istanbulda erkekler için ağda salonu

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve stalaze tarafından 30 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    konuyu açmamdanda anlaşılacağı gıbı kıl sorunu olan bırıyım malum yaz aylarınında gelmesınden oturu ağda yaptırmak istıyorum bıraz araştırdım istanbulda erkeklere ozel bı yer var man wax dıye bır yer taksımde fakat trolar falan gıdıyomuş ve ne kadar profosyonel bı yer bılmıyorum o yuzden uzak olsun ben bu yerden başka bır yer bulamadım bu konuda bılgısı olan varsa mesajlarınızı beklıyorum ( lutfen agda tuy dokucu makıne sprey lazer eplsyn tartışmasına onerılerıne gırmeyelım konu bellı) boyel bır yer bılen gıden varsa yazsın lutfen

2. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Göztepede uğurkan kuaför var orada baylar içinde vücut ağda yapıyorlar. Fiyatları sitesinde olacaktı. Bir bakın isterseniz.

stalaze bunu beğendi.
  3. webcon

webcon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ağda yapıyorlarmı bilmiyorum ama kozyatağı (sahraicedid) inönü caddesinde Güler güzellik salonu var epilasyonumu orada yapıyorum.Güler hanım adı gibi güler yüzlü bir bayandır ilk başta bayan yeri diye çekindim sonra baylarında oraya geldiğini görünce biraz hafifledim.Epilasyonu tavsiye ederim eski pizza hut şuan ki finansbank'ın karşısında.

4. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    erkekler için ağda salonundan çok hayırlı işler çıkmaz bence , sen en iyisi bi kuafore yada guzellik merkezine git

5. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    ugurkana gıdıcem dediğin gıbı erkek ağda salonu degıl tro ağda salonu 150 130 arası belden yukarısı yaptırıcam

Sayfayı Paylaş