Iphone mu HTC mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -RevoLt- tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Ben samsung galaxy s2 kullandım ve şuanda iPhone5 kullanıyorum. iOs çok stabil bir işletim sistemi ve internet açısından daha hızlı olduğunu düşünüyorum. Benim gibi oyun oynamayıp internette takılan ve mesajlasma(whatsapp,sms vs) kullananlar her iki telefonuda seçebilirler memnun kalacaklardır. Fakat ben android yerine iOs kullandığım için memnunum şuanda.

2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    parası olan her yeni çıktıgında iphone alır olay budur

iphone 5 cıktı 2 ay sonra 5S çıkıcak apple duyurdu. ondan 1 sene sonra 6 gelicek gene duyurdu

bu işin sonu yok parası olan istedigini almakta özgür

Ben HTC den yanayım android seven insanım İOS gibi sıkıcı bir sistemi kullanmak istemiyorum niye eski bir iphone 4S kullanıcısı olarak sıkıldım jail olsa bile telefondan hayır gelmiyor kalitelimi evet ancak sıkıcı

3. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    SAkın htc alma htc firması telefonlarına güncelleme vermiyor yanı aldığın tel adroid 4 sürüm se asla başka güncelleme gelmez bence samsung al ve denen s3 istemediğini anlamadım en iyi telefonları (her konuda) samsung yapıyor ben 4 senedir özellikle so 2 sene telefonlarla çok ilgileiyorum hem iphone hemde samsung kullandım ve iphone ile boşuna zaman geçirmişim sadece tablet alrken ipad öneririm onun dışında iphoneler dandik ipadden bile gına geldi onu satıcam artık androidi bilen bilir zaten ve androidi bilinçli insanlar alır kusura bakmayın ama iphone kullanan insanlar ya ilgisiz yada bilgisiz benim telefonum galaxy note 1 hala güncelleme gelmekte ve en iyi uygulamaları kasmadan kullanmaktayım ve apk işinide çözersen rahat olur iphonede uygulamaların çoğu paralıyken samsuungda apk sayesinde hepsi bedava telde şuan 170 $ lık uygulama var bedavas ya indirdim hepsini ve hafıza kartı sokabildiğimizden dolayı 16 gb lik telefon 80 gb bence NOTE 2 yada s3 al ben note2 taraftarıyım büyük diyebilirsin ama gözüne 2 gün sonra küçük gelicektir note şuanki en iyi telefon ama karar senin eğer araştırırsan haklı olduğumu anlarsın ve iphone diyen ergenleride dinleme 2 ay sonra pişman olursun ve 1700 tl gibi bir fiyatada bulursun hem elinde para kalmış olur büyük diyorsan s3 al

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:29 ----------

Ve arkadaşlar s2 ile iphone 5 i kıyaslamayalım tabi teknik özelliklerde s2 daha iyi :D ama yazlılım olarak android 4.1 i kullanın ios daha stabilse 13. katta oturuyorum ve kendimi aşağı atarım android 2.3 le iosu kıyaslamayalım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:34 ----------

Birde 1 senedir note kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım ve paten ciyim arabaya tutunurken düştmüştüm araba 90 km ile gidiyordu sürüklendim ve hastanelik oldum telefon cebimdeydi ve hem yaralanmaya karşı korudu hemde sadece arka kapağı 2 çizik aldı (ekrana bir şey olmadı zaten gorilla glass özelliğine sahip bıçakla bile kesemezsiniz) iphone ise aldığım 2. ayda çizik oldu jelatinli olmasına rağmen lütfen bilgisiz arkadaşlar kulaktan dolma şeylerle insanların aklını karıştırmasın

emrea16 bunu beğendi.
  4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    s3 almam çünkü aşırı büyük.benim avcum çoğu insanınkine göre büyüktür ki ben bile zar zor mesaj yazıyorum kullanıyorum telefonu.sanırım iphone 5 alıcam ya

5. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    sensation xl eskidi artık çift çekirdek vs.ona rakip lg optimus 4x veya lg nexus 4 ya da galaxy s3 ya da htc one x olabilir.iphone 5 de güzeldir hangisini almak istersen.ama gidipte sakın eski teknoloji telefon alma

6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    teknik özellikler hakkında yorum yapmıycam ancak şunu söyleyebilir estetik olarak ı phone 4 gereçkten güzeldi ama iphone 5 in reklamındaki parmak kime ait bilmiyorum 5 metre boyu mu var artık :)
    böle telefonu uzatmaları renkli ekran ev telsizi gibi görüntüye neden olmus 4 ve 5 aynı fiyat olsa yine ı phone 4 alırım bu arada telefonun i phone 4 mu neden böle diyosun kendinimi kandırıyosun diyenler olursa şimdiden söyleyim
    telefonum htc evo 3d :)

7. emrea16

emrea16 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Masabaşı
    Yer:
    İstanbul
    eğer sık telefon değiştiren birisi isen(benim gibi ) iphone dan sasma derım . androıd cıhazlara göre piyasası cabuk dusmuyor . bana göre ios un uygulamaları daha kalıtelı. eski bir iphone 3gs kullanıcısıyken . cihazımı 1.5 sene kullandıktan sonra 1000 tl ye satabıldım ve cok ıyı bır fıyata gıtmıstı . Gittim htc nın desıre hd modelını aldım onuda 1.5 sene kullandım. sımdı 400 den fazla veren yok :)) bende babama verdım cıhazı . simdi iphone 5 kullanıuyorum ıcım rahat . Kaliteli cihaz .
    amma illa androıd cıhaz alıcam dıyosan htc den uzak dur dedım . samsung en ıyısı .

8. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    madem telefonlardan anlamıyorsunuz bu kadar masraf niye.dediklerinize göre şunu cıkardım: oyun oynamicaksınız telefonu yoracak bir şey yapmicaksınız.sırf bunlar için ıpone 5 te sensation xl de cok aşırı.gereksiz masraftan başka bir şey değil.tabiki sizin terchiniz ama asla değmez sırf arama yapmak için bu kadar para.

Sayfayı Paylaş