INSANLIK ötesi kur

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Guest tarafından 25 Ocak 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Guest

Guest Guest

Selam!

Hepiniz biliyorsunuz ki büyük sporcular daima yüksek dozlarda kurlarini yapmislardir ve yapiyorlardir. Fakat ne kadar aldiklarini kimse bilmezler. Asagida ismi aciklanmayan bir profesyonel sporcunun(avrupa sampiyonlugu ve rusya grand pix de büyük derecesi olan bir vücucutcunun kur planini örnekleme olarak göstermek istedim.

Denemyin diye uyarmiyorum cünkü bu maddelerin ceyregi ile herhalde 5 kur yaparsiniz :D

Testo Cypionat 3000mg+1000mg Boldenon(2 ay)

TestoPropionat 1500mg+TrenbolonAcetat 1200mg+80mg Dianabol(3 ay)

TestoPropionat 1500mg+Oxandrolon40mg (2 ay)
    daha sonra doping testten uzak durma adina sadece propionat maddesini ve yaninda takviye maddeleri kullaniyor.

Ilginc gelebilecek olay ise bu adamin büyüme hormonu kullanmamis olmasi. Cünkü %95 profesyoneller büyüme hormonunu kullanirlar.

2. Guest

Guest Guest

Arkadaslar!

Burada uyari yapmak istiyorum. Yazdigim kur plani örnek alincak yada akildan gecirilcek bir plan degildir. Bu kuru yapan ayni dergilerdeki gibi iri hacimli insan olmaz. Cünkü adamlar 10 sene dir bu isin icinde hersey yavas yavas olmustur.
    Burada anlatmak istedigim olay, Profesyonelarin yüskek dozlarda mal kulllanmasi ve kendini bu sekilde harap etmesidir. onun icin kesinlikle bu plani normal kur gibi algilamayin.

Zaten normal vücutcular bunun farkindadir ama bir arkadasimin uyarisi üzerine bende bu yaziyi yazma ihtiyacini duydum. Sitede yasi kücük olanlar ve bu ise daha yeni baslayanlar yanlis anlayabilir. Bunu önlemek adina uyarmak istedim.

Saygilarimla
    PANZEHIR

3. mertoge

mertoge Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mert
    Yer:
    Samsun
    para lazım cok :) bunlara zeten no many no body :))))

4. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    6 senelik bir topiği uplamanın mantığı nedirki?

5. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    adamın canı kür çekmiştir. ayırca şu kür mür işine duyunca bu spordan soğuorum...çüksüz insanlar

Sayfayı Paylaş