1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Iron Man

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve IRON MAN tarafından 11 Temmuz 2004 başlatılmıştır.

1. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Walla bu ne vucüt eksik bir sey yok :shock: :D yani kanka sana yardimci olamiyacam, zaten sen bu isin ustasinin! maleseef benden sana yardim yok.. yani SÜPER bir vucüt!! HELAL olsun! be! ;)

Su resmini de görsünler, diger resimleri yukaridaki linke basip bakabilirsiniz

NOT. linke tiklamadan önce hazirlikli olun Chok yasabilirsiniz! ona göre :D [/img]

3. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    IronMan hoşgeldin. Definisyonun püf noktaları nedir. bu konuda yardımcı olabilirsen sevinirim.

4. IRON MAN

IRON MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    FENERBAHCE-ISTANBUL - TURKİYE
    öncelikle hepinize çok teşekkür ederim

Aranızda olmaktan çok mutluyum hepiniz sağolun. Definisyonumu sormuşsunuz; Hamdullah Aykutluğ abim (Dünya Vucutgeliştirme Şampiyonu ve Grant Prixlere katılan ) bana bu tekniği öretmişti. Karboon hidrat olarak genelde prinç, Protein olarak Tavuk göğüsü alıyorum. Yarışmaya 1,5 ay kala Şeker'i ve Yağ'ı kesiyorum ama tuz'u asla kesmem çünkü tuz Kas hücrelerine proteini taşıyıp kasın kabarmasını sağlıyo ve az aldığın için tuzu su da tutmuyor.

5. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iron , boy ve kilonu yazarmısın

6. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iron, boy ve kilonu yazarmısın

7. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Boyunu bilmiyorum, ama diger bir konuda 61kg´yum yazmisti ;)

8. Guest

Guest Guest

Önemli olan zayif yada iri vücütlu olmak degil, daha cok kaslarin ortaya cikip yag ve suyun az olmasi. Bu insanda güzel bir definasyon kazandirir.
    Despo kardes daha önceki bir arkadasi zayif olarak gördü ve kilo almasi gerektigini söyledi ama bu arkadasda ondan zayif duruyor. Asiri definasyonlu olmasida gerekmez. Avrupa vücut sampiyonu olan bir polonyali bir vücutcu bir ara sunu söyklemisti; Eger bir sporcunun karin kaslari süper düzeyde ise o insanda az yag var demektir ve vücududa daha cok kas insasi icindedir. . Bu sözü destekleyen daha bir cok sporcu oldugunu biliyorum.

9. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Bu yanliz kendi görüsün bazilari iri gözükmek ister :) mesela ben :D

10. Guest

Guest Guest

anabolik kullananlarda iri gözükme istiyaki daha coktur bu gercek. Fakat bunun böyle olmadigini yaptiginiz anketlerde ortaya cikariyorsunuz.
    Olayi farkli etaptan ele almak gerekir. Daima Mr.Olimpia vücutcularina bakan sporcular hep onlar gibi olmak istemislerdir. Zannetmislerdirki iste benim aradigim vücut bu sekilde olanidir. Ama normal bir vücutcu sadece vücudunun güzel görünmesini ama göbek ve definasyon olayinada önem vermislerdir.

ben 100 kiloluk dengesiz bir yapi olusturmaktansa 85 kiloiluk süper bir vücudum olmasini yeglerim. Burada görünüm cok öndedir.
    Birde sesli bir sekilde sunuda söylemem gerekir.
    avrupada degisik ülkelerde 1800 kisi üzerinde yapilan ANKETTE sorulan soruda ve gösterilen resimde 100kiloluk definasyonlu ve sahane iri kasli erkegimi yoksa 80 kioluk müthis simetrik ile definasyonlu erkegimi secersiniz sorusuna alinan cevap su sekilde olmustur.

1800 kisi üzerinden 1749 kisi 80 kiloluk vücutcuyu secmis ve daha seksi ve daha güzel göründügünü ve tam erkegi yansittigini belirtmislerdir.

geriye kalan 51 bayan ise 100 kiloluk iri kasli erkegi secmisler ve bunlari yaridan fazlasi sunu söylemisler. BEN BU ERKEGI SECERIM CÜNKÜ DISARIDA GEZERKEN HERKESIN GÖZÜ BENDE OLUR VE NE KADAR KUVVETLI BIR ERKEKLE GEZDIGIMI GÖSTERMIS OLURUM. BUNUN DISINDA ERKEGIM BENI KORUMUS OLUR HIC BIR SIKINTIM OLMAZ VE KIMSE BANA LAF ATAMAZ.

sizcede bu durum cok komik degilmidir? cok genis bir örnek verecek olursam mesela arnold. Arnold iri yari vücut yaptginda bir cok kez bayanlar tarafindan elestirildi. daha sonralari fikir degisti ve o son 51 kadinin görüsü ortaya cikti. ama bizim zamanimizda o ilk 1749 bayanin fikirleri dünya görüsü üzerinde.

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ıyıde kardes bu test tamamen kadın egomanyası uzerıne kurulu bır anket.ben kısaca dıyorumkı eşşek ne anlar hoşaftan.ozaman bende yanımda sporcu,kendıne bakan cıtır cıtır bayanla gezmek ıstıyorum ama etrafımda bu krıterlerde kımse yok.ne yapacaz yanı,omur boyu ellerımız nasırmı tutsun,mecbur katlanıyoz.bırakta gulun dıkenıne bıraz katlanılsın.

12. Guest

Guest Guest

guard;

bak bu iyiydi. Ama son verdigim bayanlar ile örnegim sadece olaya degisik acidan yaklasmak icindi. Nicin sporcularin daima genis kaslar istedigini Flex+muscle fitness+sportrevue gibi dergiler ve diger dergiler bunlari bize anlatiyor. Elbette her erkegin hosuna gider. Benimde hosuma 100 kiloluk ve süper kasli bir vücut hosuma gider ve isterim ama düsünmek lazim acaba bu vücut hakikaten erkek icin idealmi?
    ama dedigin gibi fikrler degisir ve zevklerde tartisilmaz.
    Kardes sen seviyorsan kimse sana bir sey diyemez. Sana basarilar dilerim. Umarim istedigin ölcüde hayatta basari saglarsin kardes.

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    son cumleyı ustume almıyorum.sakın yanlıs anlama ben devasa hastası degılım ama ısteme yan cebıme koyda derım.ıstemesekte bıraz yakınım yapı olarak.

14. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    Yok Sende Bir Dalga Seni Fazla Sisirmisler

15. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    panzehir dediğin gibi anket AVRUPA nın çeşitli ülkelerinde yapılmış. eminim türkiyede yapılsa tam tersine bir sonuş çıkardı. kızlarımız kodumu oturtan erkek istiyorlar. bu zaten doğal bir içgüdü, güçlünün yanında olmak isteği. ayrıca o anketin de doğruluğuna katılmıyorum. eminim 80 kiloluk vücut daha estetik ve seksidir ama diğeri her zaman daha dikkat çekicidir. insanların günümüzde dikkat çekmek için neler yaptığını bir göz önüne alın, demek istediğimi anlayacaksınızdır.

16. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    BÜYÜK AMA PARCALIU HER ZAMAN İYİD&#304

BEYLER ÖNEMLİ OLAN 100 KG İKEN BİLE PARCALI GÖRÜNMEKTİR ARKADASA KATILIYORUM MİLLET DİKKAT ÇEKMEK İCİN ŞEKİL GİYİNİYOR ARABALARA BİNİYOR MOTORSİKLETLER ALIYOR AMA MESALA BENİM TEK YAPMAM GEREKEN SOKAKTA NORMAL BİR ŞEKİLDE YÜRÜMEK HER ERKEK BÖYLE OLMAK İSTİYOR AMA HİCBİR ZAMAN BÖYLE OLAMAYACAKLARINI BİLDİKLERİNDEN İSTEMİYORMUŞ GİBİ DAVRANIYORLAR ESTETİK OLAYINDADA KIZ ARKADAŞIMIN HASTA KALDIĞI PHOTOYU EKLİYORUM FARKLI OLMAK GÜZELDİR KİM NE DERSE DESİN[​IMG]

17. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla despo bu basligi okumadan once narsizm basligini okudum ve cevap attim sonra da burayi okdum bizim yorum cop oldu anlayacagin :cry:

19. ramiz

ramiz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    istanbul
    HER ORTAMDA KENDİNİ ÖVMEKTEN BAŞKA YAPACAK BİR SÖZÜ YOK...

ÖNEMLİ OLAN İNSANIN KENDİNİ ÖVMESİ DEĞİL... BAŞKALARININ BUNU GÖRMESİDİR...BU ŞEKİLDE İTİCİ OLDUĞUNUN FARKINDA DEĞİL...

HER İNSAN İSTEDİKTEN SONRA BİRŞEYLER YAPABİLİR AMA ÖNEMLİ OLAN BUNU İSTEMESİDİR... BAZILARI BU SPORU SEVMEYEBİLİR BAZILARI İSE SEVER GÖNÜLDEN YAPAR...BENCE BU SPORU YAPMAYAN ARKADAŞLARADA SAYGI DUYMAK GEREKMEZ Mİ...
    SAYGILARIMLA

20. ersinm

ersinm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Re: BÜYÜK AMA PARCALIU HER ZAMAN İYİD&

Üstteki mesajı okuyunca böyle bir vücudum olmadığı için kızlar bana bakmaz diye hayıflanmak yerine böyle kompleksli bir piskolojiye sahip olmadığım için sevindim.

Sayfayı Paylaş