internetten telefon almak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SOLID tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    İyi günler arkadaşlar.İnternetten hepimiz alışveriş yapıyoruz.Peki bir sorum olacak size.
    Normalde teknoloji marketlerinde veya telefon bayilerinde 750 tl civarı olan telefonu internette bir TR sitede 550 TL'ye buldum.Sordum orijinal dediler Finlandiya malıymış.Neden ucuz olduğu konusuna gelince,showroom vs yokmuş o yüzden ucuzmuş.
    Ne kadar güvenebilirim?Daha önce internetten cep telefonu alan var mı,bana yardımcı olabilir mi?Ayrıca garantili diyor garantisine ne kadar güvenebiliriz?
    Yardımcı olan herkese teşekkürler.

2. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben o tür sitelerden daha önce defalarca alışveriş yaptım. ama önemli olan siteden daha önce alışveriş yapanların yorumları. google'da biraz aaraştırıp bunu bulmamak imkansız. ha bir şey bulamadın mı? o zaman uzak dur :)

istersen site adresini ver siteyi bilenler yorumlar belki.

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İletişim adresi ve telefonu varsa bir kontrol amaçlı arayabilirsiniz. İletişim bilgileri Türkiye içi ve doğru çıkarsa zaten gerçek bir muhattabınız var demektir. Havale ederken de açıklama bölümüne alacak-verilecek iyice not düşüldüyse korkmaya gerek yok, en azından hukuken kaybınız olmaz. Tabii daha az baş ağrıtması açısından şirket isimlerini paylaşıp sormakta yarar var. Finlandiya serisi olmasını da sanırım imei koduyla anlaşılabilindiğinden söz ediliyordu bir ara, tabii şehir efsanesi olması da büyük ihtimaldir. Ondan mı üretim yerini pek bilebileceğimizi sanmıyorum. Ticarette iş, yine sonunda güvene dayanıyor.

Son düzenleme: 8 Nisan 2010
  4. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Süper olur.Ben nokia e71 düşünüyorum.Alabileceğim sağlam site var mı?Lütfen bilgisi olanlar yazsın.

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  6. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
  7. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bu siteyi biliyorum da alışverişim olmadı. Güvenip alışveriş yapılacak siteler arasındadır. Güzel telefon, güle güle muhabbetler...

SOLID bunu beğendi.
  8. karier

karier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    muğla
    slm herkese bende iphone getirticem de en ekonomik hangi ülkeden olur. bide getirince telefon üzerinde fazla uğraşmak da istemiyorum kilit kırdırmadır ıvır zıvırdır

9. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    internetten iphone getirtemezsin. tanıdık biri varsa giden ondan istersen olur ancak getirdikten sonra da son 1-2 içinde yurtdışına çıkmış birinin pasaportuna kaydettirmen gerekiyor.

pasaportlara 2 yılda 1 tane telefon kaydediyorlar.

simlock free ülkeler kanada ve ingiltere. diğerlerinden alırsan jailbreak yaparak kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş