iris kyle 2009 ms olympia

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve testesterone tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. hc

hc Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    derisi varla yok arası yağ oranından bahsetmiyorum bile !olaya vücut seviyesi ve erkek anatomisine benzeme olarak bakarsak bu seviyede bir çok bayan bb için mükemmel hala müthiş seksapeli olan bir bayan ...bu seviyelere gelemeden nice erkeğe dönmüş bayan bb varken ırıs onların yanında afrodit kalıyor ...tek kelimeyle kusursuz !!!

2. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu sporu kadınların yapmasından yana değilim zaten onların yapması istenseydi nasıl erkekte baskın hormon testesteronsa onlarında baskın hormonu testesteron olurdu ama malesef östrojen bu sebeple hiç dışarıdan testes almayan erkek vg'de belli bir mesafe yol alır belki yarışmacı bile olabilir başarılı olabilir mi tartışılır ama bir kadın dışarıdan testes almadan asla vg'de yol alamaz bu vücutta artık bayanlıktan çıkmış estetik değil yani türkiye şampiyonu bikini giyip peruk taksa şunların arasında sırıtmaz kimsede yadırgamaz ama dereceye giremez o ayrı konu :)

3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu "dışarıdan almayı" heralde supplement olarak demiyosunuzdur

4. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    suplement olarak geçen testesteron var mı ??? yada yeni çıktıysa benim haberim yoksa isim ver bende alayım hemen :)

5. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    testesteron desteklerinden bahsetmiyorum onu kastettiysen tribulus falan var ama ben 1 kutu kullanıp 2.ci kutuyu almayanlardanım testesteron artışı sağladığı söyleniyor ama benim dışarıdan almak dediğim testesteron hormonudur.

6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  7. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Streroitlerin yan etkilerine maruz kalmadan testoteron seviyenizi yükseltmeniz için bulabileceğiniz en etikili ürün.Texas daki Baylor üniversitesinde klinik olarak testosteron seviyesini %600 oranında artırdığı kanıtlanmış ve resmi makamlar tarafından onaylanmıştır.Novedex XT şu an amerikada açık ara ile 1 numara olan testosteron takviyesidir.

Biraz daha incelersen testesteron takviyesi olduğunu göreceksin yani bu hormon değildir tribulus % 50 arttırdığını söylüyor bu % 600 diyor ama yine söylüyorum bunlar hormon değil zaten hormon olsa suplement olarak satışına ve sporcuların kullanacağı beslenme takviyesi olarak satışına devlet izin vermez.

8. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sen 2 saniyede bir cevap yazınca takip edemiyorum seni kusura bakma

9. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    forumda 120 saniyede 1 mesaj yazabiliyorsun bana özel bir durum yok bende 2 sanşyede yazamıyorum yani neyse ne demek istediğimi anladıysan problem yok kolay gelsin kardeşim.

10. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kadının hakkını yemıyelım =) yuzu tmm bende katılıyorum ancak vucudu gayet cekıcı benım ıcın. bu gorecelı bir durum arkadaslar.

11. ali1453kedi

ali1453kedi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    bu erkek mi

Sayfayı Paylaş