Insulin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Flea tarafından 10 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Evet insulin kürü nasıl yapılır?
    Doz ayarları nedir?
    Steroidler kadar etkilimidir? Tek başına kullanılırmı?

Meraktan soruyorum.
    Teşekkürler.

2. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

kardeş ,
    senin gibi adamlar insulin kullanırsa o zaman asıl helva yeriz işte.
    canım da çekiyordu aslında
    steroid ten korkup insulin peşinde koşmayı da ilk defa görüyorum
    eczane den girip hapı alırken rafta gördün dimi?
    dedin ki ben bunları aliim nasıl olsa eczane de satılıyor zarırı da yoktur
    çakiim çakiim dev gibi oliim ne güzel hayat
    sana whey protein tavsiye ediyorum günde 2 çay kaşığı sabah ve akşam
    2 çay kaşığını geçme sakın haa adelelerde şişme yapıyormuş

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Flea duydun mu ??? Bu ''kardesin(!)'' dediklerini yapıcaksın olmadı mı biomaxlabs dan stereoid alıcaksın

4. Guest

Guest Guest

bana kalirsa Insulin konusunu genisce anlatmak gerekir. Ama sunlari söyleyebilirim.
    Insulin maddesinin kas insa ettigi hatta kisa zamanda steroidlerden daha fazla kas insa ettigi dogrudur. Fakat Vücuda asiri yag depoladigida dogrudur. Su depolamaz ama yag depolar. Üstelik kurdan sonra kazanilan kaslarin yaga dönüsme özelligi de vardir. Bunun baslica sebebi alinan proteinlerin yetersiz kalmasidir yada azaltilmasi durumunda yaga dönüsmesidir.

Insulin maddesini Amerikada üniversitde ve spor camiasinda arastirmislar ve su kanaate varmislar.

Insulin en dogru kullanim sekli iki yönde olmaktadir.

1. Sabah injeksiyon(kücük dozlarda) ve antremandan hemen sonra injeksiyon ve injeksiyondan hemen sonra bol karbonhidratli icecek(yarim litre üzüm suyu mesela) bunu 5-6 hafta sürdürmek mümkündür.

2. %60Protein + %32Karbonhidrat + %8 yag gibi beslenmenin takip edilmesi.

Avrupadaki uzmanlarda bu konuda hemfikirler fakat ilave olarak 1. maddede dahi diet yapilmazsa yine vücuda yaglarin depolanacagi söylenmektedir.

bunun disinda Yan etkileri oldukca agirdir. Bir sporcu kolay kolay steroidlerden ölmez ama insulinden hatta tek igneden hayatini kaybedebilir. Asiri doz yada uzun kullanim sonucunda kalb krizi gecirmek baslica yan etkisidir. Kalbe olan bu agir yan etkisinden dolayi sporcular genelde insulin kullanmazlar. Sadece profesyonel sporcular büyüme hormonu kullandiklarinda yaninda insulinde aliyorlar ve bu sayede asiri kas hacmine ulasabiliyorlar. Fakat bastada sunu söylememiz gerekiyordu. Insulin maddesi tek basina alindiginda o kadar yüksek etkisi ortaya cikmamaktadir. Onun icin genelde steroidlerle ve daha cokda büyüme hormonu ile birlikte alinmaktadir.

Steroid ile alacak sporculara 4 hafta kullanilmasi yeterlidir.
    Günlük doz ayari 10-15i.e dir. Bu doz ayari kisiden kisiye degisebilir.

keepsoul bunu beğendi.
  5. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    insulun in vücutta fazla salgılanması, büyüme hormonunu yavaşlatır diye okumuştum.

6. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1. Steroidden korkmam. Sadece senin gibilerin ürettiği(!!!) İçinde ne bok olduğu belli olmayan , kimyasal maddelerden korkarım. Zira bunları kullanmak yerine , günde 250 mg anapolon alırım çok daha iyi. Hiç olmazsa başıma bir iş gelirse , sadece hastalandığımla kalırım. 25 yıl yemek zorunda kalmam . (Bilmem anlatabildim mi?)

2. Laf sokmak istiyorsan bu thread altına değil , senin gibi sahtekarın fake ilaçlarını kullananların helvalarını yiyeceğimi iddia ettiğim konunun altına yaz.

3. Bana kardeş deme senin gibi sahtekarın kardeşliğini kabul etmiyorum.
    Van Damme ve Panzehir e öyle hitap etmiştim ve hala ederim... Ama senin bana hitap etmeni istemiyorum.

4. İstersen insulinleri senden alayım ne dersin? Bana replica insulin üretsene... O zaman birde ayağa kalkıp kapıya kadar sırtımı sıvalarsın değil mi Bio MAX..

5 Eczanelerde raflara bakmam.

6. Eğer çok maddi sıkıntı çekiyorsan , insan sağlığı ile oynamak yerine gidip cami de dilensene... İnternet kullanıp arka cebine , kalın bir fatura da girmemiş olur. Çok daha kolay ve risksiz bir kazanç yolu. En fazla zabıta ekipleri ile uğraşırsın :)

7. Zoruna gitmesin , Whey Proteinleri de artık kredi kartımla dışardan getirtiyorum... Sende de var değil mi :) Onlar da kesin kendi imalatındır.
    Un ile Kakao yu karıştırmışsındır :))))))

8. Bundan sonra, Decard Cain , ile özelime mesaj atma , ürünlerinle ilgilenmiyorum

9. Bu seni muhatap aldığım son mesaj. Şimdiden söyleceklerini sana katlarıyla iade ederim. Ve bana cevap mahiyetinde vermiş olduğun tüm mesajlara şu link i göndermiş farzet.

http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=1706[/url]

7. Guest

Guest Guest

Modlardan ricam bu threadin silinmesidir. Yoksa ortalik yine gerginlesecek sanirim.
    :!:

8. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    silindi. deli333

9. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yazıları silip başlıgı kilitleyin...

10. eczaneci

eczaneci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    denmark
    napiyonuz be bura dogus sagasi mi adam gibi konusun sangi cocuksunuz daha allah allah hadi bakalim barisin geri

11. Guest

Guest Guest

MOD VE ADMINDEN RICAM BU THREADI KAPATSINLAR.

12. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Flea ve wolverine bu tip yazılar yazarsanız bır daha uyegılınız sılınecektir. Küfür etmeye gerek yok. Sahteyse sahtedir, kimse almaz olur biter. Yaptıkları ıs kanunsuz mu bılmıyorum ama kanunsuz ıse şikayet etmek gerekir.

wolverine millete ilaç satma. olayı aşmış gibi konuşuyorsun, istersen bu forumlrada değil yarışmalarda boy göster. mümkünse grand prix olsun. türkiyedekiler işe yaramaz çübkü.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş