sarmısak ve benim de çevirisini yaptıım enzimler kullanıyor kırmızı eti sindirmek için..efedrin ve kafein alıyor fakat yarışmalardan önce kesiyor..
    ve bundan sonra da kullandığı supplementları sıralıyor..

arkadaşlar izlediim vidyodan duyduklarımı çevirmeye çalıştım ama anladım ki en güzeli bu vidyoya alt yazı eklemek:D alt yazı yazma programım olsa süper olur.. durun bakalım ben biraz araştıriim şu alt yazı olayını eğer yapabilirsem altyazı halinde yaparım..
    bu arada bu videolar jay cutler, new,improved and beyond vidyoları belki bazılarınızda vardır.olmayanlarda limewire dan indirebilir ben de alt yazı olayını halledersem süper bi arşiv olur sizin için ;)

10. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bana bir iki rep verin yavv ben bu sayfaya hic girmemistim eger girip jay cutlerin bu sayfadaki resimlerini görseydim oyumu ronniye degil cutlere verirdim :):):)

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    verdiğin bilgiler çok güzel adam kaç kere wc ye çıkıyor bunu sormak bile istemiyorum eşi evet gerçekten mükemmel ve sabırlı bildiğim kadarıyla hemşire imiş videolarını izledim jayın en sevdiğim yanı eşi yardım ederken idmanlarda ağırlıklarını kendisi takıp çıkartıyor ve kendisi taşıyor ama çoğu ifbb sporcusu böyle değil başında bu iş için 2 kişi bekliyor 8) çok lüx

12. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    evet hsd buna ben de dikkat ettim..
    video çekiyo diye mi öyle yapıyo bilmem ama gerçekten ağırlıkları kendi çıkarıp takıyor bir de üstüne kullandığı ağırlıkları işi bitince yerine koyuyor..taktir edilecek bi olay gerçekten..
    ama ben yine de eşini tebrik etmek istiyorum gerçekten büyük bi özveri gösteriyo jay'a...
    eeee her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır ;)

13. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bizimkisi de salona gidiyoz diye yapmadığını söylemediğin komadı. gerçi bizim pro olmamız mümkün değil bi daha dünya ya gelmemiz haricinde ama insanı destekleyen birilerinin olması ki bu kişi insanın eşiyse çok mükemmel bence. gerçi adamların ekmek kapısı. bizde yarışmalara katılıp onlar kadar para kaldırsak eminim eşim enbüyük destekçim olurdu herhalde.....yine de jay mükemmel ama artık çene göğsüne deyecek nerdeyse growth dan. ilk yıllarda daha yakışıklıymış 18-19 yaşlarındayken....

14. Nasser El Sonbaty

Nasser El Sonbaty Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mustafa
    Yer:
    Samsun
    linklerde sorun olduğu için...

...bir daha upload ediyorum...

Yönetim bu resim için kızmaz umarım... :oops:

15. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    okadar pro fotosu gördüm kıçını gösterene de ilk defa rastlıyorum. ayıp ayıp :lol: :lol: :lol:
    tamam taş gibi bi kıç ama olan var olmayan var :D :D :D

16. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Jay benim adamım ama neden kıçını göstermiş acaba alla alla :p :lol: :lol: :lol:

17. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    değişiklik olsun istemiştir belki. hep biceps, göğüs, bacak, sırt görüyoruz. bi de kıç görmemizi istemiş olabilir. ama kıçta da gram yağ yok yani. :) :) :) böyle kıçım olsun 50 cm de kol yeter bence :lol: :lol:

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Hernan asıl bizim sporcumuz Hamdullah ilk kicini gosteren prolardan birisidir.
    Ondaki definisyon bu dünya üzerinde baska kimsede olamaz, onu o fotografi zamaninda tam bir efsaneydi, alakasiz dergilerde mesela FHM'de, Men's Health'de bile cikti, ilk gordugumde cok sasirmistim, zira Hamdullah maco bir Türk erkegine benziyor, ama düsününce hak verdim, adamin definisyonu efsane, eeee, en define bölgeside orası, bu sebeple, bunu kanitlamak icin boyle bir poz vermis olabilir.
    Jay Cutler'a donecek olursak, adamin derisi cok kotu halde, ne olmus?
    Ben cozemedim inanin, cok kuru ama sanki deri yanmis, canligini yitirmis gibi, cok sagliksiz gorunuyor derisi...

19. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    hamdullahı görmedim doğrusu. jay de kremsiz güneşlenmiş gibi duruyo doğru var bi tuhaflık. valla bu adamlar normal değil zaten renk de değişir şekilde. yakında mutant şeklini alırlarsa hiç şaşmam.

20. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    KArasan seninde garajında en guclusunden bi tane solaryum aleti olsa, canın sıkıldıkca girsen icerde takılsan seninki de bu hale gelir ;)
    Ya sarısın bi adamın bu kadar kara gorunmesi ck estetik degil..

Sayfayı Paylaş