1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Istanbul'dan Murat Yas 15

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve doky tarafından 24 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yaşın genç umarım bırakmazsın ve fayda görürsün ki göreceğin kesin ama 3 ay çalışıp bırakmaksa niyetin şimdi bırak önünde uzun yol ve uzun bir zaman var

2. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu resm yklaşk 1 ay önceki flan şmdi karın kasları falan çıktı ortaya bde şu belden kasıklara doğru uzanan bi kas var oda hafif belirdi.ayrıca benim sormak istediim bi soru var bu yaşta yapılan body uzamayı engellermi yani yaptığım hareketler sadece dumbbellarla yatarak yana açma,üst göüse doru hareket ayakta dumbbelları kldırmak ve şu neck pressle lateral raises.bde benim bileklerim gerçekten çok ince yani o üstündeki top şeklindeki kemik bile gözüküyor bileği kalınlaştırmak için naapmam lasım yani bilekleri çok çalıştırarak o top şeklindeki kemiğin görüntüsünü azaltabilirmiim.umarım fazla soru sormadım şimdiden teşekkürler

3. hardtraining

hardtraining Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bildiğim kadarıyla bileğin bahsettiğin bölgesinin üzerinde kas dokusu yok .. yağlanarak kalınlaştırabilirsin ancak.

4. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    genetiklemi ilgili yani bu yksa çvremdeki bi çok arkadaşta o top şeklindeki kemik gzükmü ve kiloları bnden az

Sayfayı Paylaş